Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Remik-A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Remik-A4

  1. ok a jak zrobic jeszcze ten czarodziejski myk ?
  2. Reniu jak te mini wklejasz ? np. korzystajac z ImageShack... napisz jak mozesz na priv. ps. znalazlem ale nie wychodzi
  3. fajnie 2 audiczki to znaczy, ze doceniasz wartosc tej marki i bardzo dobrze
  4. wiem o czym mowisz bo tak jak wczesniej pisalem ponad 2 lata temu mialem tez konsole sam zobacz i fakt bylo wygodnie :> lecz dla mnie to nie byl argument wiec po zlozeniu mega kompa wszystko sie zmienilo sprzedalem - X360 , monitor Dell 22" i Toshibe 46" FX dolozylem troche :gwizdanie: i zakupilem Toshibe 57" 57Z3030 Malo tego dzieki PC w koncu moglem grac w gry jakie chce np. Crysis STALKER :notworthy: ( szczegolnie polecam cz.1 i 3 ) STALKER to nadal moj nr.1 Tak przy okazji to jest chyba z 10 x wiecej gier na PC :gwizdanie: konsola jest wygodna ale grafika jest slaba a nawet bardzo slaba w niektorych grach przy PC-towskiej :gwizdanie: wiec moze tak - dla wymagajacych i malo wygodnych zdecydowanie polecam PC ps. ankiete, kto jaka woli platforme do zabawy :gwizdanie: TAK JAK WCZESNIEJ PISALEMJA PROPONUJE :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: NIE ZMUSZAM :> JAK KTOS JEST WYSTARCZAJACO ZADOWOLONY Z KONSOLI TO PRZECIEZ OK Ciach bajera w tym temacie
  5. Troche sarkastycznie zalecialo to tak ja bys twierdzil majac S4 lub RS4 , ze reszta to prostactwo :gwizdanie:
  6. tez mialem konsole X360 i PS3 i nie jest to prostacki wybor wiem ze wiekszosc gra wlasnie na konsolii... ja tylko polecam :gwizdanie: najlepsze rozwiazanie a mozliwosci z tym zwiazane bija konsole wielokrotnie
  7. Lubie sobie pograc konkretnie ale komp to przeciez nie tylko gry :gwizdanie: Choc przyznam Moskal szczerze, ze w PL to raczej bym sobie nie pozwolil na taki sprzet... no chyba ze boki bym mial wieksze niz wyplate
  8. Taaa , i co pół roku zmiana bebechów Mam konsole i sie nie martwie czy mi dana gra odpali , bedzie sie ciąć itp. wkładam płyte i pierdo.le zalezy jaki sprzet masz :gwizdanie: ja zlozylem swoj 2 lata temu i jeszcze co najmniej kolejne 3 lata bede gral na max detalach ( bez najmniejszych ciec ) ale wydalem kupe kasy na ten sprzet :gwizdanie: Masz racje z punktu ekonomicznego bo konsola wychodzi 5 x taniej niz dobry komp :gwizdanie: ale z gier nie wyciagniesz wszystkiego :gwizdanie: a np. z GTA 4 to i nawet polowy !!!!!!!!!! nie wyciagniesz na konsoli !!! mialem X360 i PS3 wiec wiem co mowie :gwizdanie: malo tego w GTA 4 nawet a na kompie przy jednym patchu bez 2gb na karcie graf. nie zagrasz na max ustawieniach !!! nie wspominajac juz o niekomercyjnych modach :notworthy: gdzie ( dodatkowo do patcha ) GTA4 same tekstury 3 miast zajmuja ponad 6gb a jest jeszcze wiele innych tzw. poprawek takiej grafiki jeszcze nigdy nie widziales w GTA 4, powiem nawet, ze wyglada lepiej niz nowe Call of Duty Black Ops :gwizdanie: wiec najlepszym choc zdecydowanie bardzo drogim ;( rozwiazaniem jest MEGA komp + duzeeeee TV za graty do kompa dalem jakies 8000zl i tak wyszlo o wiele taniej niz w Polsce sam zasilacz z karta graf. kosztowal wtedy ponad polowe w PL a za TV dalem jakies 22000 zl :gwizdanie: http://oferty.ojej.pl/porownanie-cen/prod_id_415975X480-CENA-TOSHIBA-57-Z-3030-DG.html http://olimp.sklep.pl/produkt/47696,toshiba-telewizor-lcd-57-57z3030-regza-full-hd-100-hz-3-hdmi/tab/dane_techniczne To tak jak z naszymi pociechami Audi Jedni nie modza i wstawiaja LPG - bo taniej a inni ostro jada + 200-400KM :kox: wymieniaja turbo, wtryski, sprzeglo, uklad wydech i mase innych gratow = przynajmniej 20000 zl :gwizdanie: sam przeciez wiesz jak jest
  9. no no ciekawy program... bo te robione aparatem wyglada 2 x slabiej niz real :gwizdanie: Moim zdaniem Call najlepszy jaki wyszedl do tej pory Temat no i ta Grafika oczywiscie na Max settings to akutat nie moje filmy ale popatrzcie sami dodam ze te filmy sa tylko w jakosci 720p :gwizdanie: a nie 1080p ma max ustawieniach :shocked: tak jak u mnie Dobry komp + TV to jak 200 kM wiecej i bez zadnych hamulcow aaaaaaaaaaaaaaaaa :kox: Polecam wszytkim takie zmiany gry sa tansze i jest ich znacznie wiecej do tego ( nieoficjalne poprawki lepsze od ori ), mody, ustawienia itd. :gwizdanie:
  10. COD Black Ops - jest juz wit i dziala :gwizdanie: [br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 00:15[hr Gra jest przekozak :notworthy: moim zdaniem znacznie lepsza niz MOH 2010 Grafika podkrecona na maxa powala cienie, swiatlo itp. robi wrazenie :shocked: Klimat nieziemski polecam wszystkim :good:
  11. cenna uwaga dzieki [br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 13:05_________________________________________________ Jest to Zender z dokladkami nie mylic z UBERHÄUS jak przedstawili na stronie LLTek :gwizdanie: http://lltek.com/s4_b6_8e_indx.htm
  12. gra fajorska tylko szybko sie kończy za malo wazy... przy takiej grafice wiec jest krotka... Call jeszcze bez witamin :gwizdanie: choc widzialem wersje PL z wgranym steamem
  13. mowisz o tych Fly ? - http://moto.allegro.pl/zaciski-tarcze-klocki-audi-s4-a4-b6-b7-s6-a6-i1309658654.html teraz gosc podkrecil do 1399 zl :> przetarl za 150 zl:polew: stara aukcja - http://moto.allegro.pl/zaciski-tarcze-klocki-audi-s4-a4-s6-a6-01-07-i1303951531.html Bede szukal zaciechy dalej...
  14. tutaj koles ma silnik z Audi S4 2.7 twin turbo w Golfie Mk1 http://cgi.ebay.co.uk/Mk1-golf-mid-engined-Audi-S4-2-7-twin-turbo-project-/290495980120?pt=Automobiles_UK&hash=item43a2e8e258 Nosb - ciekawie kombinujesz
  15. nie mam zamiaru zmieniac zderzaka Rieger !!! pisalem, ze jak przyjdzie kiedys mnie wymieniac zderzak... - czyli jak zalicze to wtedy tak [br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 17:18_________________________________________________ moze kiedys bedziesz mniej " konserwa " i zrozumiesz :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 17:21_________________________________________________ A Ty forum Remik-A4 fajne masz to B6 jest inne. Też kiedyś miałem zderzak rieger ale to było dawno na Twoim miejscu zmieniłbym tył na rieger-a albo ABT ten odstający Votex kiepsko wygląda do reszty moim zdaniem dobrze że czarna :kox: Remix zostanie i raczej stylizacja zew. tez teraz pora na gabaryty :> ostatnio prawie kupilem 4 zaciski z tarczami od S4 :> ale niestety koles sie wylamal :gwizdanie: nie chcial wystawic na ebay.pl a tylko przez ebay mam gwarancje ( PayPal ) w razie czego odzyskac te 1250zl - bo tyle chcial tak przy okazji waza, 58 kg. :shocked: przynajmniej tak mowil bede szukal dalej rozsadnej ceny bo w UK same uzywki na przod kosztuja od 300 funtow i to same zaciski bez tarcz
  16. :> wiec jak zmienie zderzak na inny to znowu pewnie ktos napisze, ze nie pasuje i oceniajac cale auto bedzie tylko to widzial :gwizdanie: Tak jak juz kilka osob pisalo... na forach UK , DE, NL, AT lub USA zdecydowanie bardziej doceniaja takie rarytasy ( zderzak ) i wiele osob dodaje cos extra z zew. modyfikacji body bo chce sie wyrozniac z tlumu :gwizdanie: taki charakter :polew: z kolei zderzaki do B6 ktore mnie sie podobaja to : Oettinger, Rieger i ten, ktory wyzej pokazalem... a tak z ciekawosci Mateusz wiesz jakiej firmy to za zderzak ?
  17. zawias S zostanie bo guma z tylu bedzie obcierala przy paru osobach :gwizdanie: i zderzakiem bede ryl na podjazdach np. parking... a tak jest idealnie bez tarcia !!! Jak kiedys przyjdzie wymieniac zderzak na taki i zamienie tylne kapcie na 8.5j ( a mam jeszcze 3 szt. luzem ) to wtedy 100% gleba gwint oczywiscie :gwizdanie:
  18. przymiarka juz poszla balem sie, czy wejda idealenie :> Nigdzie w necie, na forach nie widzialem takich zalozonych na B6 wszedzie pisza ze do B7 2005 - ... wiec nie bylem w 100% pewnien. Rieger odpadl bo slabo wystaje a RS4 Hofele do zderzaka raczej by nie pasowal ABT pasuja zajeb... jak dla mnie :kox: tak jak myslalem wyyyyystaja ( na foto moze tago az tak nie widac bo mam przeciez listwy zalozone ) Wiec tak jak wczesniej pisalem... zrobilem REMIX Rieger + ABT + Votex Przymiarka
  19. Sa progi ABT :banan: :kox: Plastik a nie laminaty :gwizdanie: Nawt specjalny klocek dodaja :polew:
  20. rowniez mam kilkanascie gier w wersji ori i jak pirat mnie sie spodoba to wybieram sie do sklepu
  21. Jazda zaczyna się od 18" w wzwyż :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.