Treść opublikowana przez M.Audi
-
[B5 ADP] Jak zdemontować lampkę podsufitkową w B5 ?
jak zdemontować lampkę podsufitkową dokladnie chce sie dostac do tego wylacznika z gory dzieki za odpowiedzi
-
[B5 AVG] Ogrzewanie tylnej szyby a zakłócenia radia
chyba kolego sie mylisz bo ja mam wlozonego nowego pionnera 6000 i dalej to samo
-
[B5 AVG] Ogrzewanie tylnej szyby a zakłócenia radia
a gdzie znajduje sie ten filtr przeciwzakolceniowy??
-
[B5 ADP] Problem z immo musze odlaczyc klemy zeby odpalic auto
bryka odpada elektryk wlutowal mi taka plytke iwszystko dziala dzieki wszystkim za rady
-
[B5 ADP] Problem z immo musze odlaczyc klemy zeby odpalic auto
dzisiaj jade obebrac samochod od elektryka juz pali normalnie ale immo mam calkowice odlaczony ponoc cos z kompem
-
[B5 ADP] Problem z immo musze odlaczyc klemy zeby odpalic auto
witam mam problem z immobilaizerem gdy chce uruchomic silnik miga mi ciagle zolty samochodzik ale gdy odepne klemy z akmulatora na 1 min i podlacze ponownie to samochod odpala ale gdy go zgasze to dalej to samo probowalem przeczyscic styki, z immo przy stacyjce i nic ciagle to samo z gory dzieki za rady [br]Dopisany: 20 Kwiecień 2008, 12:54 _________________________________________________panowie poradzicie cos??
-
Zaobrączkowaliśmy się
wszystkiego najlepszego i dolaczam sie do zyczen sectora
-
Brak nspięcia podtrzymywania dla radia.
ja tez mam pioneera i tez mam podlaczone tak jak ty ze zamienilem czerwony z zoltym bo w nowych radiach podtrzymanie jest na odwrót ale czy umiesz wlaczyc radio gdy nie ma kluczyka w stacyjce??
-
Urodziła się córka ! ! !
Gratulacie
-
[B5 ADR] Nastawy podstawowe klimatronika
niebieski moj silnieczek puszczal dymki rozebralem i przepukalem w benzynie dziala jak nowy nie psikalem zadnymi wd 40
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
cudo jak bedziesz mial chwile walnij zdjecia silnika, tylnego siedziska i bagaznika a i co tam maz za wyposazenie(bo gdzie nie popatrze to jakies przyciski) super woz :th:
-
B5 ADR Problem z wyciągnięciem radia
ja tez tydzien temu wyciagalem moje tylko ze nie kluczami a pilnikami :> u mnie bylo na odwrut lewy nie chcial puscic ale zrobile kilka prob i w koncu pusci moze ktos zabezpieczyl radi przed kradzieza i wkrecil jaks srubke od strony schowka juz kilka razy sie spotkalem z czyms takim ale najpierw bym jeszcze sprobowal z kluczami
-
[B5 AFN] Wykręcenie silniczka klapy centralnej fotostory
no w koncu sie udalo to rozepnac psiknol w silniczek WD 40 i bardzo powoli sie przekreca i puszcza dymnki chyba musze szukac nowego
-
Jaki aparat cyfrowy
ja bym proponowal kodaka kilka juz mialem i byly naprawde z nich zadowolony jesli nie chcesz profesjonalnych zdjec robic to po co ci tam jakis wypas a bateri to zabardzo sie nie orienyuje ale patrz na pojemnosc
-
[B5 ADP] Dziwne stuki w lewym przednim kole
sprawdzilem dzisiaj przeguby wygladaja jak nowe ale chcialem odkrecic sruby od kola i byly bardzo slabo przykrecone a tarcza hamulcowa po odkreceniu kola byla luzna ale to chyba normalne, dokrecilem wszystki sruby i narazie nic nie stukalo za godzine jade do pracy to sprawdze to na dluszej trasie dziekuje narazie za rady
-
[B5 ADP] Dziwne stuki w lewym przednim kole
stuki zmieniają swoja częstotliwość wraz z prędkością czym szybciej jade tym sa czestsze
-
[B5 ADP] Dziwne stuki w lewym przednim kole
Witam gdy jade na luzie albo jedna predkoscia to slysze w lewym przednim kole stuki slychac je w samochodzie i na zewnatrz, gdy przyspieszam albo hamuje nie slychac stukow szczegolnie slychac te stuki w przedziale od 1km/h do 50km/h zauwazylem to gdzies 4 dni temu nie wiem czy ma na to wply panujaca temperatura co to moze byc??
-
Radio Pioneer - Jaki model?
Pioneer DEH-P5900MP na skapcu chodza po nie cale 620 zl i ma sterowanie subaferem a jesli chcesz robic car audio to w sam raz a jeszce znalazlem takie radyjko Nowosc DEH-P6000UB kosztuje 700 zl i ma jeden bol niebieskie podswietlanie
-
Ankieta o samochodach na zaliczenie do szkoły...
na 9 pytanie fajne odpowiedzi padaly jak np."dzwon, wygrana w totolotka"
-
pytanie o radio beta
jak chcesz normalnie sluchac radia to tam pociagnie ale nie proponuje mocno go podkreac (choc jak mozna takie radio podkrecac)
-
Składamy życzenia świąteczne
fajny filmik ja tez zycze wszystkim wesolych i spokojnych swiat a w szczegulnosci taniego paliwa
-
[B5 sedan] jakie głośniki i gdzie
nawed przesada z tym rostawieniem no i do tego potrzebujesz radio z Dolby Digital/DTS zeby to gralo
-
Marka Audi - powody do dumy
spoko jeszcze Porsche jest za nami
-
Marka Audi - powody do dumy
super gora bede wierzyl do konca w ta marke :oklaski:
-
[B5 ADR] kontrolka rezerwy paliwa
jak spadnie ci wskazowka do tej czerwoej kreski to zatankuj do pelna i bedziesz wiedzial ile maz wachy(jak mialem zepsuty zawor wegla aktywnego to mi sie rezerwa swiecila a w baku mialem jeszcze 15 l nie wiem czy to mialo wplyw na to ale teraz tak sie nie dzieje)