Treść opublikowana przez Jarek882
-
Problem z komunikatem brems licht
Dzisiaj się wziąłem za to i nie mam prawego stopa ale ostatnio sprawdzałem na odpalonym silniku z ojcem i był a komunikat się pojawiał jutro dorwę się do żarówki i zobaczę czy spalona. Najprawdopodobniejsza opcja ze jest spalona
-
Grzane siedzenia
mata grzejna fotela.
-
Nie zapala na wszystkie gary.
Ok. jak silnik sie wystudzi to sprawdze temp czujników.
-
Nie zapala na wszystkie gary.
ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting temat rozruchu silnika wyglada podobnie jak na tym filmiku ''znawco''
-
Nie zapala na wszystkie gary.
na rozgrzanym silniku do 90 stopni temp g62 89 stopni a g2 87stopni.
-
Nie zapala na wszystkie gary.
po rozgrzaniu auta i zostawieniu go na jakies 3 godziny
-
Nie zapala na wszystkie gary.
czujnik g62 ma temp 46 stopni a czujnik g2 ma 43 stopnie więc chyba czujniki są sprawne?
-
Nie zapala na wszystkie gary.
Mam problem ze swoim tdi ponieważ nie zapala na wszystkie cylindry. Jak temp na dworze jest powyzej 5stopni pali ładnie na wszystkie a jak spadnie ponizej 5 to wlasnie zaczyna sie ten problem. Problem ten wystepuje tylko po nocy jak auto stoi całą noc nie ruszane. Np dzisiaj w nocy bylo okolo -4 na dworze samochód stał od 17 do 9 rano w niedziele nie ruszany. swiece sie nagrzewaja kontrolka gasnie pozniej na voltomierzu wskazówka wpada na równe 12v przekaznik odbija i odpalam, rozrusznik przestał kręcić a silnik nie zapala na wszystkie cylindry jak wejdzie na obroty to pokazują ponad 1000 i po chwili spadaja na jakies 900. Świece wymieniałem na nówki beru więc nie wiem co może być przyczyną tego złego odpalania.. Proszę o pomoc. ps jak odpale go rano i zgasze a pozniej ponownie zapale to juz ładnie pali na wszystkie. a i po tym jak juz odpali to lekko go rzuca przez pare sekund.
-
Problem z odpaleniem gdy zimno, a jeszcze ciezej odpala kilka chwil po I odpaleniu
według mnie masz problem z doprowadzeniem paliwa. sprawdzałeś pompe ile daje barów?
-
Problem z komunikatem brems licht
Sprawdzałem czy jest stóp i jest. Wysłane z HTC Wildfire S za pomocą tapatalk :-)
-
Problem z komunikatem brems licht
Środkowego? Wysłane z HTC Wildfire S za pomocą tapatalk :-)
-
Problem z komunikatem brems licht
A jak dojść do tego Vagiem zeby zobaczyc ten błąd w której zakładce trzeba sprawdzać ?
-
Problem z komunikatem brems licht
Witam! Mam problem z komunikatem na Fis poniewaz co nacisne pedał hamulca to wyskakuje ten błąd. wczesniej miałem ten problem lecz pojawialo sie sporadycznie a teraz caly czas jak nacisne na pedał. Prosze o pomoc ponieważ staje sie to irytujące..
-
Dymi na biało po odpaleniu 1.9 tdi ajm
Maksymalnie 200ml na 1100km bo patrzyłem ostatnio.
-
Dymi na biało po odpaleniu 1.9 tdi ajm
Hmmm.. tylko jak sie zatrzymam na swiatlach to ten dym widze w lusterku koncowke wydechu mam skierowana nie do dołu tylko na wprost. wiec nie wiem czy jest to normalne jak widze w lusterku ten dym.
-
Dymi na biało po odpaleniu 1.9 tdi ajm
Ale ojca nissan bez turbo diesel nie dymi na biało tak jak moj.
-
Dymi na biało po odpaleniu 1.9 tdi ajm
Własnie po rozgrzaniu tego dymu nie ma moze jak jest na minusie to lekko dymi sobie ale to chyba para jednak.
-
Dymi na biało po odpaleniu 1.9 tdi ajm
Witam! dzisiaj zauwazyłem ze dymi mi badzo na biało przy odpaleniu najpierw lekko na niebiesko a pozniej ten dym przechodzi w kolor biały. plynu nie ubywa oleju troche zjada. latem przy temp. 30 stopniowych dymu nie było. Pompowtryski na vagu w normie. dym sie utrzymuje tak z minute jak przejade pare km to dymu nie ma. Logi na zimnym po nocy Grupy: 013,018,023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Strasznie wysokie spalanie w nowym a5 coupe 1,8tfsi 170ps - proszę o radę :)
To do mnie ? ja nic nie wkładałem do swojego auta z allegro bo wiem ze to shit jak bede zwiekszal moc to jedynie hamownia
-
Strasznie wysokie spalanie w nowym a5 coupe 1,8tfsi 170ps - proszę o radę :)
to moj diesel pali 8 litrów który ma 12 lat kumplowi fsi 2.0 w a3 na trasie pali 9litrów
-
Stan pompek
Odłączyłem czujnik i chyba lepiej pali. tylko jak zapaliłem jak jeszcze swiecila sie kontrolka od swiec to obroty wpadly na 2 tys i opadly normalnie. nastepnie zapalilem jak kontrolka od swiec zgasla odpalil normalnie i bez dymka nawet niebieskiego. ---------- Post dopisany at 16:14 ---------- Poprzedni post napisany at 13:53 ---------- ---------- Post dopisany at 16:43 ---------- Poprzedni post napisany at 16:14 ---------- podpiąłem vaga i grupy 004 i 007 na zimnym silniku Imageshack - 57718272.png
-
Stan pompek
masz moze jakas fotke gdzie ten czujnik sie znajduje ? ---------- Post dopisany at 13:13 ---------- Poprzedni post napisany at 12:44 ---------- To jest ten czujnik numer jeden http://i15.photobucket.com/albums/a353/NeilScarrott/G62Location2.jpg co jest pokazany na zdjeciu ?
-
Stan pompek
Na bank sa nowe bo mechanik to sasiad. przekaznik od swiec odbija czyli grzeja. i dawał mi do reki te stare swiece. wymieniłem aku na nowy i troche lepiej pali. ---------- Post dopisany at 11:55 ---------- Poprzedni post napisany at 10:50 ---------- a jak najlepiej sprawdzic czy swiece grzeja i dochodzi do nich napiecie?
-
Stan pompek
Sorry ze odkopuje. Dzisiaj rano zauważyłem po odpaleniu białą chmure dymu temp jest na plusie jakies 7 stopni. płynu chlodniczego nie ubywa,swiece wymienione, oleju łyknie z 200ml na 1100km. po przejechaniu 3 km i zagrzania sie silnika do jakis 70 stopni dymu nie ma. mechanik mowi ze to para ale jednak nie chce mi sie w to wierzyć.. Wie ktoś może co moze byc przyczyna ? latem takiego dymu nie było. Spalanie rowniez w normie. na zimnym silniku tak około 8 litrów bo mam 3km do pracy.
-
Faluje na zimnym silniku na biegu jałowym.
Pali równo na wszystkie cylindry ? skoro na biało to albo para wodna albo spala plyn chlodniczy. zobacz czy nie ubywa Ci płynu chłodniczego. Zapnij Vaga sprawdz korekcje na pompkach. Lub zapowietrzony układ paliwowy. Ja mam coś takiego ze jak odpale to pusci dyma niebieskiego nie ważne czy ciepły czy zimny. ostatnio u mnie bylo -8 i zapalil na strzała ale lekko go rzucało i nie równo zapalały cylindry najpierw jeden a po jakims ułamku sekundy nastepne. Swiece wymieniałem bo miałem 2 spalone nowy akumulator varty. Zobacze jak bedzie odpalall np przy -20 jak znacznie gorzej to wymienie najpierw uszczelniacze na pompkach bo łyka mi troche oliwy.