Tylko pomarzyć
Lisowski „Poproszono mnie zresztą, abym wykonał okrążenie referencyjne za kierownicą Scirocco i muszę przyznać, że pomiędzy tym samochodem, a Audi R8 GT jest przepaść pod względem prowadzenia, czy prędkości”
Sprawdziłem podpinając przyczepkę wszystko działa potwierdzają się kierunki i jest info o przepalonych żarówkach.
Powód moich problemów diagnostyka VCDSem w grupie 69 czy moduł odpalił.
Bart-S Proszę uaktualnić wątek od instalacji modułu haka o poprawne kodowania
MCE grupa 09-> kodowanie -> dodanie haka
ZEGARY grupa 17-> adaptacja -> 61- do liczby wyświetlonej dodać 64
Najważniejsze to skręcenie wiązki CAN z zachowaniem jednakowej długości przewodów.
Jak by, co to mam rezerwowy moduł haka z wtyczkami do B7.
Jeżeli wyciek jest do komory spalania i z rury wydechowej wydobywa się para ewentualnie przybywa oleju to uszkodzona jest uszczelka, głowica lub blok silnika.
Nieszczelne węże sprawdzaj opaski widać wtedy ślady płynu.
Powodzenia oby to była opaska.
Jak jest z diagnostyką do modułu haka brak błędów świadczy o komunikacji z MCE i trzeba sprawdzić przez wpięcie przyczepki? Potrzebuję sprawnej instalacji na grudzień :notworthy:Pomocy!
Polecam wszystkim wymianę na zestaw plecionka plus kat VFM BOSAL Grup do B5 1,9 AFN koszt około 300zł stary sprzedaje się za 90zł. Sama plecionka z wymianą u mechanika mechanik 150zł. Kat wychodzi 60 zł plus własna robota.