Treść opublikowana przez Remik-A4
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
- Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
kur... wiecie jaka kase robia na takich stronach Nawet nie wychodza z domu- Głośniki Podłogowe
jak za ta kase to Yamaha lub Jamo- [ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
zobaczysz sam:cool1: a rozmiar taki jak ja wziolem czyli 12x28 inch- B6 DIVISION
no teraz kosztuja sporo... ostatnio sprzedalem na ebay jedna prawa kratke Votexa na fogi i jedna srodkowa... poszly osobno za 42 i 39 funtow czyli jakies 380 zl a byly bardzo uzywane - bo po kolizji !!! np. ta srodkowa z dziurami- [ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
u mnie bylo na sucho... a na koniec Heat Gun i po sprawie ale robia to tez na mokro... tutaj masz wiecej - http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=27706.90- W co kto gra (X360 & PS3) ?
Black ops bedzie pewnie szybciej za darmo w necie niz w sklepach np. MOH byl scrakowany 5 dni wczesniej niz premiera to samo F1 i wiele innych...- [ALL] Przyciemnianie lamp Lamin-x
prosze 4 i 5 strona http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=163060.45- [ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
raczej nie bo jest zajebis... gruba- Myszy w aucie
o kur... to ty masz niezly cyrk a co to bedzie jak sie kuna pojawi albo nie daj boze dzik zarcik :> moze na jakis czas zostaw auto w innym miejscu... i truj je ile wlezie- [ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Teraz to dopiero wyglada agresywnie i szeroko jak dla mnie bomba Real wyglada 2x lepiej :cool1: Zdecydowanie wyroznia sie na drodze i oto chodzi bo kto chce miec takie samo auto jak sasiad i sasiadka choc pewnie i tacy sie znajda :gwizdanie: twierdzac ze auto ma przemieszczac sie tylko od punktu A do punktu B a reszta to niepotrzebne wydatki... milosnicy samochodow :gwizdanie: Dobra bo sam sobie robie OT Czarna bedzie wygladala jeszcze szerzej bo progi tez juz zakupione inne niz Rieger a co tym razem z Austrii bo troche taniej Po testach nocnych... Wiec nie zauwazylem zadnych zmian szczerze a kto nie wierzy niech kupi i przekona sie sam :gwizdanie: polecam na 100% i to jest folia najciemniejsza w ofercie tzw. GunSmoke. zdjecia slabe ale sa...- [ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
wybieram sie zaraz na testy nocne mam nadzieje, ze nigdzie nie- [ALL B5] Czym przyciemnić tylne światła w avancie B5?
Rafi jak chcesz przednie sciemniac w PL to tylko delikatnie jak tu - http://www.lamin-x.co.uk/gallery/subtletint.htm bo tzw. gunsmoke odpada na 100 % poczekaj po pracy dorwe ulotke i dodam jeszcze nieco info.[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 11:49_________________________________________________wiec tak SubtleTint jest 6% sciema dalej przepusci max ilosc swiatla a tzw. GunSmoke ( takie jak ja mam ) 13% nie zmieniaja koloru swiatla !!! i spelnia normy MOT - przeglad !!! wieksze foto: http://img36.imageshack.us/img36/3563/dsc00562l.jpg http://img221.imageshack.us/img221/4562/dsc00561yq.jpg http://img521.imageshack.us/img521/3696/dsc00560q.jpg [br]Dopisany: 27 Październik 2010, 17:10_________________________________________________zalozylem :kox:- [ALL] Przyciemnianie lamp Lamin-x
piekna robota jak i caly tuning auta... [br]Dopisany: 27 Październik 2010, 02:09_________________________________________________dzisiaj takie zalozylem :gwizdanie:- [ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Maly mod Przednie lampy i kierunki. folia Lamin-x GunSmoke http://www.lamin-x.co.uk/gallery/gunsmoke.htm wyglada zajeb... policja sie nie czepia no i najwazniejsze przechodzi przeglad - przynajmniej w UK do tego wlasciwosci ochronne bo jest bardzo gruba tak jak chyba 10 normalnych zlepionych razem !!! nie zmienia koloru swiatel !!! cena dystrybutora okolo 130 zl. za 12x28 inch :gwizdanie: foty robine w dzien oczywiscie- Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
tak jak 1/2 europejczykow odwiedzajacych Holand w UK to chyba 1/3 populacji jara [br]Dopisany: 27 Październik 2010, 17:31_________________________________________________ tylko ze teraz jestem w UK a moze w UK zrobimy dlugii weekend [br]Dopisany: 27 Październik 2010, 17:33_________________________________________________dobra bo robi sie OT Ja juz wypowiedzialem sie ( szczerze ) na ten temat...- Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
wiec 15 g skukuna powinno na dzien wystarczyc no chyba, ze to samosieja to wtedy moze byc problem... [br]Dopisany: 27 Październik 2010, 17:21_________________________________________________ ja rowniez okolo 50 km do granicy czeskiej- Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
Czechy - " Od 1 stycznia posiadanie niewielkiej ilości narkotyków nie będzie w Czechach karane. Rząd opublikował wczoraj "limity bezkarności" dla konkretnych używek. Legalne będzie posiadanie do 1,5 gr heroiny, 1 gr kokainy, 2 gr metamfetaminy, do 15 gr marihuany, do czterech tabletek ekstazy i do pięciu tabletek LSD. Zaakceptowane przez rząd propozycje limitów przygotowało ministerstwo sprawiedliwości, tłumacząc, że podstawą była "obecna praktyka sądowa". Więcej... http://wyborcza.pl/1,75477,7364816,Legalne_narkotyki_w_Czechach.html#ixzz13ZYgthZ0- Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
:polew: a jak ktos sie wychyli poza plany to albo temperuja albo wykreca mu afere i jest skonczony :gwizdanie: Kur... i jak tu ma byc lepiej o Macierewicz a o Kaczynskim juz nie wspomne bo bedzie wieeelkieee OT Co do dopalaczy to zdecydowanie nie !!! poniewaz jestem za LEGALIZACJA tak jak Holandia i Czechy bo jak by ktos nie wiedzial to Czechy od stycznia 2010 zalegalizowali " Marihuana, kokaina, heroina, LSD, ecstasy i metamfetamina... " w UK " dopalacze " byly juz 6-7 lat temu :gwizdanie: i sa nadal ale raczej nikt tego nie kupuje bo 1000 razy lepszy jest poczciwy skun- Imię dla kota :D
Bonifacy- Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
dokladnie tak !!! a w Rosjii, maja WIELKI problem z alkoholem i co ? i nic... :polew: [br]Dopisany: 27 Październik 2010, 12:01_________________________________________________ludzie popatrzcie na ich miny podczas glosowania ( fota wyzej ) przeciez to sa " jaja " :polew: niestety kosztem podatnikow- YouTube - filmy warte obejrzenia
Londek i Gumball 2010- Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
mnie rowniez- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
wieczor- [ALL B5] Czym przyciemnić tylne światła w avancie B5?
Na bank to golebie nasraly... Rafi odpowiadalem juz tobie na temat policjii... w UK jest zdecydowanie inna a w PL pewnie taka jak zawsze... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=27706.90 wiec policji sie nie boje tak jak chyba wiekszosc ludzi w UK a przeglad jak ni dy ry dy to kupie kolejna folie :gwizdanie: Wczesniej mialem w innym aucie sciemniane lakierem i przed tzw. MOTem odrazu zapytalem czy musze brac rozpuszczalnik ( 5 min i beda czyste ) czy przymknie oko bo to przeciez nie usterka... no i przechodzilo Tu ludzie przyciemniaja przednie a ja mam sie martwic tylnymi Zdecydowalem sie na folie dobrej jakosci poniewaz chroni klosz, przepustowosc swiatla rownomierna no i oczywiscie trwalosc Ja kupilem 12x28 inch cena 28 funtow ( 130 zl ) od producenta... i jutro jak sie wyrobie zakladam raczej u fachowca bo bym jeszcze cos spartolil - Walka z dopalaczami - Wasze zdanie