Treść opublikowana przez cichol412
-
Problem z kierownicą w A4 B9
Mam kolego to samo tylko u mnie krzyżak sprawdzony i jest ok, ostatnim czasem coraz częściej mi się to zdarza, a doszło jeszcze piszczenie przy kierownicy
-
Podłączenie przewodów CAN z zegarów do radia
czy ktoś w okolicach Warszawy podjął by się podłączenia can-u i przekodowania vag-iem ??
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
wcale tego nie neguje dlatego tez napisalem, ze interesuje mnie obnizenie auta max -30
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
hehe no cóż pozostaje zaryzykowac i zakupic skoro mowisz ze podejsc podejda to zostaje tylko kwestia estetyczna
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
tym bardziej mnie to cieszy bo aż takiego obnizenie to ja bym nie chcial szczerze mowiąc.. jezdze na 18 wiec wydaje mi sie ze byloby to przegiecie.. wedlug Ciebie jaki rezultat z tymi sprezynami udaloby sie uzyskac ? wrzuce link na allegro to lukniesz o co mniej wiecej chodzi http://allegro.pl/show_item.php?item=1397397743 sorry w ogole za zamieszanie, ale w sumie od czego jest forum licze na bardzo racjonalna odpowiedz i swoja opinie co zrobic z tym tematem czy brac i zakladać czy tez sobie odpuscic
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
hmmmm.. cieżka sprawa gdys sprzedajacy zaznacza, ze sedan siada na tym okolo -40mm ale springi od sedana podejda do mnie tak ? no i mam dylemat
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Witam, ponownie pisze gdyz mam mozliwosc kupienie sprezyn od sedana b6 Posiadam 1,9 tdi avant 2004 rok, w naklejce mam oznaczenie 1BA OYK OJJ Czy sprezyny jakie chce kupic to 1BE 1BV pooooooomozy
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
witam! mam A4 04r avant 1,9 tdi 130KM planuje w najblizszym czasie obniżyć auto o jakies 30-35mm. autko jezdzi teraz na 18', nie bedzie za nisko? prosze o jakies porady z gory dzieki
-
Nowicjusz - wątek powitalny