Treść opublikowana przez Jarek882
-
Czy to rozrusznik ?
Wymagany kanał U mnie jest tak czym rozrusznik ma cieżej tym jest to chrupniecie a dzieje sie to przy minusowych temp. Np dzisiaj było jeden na plusie i odpalił bez chrupnięcia.
-
Czy to rozrusznik ?
Mozna z tym jezdzic jakis czas czy trzeba od razu na warsztat ? Ma to jakiś zwiazek z zapalaniem zimą ze pogarsza rozruch ?
-
Czy to rozrusznik ?
Witam! Mam taki problem gdy odpalam auto i puszczam kluczyk to jest takie jakby chrupnięcie. Często zdarza się to na zimnym silniku ostatnio zauwazyłem ze tez na ciepłym. Zrobiłem taki mały test odpaliłem auto i przytrzymałem dłużej na kluczyku i rozrusznik nadal kręcił a auto było odpalone puściłem kluczyk i właśnie to samo chrupnięcie. Zimą przy -15 stopniach musiałem dłużej pokręcić tzn tak z 5 sekund zeby odpalił i jak odpalił to samo chrupnięcie. Świece grzeją bo sprawdzałem czy prąd dochodzi i były też wymieniane na Beru. Czy to rozrusznik nie odbija i jest to chrupnięcie ? I czy rozrusznik może mieć wpływ ze auto odpala ciężej zimą ? Kod silnika AJM przebieg 303tys.
-
Sciąga raz w prawo raz w lewo a czasami w ogole.
i kolega Lukasz_N ma racje. Odebrałem OOOO dzisiaj od mechanika luzu nie ma w ogole auta stabilne. Wymienione tarcze, łozyska, klocki i płyn hamulcowy auto hamuje jak nowe i prowadzi
-
Odłazi farba :(
mam to samo tylko ze na tylnej klapie przy tej aluminiowej listwie co jest zamek. I z prawej i z lewej strony odchodzi lakier a ostatnio po marznacym deszcze zauwazyłem ze kawałek odskoczył i pod farba jest rdza.
-
Hamulce na tył z łozyskami klockami
Ok w takim razie dzięki jutro odstawiam auto na wymianę przy okazji mechanik ogarnie zaciski bo chyba coś jest z nimi nie tak.
-
Hamulce na tył z łozyskami klockami
a możesz mi napisać jak to cenowo wyjdzie? Wysłane z HTC Wildfire S za pomocą tapatalk :-)
-
Hamulce na tył z łozyskami klockami
bo chodzi o to ze mam luz na tylnych kołach i nie wiem czy to wina piasty czy czopów i jak bede robił to juz wszystko od razu bo hamulce tez sa nie zaciekawe. niech ktos obeznany w temacie sie wypowie czy ten pierscien sie wybija
-
Hamulce na tył z łozyskami klockami
patrze na allegro te tarcze i na zdjeciach nie ma tych ząbków od abs a w moich tarczach są te ząbki..
-
Hamulce na tył z łozyskami klockami
Witam! Mam do wymiany hamulce w a4 b5 z tyłu i jakiej firmy najlepiej wybrać tarcze, klocki, łozyska żeby pojeździło pare lat bez dokładania ?
-
opony hankook optimo 4s 205/55/16 pytanie
potrzebuje jedna bo zrobiła mu buum latem takze musze ja założyc kierujac sie inside i outside ?
-
opony hankook optimo 4s 205/55/16 pytanie
Mam pytanie czy ta opona jest kierunkowa czy asymetryczna 205/55/16 205/55R16 HANKOOK OPTIMO 4S 1szt (3033493194) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ? potrzebuje kupic jedna sztukę i właśnie zauwazyłem ze jest na oponie napisane inside i outside i waham sie wlasnie przed zakupem zeby nie popelnic bledu. Prosze o pomoc.
-
Sciąga raz w prawo raz w lewo a czasami w ogole.
Nowe. 4 sztuki Wysłane z HTC Wildfire S za pomocą tapatalk :-)
-
Jakie zawieszenie w B5
a3 nie ma wielowahaczu a4 i a6 maja juz wielowachaczowe = kosztowne w wymianie lemfordera cos około 1100zł. b6 również ma wielowachacz.
-
Sciąga raz w prawo raz w lewo a czasami w ogole.
hmm zbieznosc była ustawiana w pazdzierniku i to dwa razy w roznych zakladach i jest ok moze drązek sie wysypał. bede musial to przejrzec amorki z przodu mam jeszcze te czerwone czyli seryjne wiec moze to one... bo tył zmieniałem w sierpniu 2012.
-
Sciąga raz w prawo raz w lewo a czasami w ogole.
na odpalonym lekko puka ale ledwo co slychac.
-
Sciąga raz w prawo raz w lewo a czasami w ogole.
Droga jest regeneracja ? i puka niestety. i jeszcze jak lekko skrece przy 70km/h to nie wraca na prosta pozycje tylko ciagnie na pobocze lub na przeciwnym pas.
-
Sciąga raz w prawo raz w lewo a czasami w ogole.
Jak rusze na zgaszonym silniku kierownicą w lewo to puka cos. Wysłane z HTC Wildfire S za pomocą tapatalk :-)
-
Sciąga raz w prawo raz w lewo a czasami w ogole.
Ok pojadę. Na co jeszcze zwrócić uwage? Wysłane z HTC Wildfire S za pomocą tapatalk :-)
-
Sciąga raz w prawo raz w lewo a czasami w ogole.
A jak to sprawdzić? Wysłane z HTC Wildfire S za pomocą tapatalk :-)
-
Sciąga raz w prawo raz w lewo a czasami w ogole.
Witam! Mam problem ze swoim b5 poniewaz przy wiekszych predkosciach powyzej 100km/h sciaga raz w prawo raz w lewo a raz w ogole i musze kontrowac kierownica to zeby nie wjechac w inne osoby. Mam luz na tylnych piastach choć nie wiem czy to jest w tym problem. Zbieżnosc była robiona i wyszła ok a i po prawej stronie był wymieniany drązek kierowniczy. po lewej stronie juz nie. Opony zimowe 15 cali ms plus 66 z 2012 roku nówki. Jak najlepiej takie cos sprawdzic gdzie tkwi problem?
-
[B5 AJM] Wymiana oleju, proszę o wskazówki
Motul 5w40 z norma dla audi kupowane z zaufanego źródło od kolegi z forum o nicku Dzik napisałem ze moze mi sie wydawac ze glosniej. ktos kiedys tez gdzies tutaj na forum pisal ze mu troszke glosniej chodzi.
-
[B5 AJM] Wymiana oleju, proszę o wskazówki
Devastation dobrze pisze. Jak przyprowadzilem swoje tdi pd byl zalany jakims texaco ale z norma dla pompowtrysków i chodził ciszej niz na motulu teraz co mam może mi sie tylko wydaje..
-
Wymiana 1Z na AWX, AVF czy AFN - pytanie o podzespoly.
Według mnie się to nie opłaca. Albo wpakować kase w tego i zrobic remont generalny i jeździć jeszcze pare lat lub opylić na części dołożyć i kupić b6
-
witam panowie a4 b6 avf przy gaszeniu slychac taki puch delikatne
Dzwiek pukniecia. I jest to normalne ponieważ sie zamyka po zgaszeniu silnika.