Treść opublikowana przez chudy13101980
-
Piłka nożna
Nosz q.... Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Grubo Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Silva&Silva Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Obaj żeśmy się pomylili Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Wygramy wyżej Wysłane z S8
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Nowa zabawka Wysłane z S8
-
Strefa Śmiechu
He,he może mu od środka zamarza jak u mnie w cienkim. Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Tak samo,przełączyłem na C+ NOW i jest ok. Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Słaby mecz. Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Barca dobrze gra,aż fajnie się ogląda. Wysłane z S8 Chelsea się rozkręca.
-
Seat Leon FR
Springi na aucie. Wysłane z S8
-
Romet ogar 200
Pewnie po dzwonie ha ha [emoji2] Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Nie oglądałem,może i dobrze że nie widziałem tego. Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Pokozali. Wysłane z S8
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Jam dla mnie to pad od PS'a to dramat,w 90% jakie przewarzyło na tym jaką konsolę kupię był wygodny pad. Wysłane z S8
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Realowi się zawsze upiecze,nie zdziwię się jak wygra LM. Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Poprzeczka Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Nie mam pytań. Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Pewnie że Totki. Wysłane z S8
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Miodnie [emoji16] Wysłane z S8
-
Strefa Śmiechu
Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Uważam,uważam. Wysłane z S8
-
Piłka nożna
skoro mistrz jest tylko jeden Wysłane z S8