Treść opublikowana przez domcio1000
-
Schemat kostki oświetlenia w podsufitce.
Normalnie kolego w lampce masz caly czas +12V a jak otworzysz drzwi albo przelaczysz wl. lampki na pozycje 1 to dopiero lampka dostaje GND czyli mase(-) i staje sie jasnosc w kabinie
-
Problem z elektryką obydwu drziw tylnych ...
po pierwsze to sprawdz czy dywan pod nogami kierowcy nie jest mokry po drugie podlacz VAG-a i zobacz co wyjdzie
-
problem ze swiatlami
Wypielem calkowicie pin 18 (32 pin) w MCE i pin 23 (32 pin) tez odlaczylem w MCE i zrobilem zworke przy wl swiatel z pinem 2 tak zeby podswietlenie wlacznika tylko po zaplonie sie swiecilo. Ot cala filozofia ktora spac mi nie dawala
-
problem ze swiatlami
kolego jak chcesz to moge ci powiedziec co mozesz zrobic zeby dzialalo normalnie bo ja juz poradzilem sobie z moim problemem:)
-
problem ze swiatlami
no ja tez tak uwazam ale przed wyjeciem tego wszystkiego bylo ok a co tam sprawdzac jak tu wszystko ok wyglada
-
problem ze swiatlami
ale teraz mowimy o modelu b6 ktory ma MCE f bo ja wyjelem z niego wl auto i lustro bo pojdzie do mojego b7 a w tej b6 zalozylem wl zwykly bez auto i od b7 z koncowka c i jak wymontowalem te graty to takie cuda sie dzieja ---------- Post dopisany 22-09-2013 at 19:47 ---------- Poprzedni post napisany 20-09-2013 at 22:13 ---------- a jak zalozyl bym inny MCE np. z literka E to moglo by byc dobrze ?
-
problem ze swiatlami
wiec tak na 1 pinie nie ma zasilania jak zmostkuje 1 i 2 pin to swiatla pozycyjne i mijania dzialaja tak jak trzeba ale na liczniku jest blad spalonej zarowki tylniej lewej przeciw mgielnej co teraz z tym fantem?
-
problem ze swiatlami
kodowanie zrobilem 00001 ale jakie nie zrobie to sie swieca wczesniej sie nie swiecily
-
problem ze swiatlami
witam mam audi a4 b6 ktory mial wlacznik auto lustero z czujnikiem zmierzchu i MCE z koncowka F zostawilem z tego zestawu tylko MCE f zalozylem zwykly wlacznik swiatel z b7 przepielem piny tak jak trzeba i niby dziala ale przy wlaczeniu stacyjki od razu swieca sie swiatla mijania . czy mozna to jakos zrobic zeby tak nie bylo ??
-
polskie menu do BNS
witam niedawno kupilem i zamontowalem w swoim aucie radio BNS i poszukuje polskiego menu do radia BNS mapa do navi tez by sie przydala
-
Gdzie jest antena od centralnego zamka w B5 lift
w passacie b5 lift antena znajduje sie pod deska rozdzielcza blisko numeru vin widocznego zza szyby czolowej
-
zmiana calej instalacji a4 b7
Chcialem tylko dodac ze mozna to zrobic jak by byly pytania to walic do mnie jak w dym :):)
-
problem z vcds
no wlasnie ?
-
problem z vcds
chyba musi byc sprawny skoro sie polaczyl? a jak to sprawdzic inaczej?
-
problem z vcds
panowie powiedzcie mi o co tu chodzi z autami z ktorymi do tej pory sie laczylem teraz nie moge a z audi a3 2005r polaczylem sie bez problemu ????
-
problem z vcds
ale ja w kilku autach sprawdzalem i na 7 pinie jest napiecie
-
problem z vcds
zaraz zaraz panowie ale jak mam kabelek podlaczony do kompa ale nie do auta to nie ma napiecia na 7 pinie a w instalacji samochodu na 7 pinie w zlaczu diag. wszedzie jest napiecie 12v to jak to naprawde ma byc?
-
problem z vcds
jutro to sprawdze narazie wielkie dzieki ---------- Post dopisany 17-12-2012 at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany 16-12-2012 at 23:58 ---------- sprawdzilem kabel i w srodku tez wszystko wyglada ok ale dalej nie dziala jet taki objaw ze jak podlacze kabel do auta to w fejsie mruga czerwona dioda i jak wejde dalej zeby cos zdiagnozowac to zapala sie zielona dioda ale nie ma komunikacji z autem napiecie na 7 pinie zmierzylem przed podlaczeniem fejsu bylo 11,45 a po podlaczeniu 12,45 co to moze byc??
-
problem z vcds
to znaczy w interfejsie ?
-
problem z vcds
witam mam problem z komunikacja z autami kabelek chodzil ok a teraz brak komunikacji czasami uda mi sie polaczyc ale rzadko jak zrobilem test to mam takie cos : <br /><br />
-
jak podlaczyc oryg. tylnie ledy do audi a3 2005 r
wersja 5 D i wlasnie o to chodzi ze mam nowe wtyczki i nie wiem gdzie je podlaczyc ( co ,dac normalnie 12 V) i co wkodowac vagiem? up. ---------- Post dopisany 17-11-2012 at 09:01 ---------- Poprzedni post napisany 13-11-2012 at 19:09 ---------- up ---------- Post dopisany 30-11-2012 at 15:09 ---------- Poprzedni post napisany 17-11-2012 at 09:01 ---------- up
-
jak podlaczyc oryg. tylnie ledy do audi a3 2005 r
ale moj kumpel lampy juz ma tylko jak to podlaczyc ??
-
jak podlaczyc oryg. tylnie ledy do audi a3 2005 r
Sa ale 300 kosztuja myslalem ze moze ktos wie jak to zrobic samemu:)
-
jak podlaczyc oryg. tylnie ledy do audi a3 2005 r
witam mam kolege ktory ma oryginalne lamy tylnie z ledami od audi a3 2008 r pasuja one w oryginalne miejsce starych tylko jak to podlaczyc moze ktos wie jakie napiecie musi isc na ledy i czy po przerobce tego trzeba cos kodowac vagiem???
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
nr wlacznika to 8E0 941 531 C ,pin 13 0bsadzony prubowalem ten tryb skandynawski vagiem ruszyc ale cos nie chce jak rozumiem zeby nie bylo skandynawskiego to :xxxx?: Kraj tu gdzie ? jest to musi byc 1 tak jak tak to tak mam noi dalej nie wiem czemu mi te hallogeny nie swieca a ogolnie to moj wlacznik bez auto powinien normalnie dzialac na tej instalacji co wl auto byl czy musze coc przepinowac? kodowanie mam11001 czy myslicie ze jak zaloze wl auto to powinno byc ok.?