Treść opublikowana przez chudy13101980
-
Piłka nożna
Ostatnio Arsenal ostro poszedł i myślałem że odpalili a tu o. Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Słabo,Barca ich zleje w LM. Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Nie oglądałem. Wysłane z LG G6
-
Piłka nożna
Co poradzisz. Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Niedaleko mam Jasną Górę więc nie może być inaczej,na wagary tam chodziłem Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Majstra City to ma już od świąt. Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Good. Wysłane z S8
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Trawertyn dziś i finito. Wysłane z S8
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Bo to jak napisałeś tylko bajer jest,praktycznie się nie używa.Ale klient nasz pan Wysłane z S8
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Jak uważasz.Jeśli dasz radę to spoko.Zawsze to zaoszczędzona flota. Wysłane z S8 BTW właśnie kończę remont. (nie u siebie )
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Jak nie masz pojęcia to sobie odpuść,pół biedy jak masz proste ściany natomiast jeśli nie są proste to tylko narobisz problemów przy dalszej pracy.Malowałem kiedyś elewację co koleś sam sobie kleił styropian i zatapiał siatkę,więcej miałem szpachlowania jak tego malowania,ościeża jak powyrabiał to tragedia,nigdy więcej nie zgodzę się na taką robotę. Wysłane z S8
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Zależy jak wykonają tynki,jak wygąbkują i dopieszczą tynki to obejdzie się i bez gładzi. Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Lubię go bardzo,szkoda że takich piłkarzy się już nie ogląda,drugim moim ulubieńcem z mojej epoki był Rivaldo. Wysłane z S8
-
System operacyjny Android
Pewnie. http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6976081770 Wysłane z S8 Mam ją ze Spigenem Armor i sprawdza się bdb.
-
System operacyjny Android
Jeśli nie używasz etui to 3MK a jeśli masz etui to Ringke.Ze spigenem sprawuje się bdb,pół roku mam.Wcześniej miałem od 3MK i również była OK.Na forum androida to nic im nie pasuje. Wysłane z S8
-
System operacyjny Android
Założenie folii to jest pięć minut roboty. Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Ja pier**lę co za piz*y Wysłane z S8
-
Piłka nożna
BOOM Wysłane z S8
-
System operacyjny Android
W s7e używałem Nova natomiast ta z s8 jeszcze się nie znudziła,za jakiś czas włączę Nova i będę miał nowy fon,choć na horyzoncie s9. Wysłane z S8
-
System operacyjny Android
Możliwe że nie miałem.Wolę zostać w nieświadomości i myśleć że s8 do dobry fon. Wysłane z LG G6
-
System operacyjny Android
Pół roku posiadam s8 i nic nie zamuliło,działa jak w pierwszym dniu. Wysłane z S8
-
Piłka nożna
No,piękny gol. Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Działo się. Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Działo się,działo. Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Lisy się spisały. Wysłane z S8