Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Remik-A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Remik-A4

  1. :shocked:
  2. ja sam malowalem wiec... ile teraz w PL malowanie takiego elementu kosztuje ? chyba jakies 100zl ale szczerze to nie wiem... kolega wyzej przedstawil jak to zrobic znacznie taniej...
  3. Fajny zestaw ale na Boga!... zegary na jajkach się nie sumują :doh1: Tak mówią tylko w gazetkach marketowych :polew: rzeczywiscie Pawel masz racje
  4. to po 5 latach moze byc rozowa i zdecydowanie bez wierzgania na fotelach
  5. tez kiedys to przechodzilem... :gwizdanie:
  6. pisalem przeciez, ze stare foto robione ponad rok temu :gwizdanie: to forum www A4 club eu jeszcze w starej szacie z pl na przodzie, ktora byla 1000x lepsza niz teraz luknij na nie a bedziesz wiedzial o co chodzi...
  7. Bardzo dobry sprzet :good: ja rowniez mecze ale od 2 lat :gwizdanie: na takim zestawie Quad Core Q9400 4 x 2.66GHz plyta Asus P5Q obudowa Antec 1200 7 wiatrakow ( 6x 12cm i 1x 20cm ) wiec temp. pokojowa zasilacz OCZ 1000 W !!! Radki 4870x2 czyli razem 4gb grafiki !!! DirectX 11 2 dyski Samsung HD 750GB i 1.5TB 8gb ram OCZ wszystko przez kabel HD i karte graficzna na 1080p ( full ) do TV Z obrazem mozesz robic wszystko bo masz ustawienia przez karty graf. + ustawienia TV !!! procek podkrecam bez problemu do 3.8 - razem 15.2 GHz !!! i bardzo stabilnie komp dziala - zasluga zasilacza i chlodzenia. Wazne jest rowniez szkielko a monitor zdecydownie dla mnie za maly :gwizdanie: wiec 57 cali !!! LCD TOSHIBA 57Z3030 :shocked: POLECAM WSZYSTKIM SETUP - KOMPUTER + duzzeee TV wrazenie nieziemskie stare foto ale jest ps. Flyer sorry za wczesniejszego linka
  8. tez tak uwazam :kox: bo sam mam takie czarne 19" 9.5j Volteci tez bardzo ladne :good:
  9. Pc moze malo poreczny ale 100 razy lepsze nie mowic o modach i grafice :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 13:12_________________________________________________Call of Duty: Black Ops ponoc wersja angielska ale i tak nie ma cracka wiec czekamy dalej... :gwizdanie: link dla zainteresowanych... http://****/strzelaninki-akcji-tpp/912080-mix-call-duty-black-ops-2010-a.html Nie widzisz co napisalem w Twoim poscie? To nie jest forum WAREZOWE. Usunales moj komentarz i wkleiles ponownie link do pirata... Kpina.
  10. z tego wzoru BARRACUDA Voltec jest bardzo podobna ale cena :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: http://cgi.ebay.de/BARRACUDA-Felgen-Voltec-T6-8-9x19-Black-Chrome-5-120-/370452840889?pt=Auto_Felgen&hash=item5640b5c1b9 Mugello sa ok choc ja bym bral inne... ale to rzecz gustu tutaj masz DOTZ Mugello 18" 8j choc sa podobne to mnie bardziej sie podobaja np. takie jak moje Devil Riviera http://www.topgear.co.uk/acatalog/19_Inch_Devil_Riviera_Hyper_Silver_Alloy_Wheels_with_235_35_19_tyres.php zobacz, troche berdziej sa wygiete ramiona niz w Dotz Mugello. Tak przyokazji fajna ta twoja BMka :good:
  11. wiec moze lepiej kupic taka :gwizdanie: i nie droga :gwizdanie: http://cgi.ebay.co.uk/BMW-E60-525D-HIGH-SPEC-SILVER-M5-REPLICA_W0QQitemZ120638835917QQcategoryZ9837QQcmdZViewItemQQ_trksidZp5197.m7QQ_trkparmsZalgo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D4%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D4705665915425260151 tylko felgi zdecydowanie inne... [br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 04:13_________________________________________________lub taka :gwizdanie: http://cgi.ebay.co.uk/53-BMW-530D-AUTO-FULL-M5-CONVERSION-STEALTH-LOOK-PX-/320611733117?pt=Automobiles_UK&hash=item4aa5f2ce7d by sie przydaly folie na swiatla i felga cala czarna...
  12. skora raczej do srodka pasuje szmaty na auto zakladac :polew:rozumiem na psa ale na samochod z przodu bedzie wygladala jak coroczny najnowszy model jeszcze bez masowej produkcji Sorry ale to szpeci i maskuje piekne Audi - dla mnie wlasciwosci ochronne tego typu odpadaja... ale jak tobie sie widzi to
  13. no to 10mm i bedzie ok Ja bym stawial na czarne tylko bez tej czerwieni ale srebro tez sa ok Przede wszystkim jest to bdb. felga
  14. ale jeszcze nie ma witaminy choc i tak pewnie bedzie przed premiera
  15. M pakiet i felgi wtedy bedzie sie juz toczyc
  16. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    bardzo wymowne QRi... no i kolor tez dobrany :gwizdanie:
  17. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a moze takie cos pomniejszyc i dopisac B6 Division...
  18. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    David Logo prawdopodobnie S6 sa gorsze ale jak na razie nie widzialem innych testow :gwizdanie: jeszcze poszukam moze sie cos znajdzie .... [br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 10:36_________________________________________________tu cos jest ale same krzaki http://euromagic.blog122.fc2.com/blog-date-200906.html
  19. chyba najlepsze jakie sa na rynku http://cgi.ebay.co.uk/Hella-LEDayLine-daytime-running-lights-Audi-A4-A6-NR-/150514290191?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item230b59ce0f
  20. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chyba najlepsze na rynku http://cgi.ebay.co.uk/Hella-LEDayLine-daytime-running-lights-Audi-A4-A6-NR-/150514290191?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item230b59ce0f
  21. Tak wogule... to jeszcze 16 dni i bedzie Need for Speed: Hot Pursuit Limited Edition :> a wspomniany Call of Duty: Black Ops za 6 dni download gwarantowany
  22. chyba, ze jest wystarczajaco duza
  23. W UK zimy raczej dlugie nie sa :gwizdanie: a jeszcze 3,4,5 lata temu nie bylo wcale !!! przynajmniej tam gdzie ja mieszkam... co masz teraz 6000K czy 4300K ? Ja mam 6000K i jestem zadowolony ( w UK pada prawie codziennie ) ale jeszcze nie prubowalem 4300K slyszalem tylko, ze wlasciwosci jezdne sa najlepsze przy tej temp.[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 21:50_________________________________________________tak przy okazji Czarna, dosc podobna do tej - http://www.audi-sport.net/vb/a4-a4-cabriolet-s4-forum-b6-chassis/58678-gauging-interest-autovogue-kitted-a4.html Autovogue - http://www.autovogue.com/ Autovogue ma prawie identyczny pakiet jak Rieger z jedna roznica brak 3 dolnych wlotow Jako ciekawostke dodam, ze ten gosc zgarnol 1 miejsce na najlepsze Audi A4 !!! na prestizowej imprezie - GTI International w 2008 roku a konkurencja byla wielka... Jak dla mnie moja z zew. jest lepsza te 19" 9.5 j z tylu, grill, listwy, swiatla itp. :gwizdanie: dojda jeszcze w nastepnym tyg. progi ABT z nowej kolekcji dedykowane dla B7 - mam nadzieje, ze wejda bo nie widzilem jeszcze nigdzie takich zalozonych na B6 :gwizdanie: ladnie wystaja i oto wlasnie chodzi Wiem ze drugiej takiej jak moja nie ma w calym UK no i w PL rowniez :> raz tylko widzialem z podobnym felunkiem ale inny grill, progi, kolor u kolesia z USA - i tyle wiec smiem twierdzic, ze drugiej takiej nie ma nigdzie !!! Ps.nie musi sie kazdemu podobac wazne, ze ja jestem Happy :> Wiec moze nie piszmy juz o tym zderzaku :gwizdanie: :polew:
  24. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    bardziej chyba do tej - http://www.audi-sport.net/vb/a4-a4-cabriolet-s4-forum-b6-chassis/58678-gauging-interest-autovogue-kitted-a4.html Autovogue - http://www.autovogue.com/ Autovogue ma prawie identyczny pakiet jak Rieger z jedna roznica brak 3 dolnych wlotow Jako ciekawostke dodam, ze ten gosc zgarnol 1 miejsce na najlepsze Audi A4 !!! na prestizowej imprezie - GTI International w 2008 roku a konkurencja byla wielka... Jak dla mnie moja z zew. jest lepsza te 19" 9.5 j z tylu, grill, listwy, swiatla itp. :gwizdanie: dojda jeszcze w nastepnym tyg. progi ABT z nowej kolekcji dedykowane dla B7 - mam nadzieje, ze wejda bo nie widzilem jeszcze nigdzie takich zalozonych na B6 :gwizdanie: wygladaja tak : Wiem ze drugiej takiej jak moja nie ma w calym UK no i w PL rowniez :> raz tylko widzialem z podobnym felunkiem ale inny grill, progi no i w innym kolorze na necie w USA - i tyle wiec smiem twierdzic, ze drugiej takiej nie ma nigdzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :decayed: Moskal - dzieki za uznanie Ps. Tak jak pisalem nie musi sie kazdemu podobac wazne, ze ja jestem Happy :> Wiec moze nie piszmy juz o tym zderzaku :gwizdanie: :polew:
  25. tutaj dopiero jest szeroko Wlasciciel przekonwertowal swoja 90 tke na Audi 90 Quattro IMSA GTO :shocked:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.