Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

M.Audi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez M.Audi

  1. jak zdemontować lampkę podsufitkową dokladnie chce sie dostac do tego wylacznika z gory dzieki za odpowiedzi
  2. chyba kolego sie mylisz bo ja mam wlozonego nowego pionnera 6000 i dalej to samo
  3. a gdzie znajduje sie ten filtr przeciwzakolceniowy??
  4. bryka odpada elektryk wlutowal mi taka plytke iwszystko dziala dzieki wszystkim za rady
  5. dzisiaj jade obebrac samochod od elektryka juz pali normalnie ale immo mam calkowice odlaczony ponoc cos z kompem
  6. witam mam problem z immobilaizerem gdy chce uruchomic silnik miga mi ciagle zolty samochodzik ale gdy odepne klemy z akmulatora na 1 min i podlacze ponownie to samochod odpala ale gdy go zgasze to dalej to samo probowalem przeczyscic styki, z immo przy stacyjce i nic ciagle to samo z gory dzieki za rady [br]Dopisany: 20 Kwiecień 2008, 12:54 _________________________________________________panowie poradzicie cos??
  7. wszystkiego najlepszego i dolaczam sie do zyczen sectora
  8. ja tez mam pioneera i tez mam podlaczone tak jak ty ze zamienilem czerwony z zoltym bo w nowych radiach podtrzymanie jest na odwrót ale czy umiesz wlaczyc radio gdy nie ma kluczyka w stacyjce??
  9. Gratulacie
  10. niebieski moj silnieczek puszczal dymki rozebralem i przepukalem w benzynie dziala jak nowy nie psikalem zadnymi wd 40
  11. cudo jak bedziesz mial chwile walnij zdjecia silnika, tylnego siedziska i bagaznika a i co tam maz za wyposazenie(bo gdzie nie popatrze to jakies przyciski) super woz :th:
  12. ja tez tydzien temu wyciagalem moje tylko ze nie kluczami a pilnikami :> u mnie bylo na odwrut lewy nie chcial puscic ale zrobile kilka prob i w koncu pusci moze ktos zabezpieczyl radi przed kradzieza i wkrecil jaks srubke od strony schowka juz kilka razy sie spotkalem z czyms takim ale najpierw bym jeszcze sprobowal z kluczami
  13. no w koncu sie udalo to rozepnac psiknol w silniczek WD 40 i bardzo powoli sie przekreca i puszcza dymnki chyba musze szukac nowego
  14. ja bym proponowal kodaka kilka juz mialem i byly naprawde z nich zadowolony jesli nie chcesz profesjonalnych zdjec robic to po co ci tam jakis wypas a bateri to zabardzo sie nie orienyuje ale patrz na pojemnosc
  15. sprawdzilem dzisiaj przeguby wygladaja jak nowe ale chcialem odkrecic sruby od kola i byly bardzo slabo przykrecone a tarcza hamulcowa po odkreceniu kola byla luzna ale to chyba normalne, dokrecilem wszystki sruby i narazie nic nie stukalo za godzine jade do pracy to sprawdze to na dluszej trasie dziekuje narazie za rady
  16. stuki zmieniają swoja częstotliwość wraz z prędkością czym szybciej jade tym sa czestsze
  17. Witam gdy jade na luzie albo jedna predkoscia to slysze w lewym przednim kole stuki slychac je w samochodzie i na zewnatrz, gdy przyspieszam albo hamuje nie slychac stukow szczegolnie slychac te stuki w przedziale od 1km/h do 50km/h zauwazylem to gdzies 4 dni temu nie wiem czy ma na to wply panujaca temperatura co to moze byc??
  18. Pioneer DEH-P5900MP na skapcu chodza po nie cale 620 zl i ma sterowanie subaferem a jesli chcesz robic car audio to w sam raz a jeszce znalazlem takie radyjko Nowosc DEH-P6000UB kosztuje 700 zl i ma jeden bol niebieskie podswietlanie
  19. na 9 pytanie fajne odpowiedzi padaly jak np."dzwon, wygrana w totolotka"
  20. jak chcesz normalnie sluchac radia to tam pociagnie ale nie proponuje mocno go podkreac (choc jak mozna takie radio podkrecac)
  21. fajny filmik ja tez zycze wszystkim wesolych i spokojnych swiat a w szczegulnosci taniego paliwa
  22. nawed przesada z tym rostawieniem no i do tego potrzebujesz radio z Dolby Digital/DTS zeby to gralo
  23. spoko jeszcze Porsche jest za nami
  24. super gora bede wierzyl do konca w ta marke :oklaski:
  25. M.Audi odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    jak spadnie ci wskazowka do tej czerwoej kreski to zatankuj do pelna i bedziesz wiedzial ile maz wachy(jak mialem zepsuty zawor wegla aktywnego to mi sie rezerwa swiecila a w baku mialem jeszcze 15 l nie wiem czy to mialo wplyw na to ale teraz tak sie nie dzieje)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.