Treść opublikowana przez M.Audi
-
[B5 1Z] Dziwna sprawa - woda wewnatrz zbiornika paliwa?
tez tak slyszalem ze lepiej tankowac do pelna widzialem tez jakis preparat co usuwa wody z paliwa ale czy to dziala to nie mam pojecia bo nigdy tego nie urzywalem(ale czego by nie przepalil )
-
[B5 ABC] Brak ogrzewania na nogi ?
ale sproboj kilka razy bo nie kiedy jest tak ze dzisiaj nie idzie a jutro dziala bez zarzotow mi kiedys nie chcial sie wlaczyc nawiew na szybe przednia myslalem ze bez mechanika sie nie obejdzie ale na drugi dzien wszystko dzialalo a mechanik mi mowil ze taka naprawa to od 200 do 400 zl zalezy co nawala bo trzeba rozebrac caly przod
-
[B5 ABC] Brak ogrzewania na nogi ?
wlacz AUTO i wylacz klime powinno wiac na szybe i na nogi przynajmniej u mnie tak jest daj znac czy dziala
-
Co Cię denerwuje w audi A4
popieram kolege tomash77 raczka od regulacji fotela jest do bani dziwie sie ze jeszcze spodnie mam cale, i uwazam ze jest za malo miejsca z tylu ale co mie to tam jeszcze nigdy tam nie jechalem a tak to jest super!!!
-
[B5 ADP] dziwne odglosy z baku
normalnie przekrecam i odrazu zapala nie musze dluzej krecic a gdzie sie znajduje ten zawor zwrotny?? latwo go wymienic?[br]Dopisany: 25 Listopad 2007, 14:20 _________________________________________________panowie czy ktos moze mi pomuc w tej sprawie gdzie ten zawor sie znajduje dokladnie (napewno w okolicy baku) ale jaki kupic widze na allegro ze sa jakies FI 6 8 10 12??
-
[B5 1.9TDI AVANT] Piękne 17 calowe felgi
przydalo by sie go troche obnizyc ale tak :th:
-
[B5 1Z 1,9 TDI] Audi A4 - D&S Design - LAMPY FK BLACK+XENON HID 8000K-NOWE FOTY
fajne a felgi za***iste :oklaski:
-
[B5 ADP] dziwne odglosy z baku
tak pali za pierwszym razem bez zadnych problemow
-
[B5 ADP] dziwne odglosy z baku
sprawa wyglada tak gdy wylacze samochod slysze ze w baku leje sie paliwo tak jakby sie cofalo z jakiegos weza tak gdzies 5-7 sekund jest to normalne??
-
[B5 ADP] odpowietrzanie zbiornika
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,19450.new.html#new
-
[B5 ADP] gasnie na pelnym baku
zdemontowalem zaworek nalalem do srodka wd 40 dmuchnolem go i zamknol sie zaworek odpalilem i cicho nic nie syczy ale gdy przejechalem kawalek syczenie powrocilo starego nie idze otworzyc wiec nie ma mowy o jakichkolwiek naprawach wiec stwierdzilem ze kupie nowy w sklepie powiedzieli ze maja orginalne ale nie z bosha za 320zl!!! czy to mozliwe ze jest taki drogi??
-
[B5 ADR] Brak nawiewu na szybe...
mi tez tak sie czasem dzieje to od klapy nawiewu sie wiesza ja zawsze wlaczam AUTO i wylaczam klime zawsze wieje na szybe
-
[B5 ADP] gasnie na pelnym baku
wymienial juz ktos ten zaworek filtra węgla aktywnego?? czy bede umial sam to zrobic czy musze jechac z tym do mechanika?
-
[B5 ADP] gasnie na pelnym baku
znalazlem na forum poddobny temat http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,11409.0.html czy na tym zdjeciu jest ten zaworek filtra węgla aktywnego? i czy go wystarczy wyczyscic czy da sie go naprawic? czy trzeba kupic nowy? jezeli robil ktos to kiedys to prosze o wskazowki co mam dalej z tym robic
-
[B5 ADP] gasnie na pelnym baku
no to juz wszystko jasne do wymiany zaworek filtra węgla aktywnego czy kiedys juz ktos to robil?? rozumiem ze ten zawor bedzie nad bakiem ile wogule on kosztuje?
-
[B5 ADP] gasnie na pelnym baku
to syczenie jest przy wlaczonym silniku jak wylacze to jeszcze chwile posyczy i cichnie a jak wyglada sprawa z tym zaworkiem filtra węgla aktywnego jak sie dostac do tego jakie ma on dzialanie a was to syczy czy nie??
-
[B5 ADP] gasnie na pelnym baku
dwa tygodnie temu byl podlaczony pod kompa zostal wyregulowany silnik i przepustnica a i syczy wam cos przy wlewie paliwa?? tam jest taki jakby zawor i cignie powietrze bo ktos mi mowil ze moge miec za wyskokie cisnienie w baku jest to prawda i czy to moglo miec wplyw na moja awarie?
-
[B5 ADP] gasnie na pelnym baku
Zatankowalem mojego wczoraj do pelna wyjezdzam z stacje jade gdzies 0.5 km i w tym czasie widze ze wskazowa od stanu paliwa spadla do 3/4 baku no i hamuje i skrecam z redukcja i nagle silnik sie dlawi i gasnie krece gdzies tak 5-8 sekund i ciezko sie odpala przejechalem moze jakies 200 m i zatrzymuje sie gasze samochód wyciagam kluczyk a on jeszcze troche chodzi i sie wylacza postal moze 10 min zapalam normalnie jade bez zadnych problemow zawsze sie tak dzieje na pelnym baku jezeli byl juz taki watek na forum to prosze o linka bo szukalem i nie umialem znalesc błędy ortograficzne poprawione... - alv
-
[B5 1Z] Jakie dywaniki gumowe wybrać???
ja mam te drugie tydzien temu przeszly i jesten zadowolony tylko u innego sprzedawcy ale ta sama firma dywanikow
-
[B5 APT] Moje Czarne A4 >> Nowa Zabawka !!!!
no piekne te a wszczegolnosci felgi
-
[B5 AEB] Skaczące obroty
ja tez mialem taki problem u mnie powodem falowani obrotow byl prawdpodobnie rozregulowany silnik w tym przepustnica bylem z moim autkiem u mechanika elektryka podlaczyl kompa ustawil wszystko jak nalezy i jak reka odjal koszt 70 zl
-
Nasz klubowiczka OSETTI zmieniła stan cywilny - złóż życzenia :)
wszystkiego najlepszego na nowej drodze :oklaski:
-
[B5 AFN] Po nocy akumulator padł... Wymiana!!!
ja zauwazylem ze po umyciu auta na akmulatorze i komputerze stala woda mysle ze dostaje sie przez kratki przy splywie z szyby wypadalo by zabezpieczyc aku
-
[B5 ADR] Pytanie o kasowanie inspekcji
tak dopiero w roczniku 98 mozna kasowac na pokretlach ,mysle ze nic sie nie bedzie dzialo ja jezdze na 2 inspekcji i nic sie nie dzieje, gdybys mieszkal w niemczech to serwis to kasuje za darmo
-
Jaki to silnik?
filmik byl krecony dla telewizji przeciez podal rejestracje audika a silnik raczej 1.8T skad policja by miala audika 2.8 chyba ze jakiegos zarekwizowali i chcieli sobie go przetestowac