Treść opublikowana przez Remik-A4
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Ale to nie są Bixy :gwizdanie: wiem o tym... czytaj dokladniej z podkresleniem na albo
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
no to moze wygladac ciekawe :> chyba tak
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Uwielbiam Niemiecki tuning Nie stosuje Laminatow i nigdy nie bede !!! :gwizdanie: a seryjne auta to tylko seria jak " miliony " innych... :cool1: przynajmniej takie jest moje zdanie :> Fakt, ze wczesniejsze stylizacje firm tuningujacych Audi mialy ksztalty bardziej okragle i nagle taka zmiana moze dziwic i nie przypasuje kazdemu... Zderzak wyglada agresywnie nawet bardzo i to mnie sie podoba Tak jak cala nowa stylizacja Riegera moze sie podobac lecz nie musi... moja 3ka ma tez podobny itd. Tutaj S5 i body Riegera na 21" - przekozak !!! :notworthy: ]SUPERSPORT%20Audi%20S5%20Projekt%20Bodensee%202009
-
[B6 AVF] Nakladki na ranty blotników
amen
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Mlody tak tez pisalem w opisie wiec nic nowego nie odkryles a i nie jest to " Vortex " a VOTEX :> i nie " Ms " a MS DESIGN doloze jeszcze progi Rieger a tyl zderzak i spojler Votexa zostanie bo bardzo mnie sie podoba I ze stylizacji zew. bedzie tyle :>
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Czyli rozsadniej wlozyc k04-015 i z dodatkowymi gratami dusic do 250 KM ?
-
[ALL B5] 17" 10J wejdzie, czy się zatrze ??
nooo... kolega powinen podjechac do jakiegos znajoma z wulk i zalozyc gumy jedyne rozsadne rozwiazanie
-
[ALL B5] 17" 10J wejdzie, czy się zatrze ??
to prawda gleba tutaj jest maxymalna :> u kolegi raczej takiej nie bedzie i moze sie to udac z guma 240/35 ale tak jak wczesniej pisalem TRZEBA PRZYMIERZYC bo inaczej to gdybanie...
-
[ALL B5] 17" 10J wejdzie, czy się zatrze ??
no tak albo 240/35... ale musisz zalozyc i zrobic testy bo inaczej kupisz zbednie. tutaj sa chyba 10tki albo wiecej
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
dokladnie takie jak na tej aukcji http://cgi.ebay.de/Rieger-Seitenschweller-Schacht-Audi-A4-B6-8E-/150484192864?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item23098e8e60 [br]Dopisany: 08 Październik 2010, 21:06_________________________________________________ :>
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Moje pierwsze i pewnie nie ostatnie Audi Zakupiona w 2009r. 81000 mil wiec raczej jak auto z 2006/07 Czarna A4 1.8T AVJ B6 manual oczywiscie Folia Lamin-x pakiet S-line, skora, Xenon 6000k, hamulce S4 B8 lekka sciema szyb, inlet pipe, 034 HFC + Milltek cat back, K&N itd. RIEGER - przedni zderzak z nowej kolekcji VOTEX - przedni grill, tylny zderzak i spojler na klape Zawias S, gumy 235/35/19 felgi 19" z przodu 8.5J - rant 7cm z tylu 9.5J - rant 11cm Wiem ze mozna wydlubac z tego 1.8t nawet 500KM lecz ja bardzooo wolno jezdze wiec taka dlubanina nie wchodzi w gre zapomnialem dodac, ze program na 182KM i 290NM robiony przez Alana Jeffery To taki znawca modow... SAGARIS modzony przez Alana COBRA !!! LAMBO !!! NOBLE M12 !!! dwa takie brykaja po miescie tutaj jest tego wiecej - < < < ENGINE TUNER > > > Mam okolo 30 mil do tego Magika wiec jak fundusze sie zgromadza to beda niezle czary :>
-
[ALL B5] 17" 10J wejdzie, czy się zatrze ??
dokladnie
-
[ALL B5] 17" 10J wejdzie, czy się zatrze ??
no ale jak wszystkie 4 szt. to 10 J ? [br]Dopisany: 08 Październik 2010, 15:00_________________________________________________bedzie to dziwnie wygladalo bo moim zdaniem z przodu beda wiecej wystawaly niz z tylu ( przynajmniej wizualnie ) Ja proponuje tobie pelna przymiarke jak to mozliwe. Najwazniejsze abys zaladowal pake i przetestowal czy wystepuja tarcia. Bo inaczej bedziesz wozil tylko gazety Mnie weszlo 19" 9.5 J na tyl oczywiscie po testach na tzw. speedbumpach z zaloga na pokladzie ale gumy musialem stretchowac bo wiecej niz 235/35 robilo lipe
-
[ALL] Galeria Tuningu AUDI
WOW przekozak [br]Dopisany: 07 Październik 2010, 20:09_________________________________________________
-
[ALL] Opona na 19" do B6
Kurcze Flyer masz fajnie pomodzone auto i za pewne 1000 krotnie wiecej pomogles na tym forum ale nie moge sie z tym zgodzic, ze jest spora roznica miedzy guma 35 a 40 Piszesz ze wyskoczyl balon - normalne przy takich rozmiarach nie parkuje sie na kraweznikach. ale ale wracajac do tematu to chyba zgadzamy sie ze 235/35/19 bedzie
-
[ALL] Galeria Tuningu AUDI
kurcze nie potrafie wklejac mini [br]Dopisany: 07 Październik 2010, 14:47_________________________________________________ [br]Dopisany: 07 Październik 2010, 14:53_________________________________________________ [br]Dopisany: 07 Październik 2010, 15:00_________________________________________________
-
[B6 Avant] Felgi S-line
to czego ty szukasz to 17" 7.5 J ET 45 Nr:8E0601025E
-
[ALL B6] Zderzak do B6 imitujący B7 ?
nie to nie moja Audica :> chcialem przedstawic to bardziej obrazowo... zalozylem rowniez nowy watek dotyczacy " calej " przemiany z B6 na B7 RS4 masa roboty ale jaki efekt koncowy !!! sam zobacz :cool1: no nie chcialem podac linka a tu znowu temat bezpodstawnie wykasowany... Flyer kasujesz bez uzasadnienia posty ps. czytalem regulamin... takiego tematu nikt tu na forum nie zakladal... wkleje tutaj poniewaz po czesci zwiazane z tematem i mam nadzieje ze tego nie wykasuje... B6 1.9tdi quattro na B7 RS4 [br]Dopisany: 07 Październik 2010, 11:55_________________________________________________B6 S4 na B7 RS4 !!! :ok: Efekt koncowy powala a jak chodzi posluchajcie sami cos pieknego !!! http://www.youtube.com/watch?v=BAiPK1won9g#normal]widebody progress http://www.youtube.com/watch?v=SfUXXjMltVY#normal]RS4 widebody progress
-
Profesjonalna konwersja B6 na RS4 B7
Zakladam temat drugi raz poniewaz zostal " wyslany " przez moderatora bez uzasadnienia do kosza... przeciez takiego tematu nikt tu nie zakladal Mysle ze tak profesjonalna stylizacja spodoba sie wszytkim :> no moze prawie wszystkim Takie zmiany nie widzi sie na codzien Wlasciciel postanowil zmienic swoje Audi B6 S4 na B7 RS4 !!! :blink: Efekt koncowy powala :> a jak chodzi posluchajcie sami :shocked: !!! http://www.youtube.com/watch?v=BAiPK1won9g#normal]widebody%20progress http://www.youtube.com/watch?v=SfUXXjMltVY#normal]RS4%20widebody%20progress [br]Dopisany: 07 Październik 2010, 11:13_________________________________________________ Kolejna profesjonalna operacja z B6 1.9tdi quattro na B7 RS4 [br]Dopisany: 07 Październik 2010, 11:16_________________________________________________
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Cos pieknego :good:
-
[ALL] Opona na 19" do B6
wiadomo ze ze komfortu i ekonomii nie ma az takiej jak na " balonach " i powinno sie zakladac 16" max 17" w PL ale kolega pyta w temacie o opony do 19"stek wiec moim zdaniem powinien zalozyc 235/35/19 !!! i tak na marginesie - kto na zdrowy rozsadek zaklada sportowe zawiasy w PL ? - brak komfortu i tyle miejsc aby cos zachaczyc... a jednak wiele osob wybiera taki setup i felgi 18" i 19" jezdzac oczywiscie w PL. [br]Dopisany: 07 Październik 2010, 07:14_________________________________________________ no wlasnie Flyer przeciez sam masz 18" i przestrzegasz przed kraweznikami i studzienkami :gwizdanie: czegos tu nie rozumiem... bo chyba nie powiesz, ze jest duza lub wieksza roznica w komforcie jezdnym pomiedzy 18" a 19"
-
[ALL B6] Zderzak do B6 imitujący B7 ?
i kolega David chyba zapomnial ze to jest przemiana na RS4 B7 !!! Wiec cena nie jest taka zla... Ceny czesci ori do RS4 sa dopiero gornolotne :gwizdanie: tutaj trafilem fajna stronke ale cena na tel. http://www.gmgracing.com/audi_rs4.shtml[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 16:20_________________________________________________a moze troche podlubac
-
[ALL] Opona na 19" do B6
a kto szaleje jezdzac po kraweznikach itp. itd. :polew: smigam ponad 3 lata ( tyle ze w UK ) na 235/35/19 i mniejszych nie zaloze a po kraweznikach nie jezdze bo od tego jest przeciez droga a nie chodniki :gwizdanie:
-
[B7 BFB] Felgi do A4 B7
wejda bez problemu nawet 8.5 J przy ET35 lub 38 bedzie ok !!! mam 19" ET 38 z przodu 8.5 J a z tylu 9.5 J !!! cool1 i przy 4 osobach testowane na tzw. " speed bumpy " i nic nie ociera !!! gumy 235/35/19 tutaj masz sliczna B7 na 20"stkach DOTZ http://s929.photobucket.com/albums/ad138/bez0435/audi/?albumview=slideshow
-
[ALL B7] Replika Felg RS6 czy warto kupić?
wejda bez problemu nawet 8.5 J przy ET35 bedzie ok !!! Mialem 19"stki RS4 ET 35 opona 235/35 i caly "zaladowany" jechalem do PL !!! teraz mam 19" ET 38 z przodu 8.5 J a z tylu 9.5 J !!! i przy 4 osobach zero tarcia !!! ps. zawias S tutaj masz sliczna B7 na 20"stkach DOTZ http://s929.photobucket.com/albums/ad138/bez0435/audi/?albumview=slideshow