Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kwasek91

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. kwasek91 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dobry egzemplarz będzie trochę kosztował nie ma co się łudzić na jakie kolwiek ogłoszenia typu "Okazja" Na to jestem przygotowany ale chodzi mi o opinie typu awaryjność, dostępność części lub coś w ten deseń. Wiem że to wszystko moge znaleźć w necie ale chodzi mi o opinie użytkowników
  2. kwasek91 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemka Szykuje sie do kupna B szósteczki i stąd moje zainteresowanie/ pytanie Audi nie jest mi obce bo mam już b5 ale nastał czas na coś nowszego więc co powiecie o zestawieniu 1.8T Q tak z 2001-2002? Czytałem wiele ale chce znać opinie użytkowników. To jak pomożecie? :>
  3. kwasek91 odpowiedział(a) na kwasek91 temat w 1.8
    Gdy byłem u mechanika to on sprawdzał na komputerze błędy i wyszło że to przepustnica. Ponoć próbował ją czyścić na wszystkie sposoby ale nic nie dało.
  4. kwasek91 odpowiedział(a) na kwasek91 temat w 1.8
    No niestety przepustnica mi sie "zepsuła" i czyszczenie oraz ponowna adaptacja nic nie dała więc czas na wymianę ale że ceny nowej są astronomicznie za wyskokiem coś próbuje wykombinować
  5. kwasek91 opublikował(a) temat w 1.8
    Witam Moje pytanie dotyczy przepustnicy mianowicie czy opłaca sie kupować zamienniki? Z góry dziękuje za odpowiedź
  6. Zadam może taki pytanie nie na temat ale orientujecie sie ile taka pompa wody kosztuje? Edit: Dobra pompy już wiem ale teraz czy może ktoś podać średnią cenę termostatu?
  7. Witam Mam pytanie, mianowicie czy istnieje możliwość dokupienia klucza do piątej "specjalnej" śruby gdyż przy zakupie auta go nie było. Z góry dziękuje za odpowiedź
  8. Jest to podobny efekt jak np przy braku benzyny, silnik próbuje odpalić ale tak jakby brakowało mu mocy. Może to pompka paliwowa?
  9. Witam wszystkich Mam problem mianowicie samochód nie odpala, jak przekręcam kluczyk i "wchodzi" zapłon to silnik jest chwile w fazie rozruchu i gaśnie oraz zapala się kontrolka oleju silnikowego. Olej był sprawdzany i wszystko z nim w porządku. Czy może wie ktoś co by sie mogło zepsuć? Z góry dziękuje za odpowiedź i sorki za nie fachowe opisanie problemu ale nie znam sie na tym za dobrze
  10. Witam serdecznie wszystkich mam nadzieje że znajdę na forum wiele przydatnych informacji Pozdrawiam Paweł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.