Treść opublikowana przez Remik-A4
-
[ALL B5] BRA osłona na maskę
:shocked:
-
[ALL] Pomalowanie grilla w A4 na czarny mat - jaka cena i jaki sposób
ja sam malowalem wiec... ile teraz w PL malowanie takiego elementu kosztuje ? chyba jakies 100zl ale szczerze to nie wiem... kolega wyzej przedstawil jak to zrobic znacznie taniej...
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Fajny zestaw ale na Boga!... zegary na jajkach się nie sumują :doh1: Tak mówią tylko w gazetkach marketowych :polew: rzeczywiscie Pawel masz racje
-
[ALL] Obszywanie foteli skórą warto?
to po 5 latach moze byc rozowa i zdecydowanie bez wierzgania na fotelach
-
[ALL] Pomalowanie grilla w A4 na czarny mat - jaka cena i jaki sposób
tez kiedys to przechodzilem... :gwizdanie:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
pisalem przeciez, ze stare foto robione ponad rok temu :gwizdanie: to forum www A4 club eu jeszcze w starej szacie z pl na przodzie, ktora byla 1000x lepsza niz teraz luknij na nie a bedziesz wiedzial o co chodzi...
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Bardzo dobry sprzet :good: ja rowniez mecze ale od 2 lat :gwizdanie: na takim zestawie Quad Core Q9400 4 x 2.66GHz plyta Asus P5Q obudowa Antec 1200 7 wiatrakow ( 6x 12cm i 1x 20cm ) wiec temp. pokojowa zasilacz OCZ 1000 W !!! Radki 4870x2 czyli razem 4gb grafiki !!! DirectX 11 2 dyski Samsung HD 750GB i 1.5TB 8gb ram OCZ wszystko przez kabel HD i karte graficzna na 1080p ( full ) do TV Z obrazem mozesz robic wszystko bo masz ustawienia przez karty graf. + ustawienia TV !!! procek podkrecam bez problemu do 3.8 - razem 15.2 GHz !!! i bardzo stabilnie komp dziala - zasluga zasilacza i chlodzenia. Wazne jest rowniez szkielko a monitor zdecydownie dla mnie za maly :gwizdanie: wiec 57 cali !!! LCD TOSHIBA 57Z3030 :shocked: POLECAM WSZYSTKIM SETUP - KOMPUTER + duzzeee TV wrazenie nieziemskie stare foto ale jest ps. Flyer sorry za wczesniejszego linka
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
tez tak uwazam :kox: bo sam mam takie czarne 19" 9.5j Volteci tez bardzo ladne :good:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Pc moze malo poreczny ale 100 razy lepsze nie mowic o modach i grafice :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 13:12_________________________________________________Call of Duty: Black Ops ponoc wersja angielska ale i tak nie ma cracka wiec czekamy dalej... :gwizdanie: link dla zainteresowanych... http://****/strzelaninki-akcji-tpp/912080-mix-call-duty-black-ops-2010-a.html Nie widzisz co napisalem w Twoim poscie? To nie jest forum WAREZOWE. Usunales moj komentarz i wkleiles ponownie link do pirata... Kpina.
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
z tego wzoru BARRACUDA Voltec jest bardzo podobna ale cena :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: http://cgi.ebay.de/BARRACUDA-Felgen-Voltec-T6-8-9x19-Black-Chrome-5-120-/370452840889?pt=Auto_Felgen&hash=item5640b5c1b9 Mugello sa ok choc ja bym bral inne... ale to rzecz gustu tutaj masz DOTZ Mugello 18" 8j choc sa podobne to mnie bardziej sie podobaja np. takie jak moje Devil Riviera http://www.topgear.co.uk/acatalog/19_Inch_Devil_Riviera_Hyper_Silver_Alloy_Wheels_with_235_35_19_tyres.php zobacz, troche berdziej sa wygiete ramiona niz w Dotz Mugello. Tak przyokazji fajna ta twoja BMka :good:
-
[INNE] BMW E60 2.5D 2005r
wiec moze lepiej kupic taka :gwizdanie: i nie droga :gwizdanie: http://cgi.ebay.co.uk/BMW-E60-525D-HIGH-SPEC-SILVER-M5-REPLICA_W0QQitemZ120638835917QQcategoryZ9837QQcmdZViewItemQQ_trksidZp5197.m7QQ_trkparmsZalgo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D4%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D4705665915425260151 tylko felgi zdecydowanie inne... [br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 04:13_________________________________________________lub taka :gwizdanie: http://cgi.ebay.co.uk/53-BMW-530D-AUTO-FULL-M5-CONVERSION-STEALTH-LOOK-PX-/320611733117?pt=Automobiles_UK&hash=item4aa5f2ce7d by sie przydaly folie na swiatla i felga cala czarna...
-
[ALL B5] BRA osłona na maskę
skora raczej do srodka pasuje szmaty na auto zakladac :polew:rozumiem na psa ale na samochod z przodu bedzie wygladala jak coroczny najnowszy model jeszcze bez masowej produkcji Sorry ale to szpeci i maskuje piekne Audi - dla mnie wlasciwosci ochronne tego typu odpadaja... ale jak tobie sie widzi to
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
no to 10mm i bedzie ok Ja bym stawial na czarne tylko bez tej czerwieni ale srebro tez sa ok Przede wszystkim jest to bdb. felga
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
ale jeszcze nie ma witaminy choc i tak pewnie bedzie przed premiera
-
[INNE] BMW E60 2.5D 2005r
M pakiet i felgi wtedy bedzie sie juz toczyc
-
B6 DIVISION
bardzo wymowne QRi... no i kolor tez dobrany :gwizdanie:
-
B6 DIVISION
a moze takie cos pomniejszyc i dopisac B6 Division...
-
B6 DIVISION
David Logo prawdopodobnie S6 sa gorsze ale jak na razie nie widzialem innych testow :gwizdanie: jeszcze poszukam moze sie cos znajdzie .... [br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 10:36_________________________________________________tu cos jest ale same krzaki http://euromagic.blog122.fc2.com/blog-date-200906.html
-
[B5 AFN] Jakie ledy kupić i gdzie zamontować ?
chyba najlepsze jakie sa na rynku http://cgi.ebay.co.uk/Hella-LEDayLine-daytime-running-lights-Audi-A4-A6-NR-/150514290191?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item230b59ce0f
-
B6 DIVISION
chyba najlepsze na rynku http://cgi.ebay.co.uk/Hella-LEDayLine-daytime-running-lights-Audi-A4-A6-NR-/150514290191?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item230b59ce0f
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Tak wogule... to jeszcze 16 dni i bedzie Need for Speed: Hot Pursuit Limited Edition :> a wspomniany Call of Duty: Black Ops za 6 dni download gwarantowany
-
[ALL B5] Pomysł na Mercedesowską felgę
chyba, ze jest wystarczajaco duza
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
W UK zimy raczej dlugie nie sa :gwizdanie: a jeszcze 3,4,5 lata temu nie bylo wcale !!! przynajmniej tam gdzie ja mieszkam... co masz teraz 6000K czy 4300K ? Ja mam 6000K i jestem zadowolony ( w UK pada prawie codziennie ) ale jeszcze nie prubowalem 4300K slyszalem tylko, ze wlasciwosci jezdne sa najlepsze przy tej temp.[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 21:50_________________________________________________tak przy okazji Czarna, dosc podobna do tej - http://www.audi-sport.net/vb/a4-a4-cabriolet-s4-forum-b6-chassis/58678-gauging-interest-autovogue-kitted-a4.html Autovogue - http://www.autovogue.com/ Autovogue ma prawie identyczny pakiet jak Rieger z jedna roznica brak 3 dolnych wlotow Jako ciekawostke dodam, ze ten gosc zgarnol 1 miejsce na najlepsze Audi A4 !!! na prestizowej imprezie - GTI International w 2008 roku a konkurencja byla wielka... Jak dla mnie moja z zew. jest lepsza te 19" 9.5 j z tylu, grill, listwy, swiatla itp. :gwizdanie: dojda jeszcze w nastepnym tyg. progi ABT z nowej kolekcji dedykowane dla B7 - mam nadzieje, ze wejda bo nie widzilem jeszcze nigdzie takich zalozonych na B6 :gwizdanie: ladnie wystaja i oto wlasnie chodzi Wiem ze drugiej takiej jak moja nie ma w calym UK no i w PL rowniez :> raz tylko widzialem z podobnym felunkiem ale inny grill, progi, kolor u kolesia z USA - i tyle wiec smiem twierdzic, ze drugiej takiej nie ma nigdzie !!! Ps.nie musi sie kazdemu podobac wazne, ze ja jestem Happy :> Wiec moze nie piszmy juz o tym zderzaku :gwizdanie: :polew:
-
B6 DIVISION
bardziej chyba do tej - http://www.audi-sport.net/vb/a4-a4-cabriolet-s4-forum-b6-chassis/58678-gauging-interest-autovogue-kitted-a4.html Autovogue - http://www.autovogue.com/ Autovogue ma prawie identyczny pakiet jak Rieger z jedna roznica brak 3 dolnych wlotow Jako ciekawostke dodam, ze ten gosc zgarnol 1 miejsce na najlepsze Audi A4 !!! na prestizowej imprezie - GTI International w 2008 roku a konkurencja byla wielka... Jak dla mnie moja z zew. jest lepsza te 19" 9.5 j z tylu, grill, listwy, swiatla itp. :gwizdanie: dojda jeszcze w nastepnym tyg. progi ABT z nowej kolekcji dedykowane dla B7 - mam nadzieje, ze wejda bo nie widzilem jeszcze nigdzie takich zalozonych na B6 :gwizdanie: wygladaja tak : Wiem ze drugiej takiej jak moja nie ma w calym UK no i w PL rowniez :> raz tylko widzialem z podobnym felunkiem ale inny grill, progi no i w innym kolorze na necie w USA - i tyle wiec smiem twierdzic, ze drugiej takiej nie ma nigdzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :decayed: Moskal - dzieki za uznanie Ps. Tak jak pisalem nie musi sie kazdemu podobac wazne, ze ja jestem Happy :> Wiec moze nie piszmy juz o tym zderzaku :gwizdanie: :polew:
-
[ALL] Widebody dla Audi
tutaj dopiero jest szeroko Wlasciciel przekonwertowal swoja 90 tke na Audi 90 Quattro IMSA GTO :shocked: