Treść opublikowana przez Remik-A4
-
B6 DIVISION
i slusznie :gwizdanie:
-
RS4 Cantona
przeciez grypsil ciach bajera !!! :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 00:47_________________________________________________Canton wycioles cholera
-
B6 DIVISION
tutaj poszla S4 B7 tylko uszkodzona na 11k funtow :gwizdanie: Cala w macie - http://cgi.ebay.co.uk/DAMAGED-REPAIRED-2007-AUDI-S4-QUATTRO-/130458253237?pt=Automobiles_UK&hash=item1e5feaf7b5 a tutaj B6
-
B6 DIVISION
to dobrze, ze zmieniles zdanie
-
B6 DIVISION
to prawda tez je jakis czas temu wklejalem http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=169664.30 jeszcze raz tylko wieksze...
-
B6 DIVISION
tylko jej nie spiecz
-
B6 DIVISION
jak zrobisz dobrze to bedzie tez bym pomalowal ale te rozklejanie :gwizdanie: a zdolnosci manualnych raczej nie mam wiec w moim przypadku poszla folia
-
RS4 Cantona
dobrze to ujoles :>
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
nie mam FMIC ale jak bede chcial zakladac to raczej jest wystarczajacoooo miejsca :gwizdanie:
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Dzieki Slawek tak Flyer to 5.2 V10 FSI quattro :gwizdanie: rejestracja dokladnie tego nie mowi ale : F - FSI V10 [br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 10:00_________________________________________________Dzisiaj mialy byc progi zakladane i gosc przez najblizszy tydzien biedzie mial zaladowane pomieszczenie Chyba z 5 aut + asortyment tam tylko wchodzi a na dworze nie ma warunkow na klejenie itp. Nawet na ulotce ABT jest napisane, ze min. 12godzin trzeba odczekac po zabiegu przy narmalnych temp. warunkach oczywiscie naughty: Gosc to profesjonalista chyba najlepszy w miescie wiec warto poczekac Zastanawialem sie jak bedzie wygladac BEZ listw S na drzwi... wiec znowu tasmo przymiarka No i stwierdzam zdecydowanie, ze pojda do pogonki :gwizdanie: Progi lepiej sie prezentuja bez nich Wygladaja podobnie do tych z RS4 przynajmniej troche :kox:
-
[B6 AWX] Work in progress...
a mnie sie podoba na B6, B7, B8 :good: tylko kolega powinien jeszcze inne elementy dolozyc... http://www.streetbeatcustoms.com/Custom/Body-Kit/Body-Kit-ABT-style/536359/ z czasem bedzie pelne ABT ? czy tak pozostanie ? [br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 23:01_________________________________________________tutaj jest dosc tanio tylek ABT http://cgi.ebay.co.uk/NEW-Audi-A4-B6-8E-Saloon-ABT-Rear-bumper-spoiler-skirt-/190474499175?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2c592a3467 na ebay.pl pewnie tez wysle ( musisz zapytac ) na razie cena z przesylka !!! to jakies 450zl :gwizdanie: przy wysylce na Niemcy odziwo jest taki sam przelicznik na PL cena dla UK jest b.d.b bo jakies 50 funtow :gwizdanie: 6x taniej niz obecna cena :gwizdanie: NIC TYLKO BRAC
-
[INNE] Maniacy TUNINGU - wszystko oprócz Audi :)
znowu SL FAB DESIGN Blue Fab Design SL in London Orange jak by ktos chcial kupic http://www2.thecarexperience.com/pls/carexp/carexp_public_ads.car_page_noframes?p_car_id=54509
-
[INNE] Maniacy TUNINGU - wszystko oprócz Audi :)
Nie pomylic sie przez te szyby to NIE Brabus tylko FAB DESIGN dla SL-ki dla mnie przekozak :kox: GRIP - Mercedes SL 65 FAB Design (1/2) GRIP - Mercedes SL 65 FAB Design (2/2)
-
[ALL B6] Wersja bez zamków w drzwiach, jak otworzyć ?
:naughty:
-
[INNE] Maniacy TUNINGU - wszystko oprócz Audi :)
Ciesze sie, ze sie podoba :> Choc mam nadzieje, ze wiecej osob bedzie wklejalo foty / video niz komentowlo bo jak zwykle jednemu przypasuje stylizacja, drugiemu nie a w tym watku przeciez nie o opinie chodzi Fly dawaj wklejaj cos... Tej firmy chyba nie musze przedstawiac a tutaj raczej mnie znana firma NUTEK sponsorowana przez Batmana :shocked: Bentley Continental GT
-
[INNE] Maniacy TUNINGU - wszystko oprócz Audi :)
Watek zalozony z racji tego, ze prawie na wszytkich forach europejskich jest przedstawiany Tuning i nie ogranicza sie tylko do marki AUDI mysle, ze nie jeden z użytkownikow forum z checia zerknie na przedstawione modyfikacje lub ma gdzies na kompie foty / video, ktorymi chcialby sie podzielic Zaczne od ZR1 z widebody
-
SHIFT 2: Unleashed
tez tak uwazam :gwizdanie: chyba bedzie rewelacja
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
ale przerobieniem nie blokujesz multi , moze ci sie przydarzyć ban ale jest to teraz bardzo bardzo rzadko dobrze Moskal prawi
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
redukuja straty
-
[ALL B6] Wersja bez zamków w drzwiach, jak otworzyć ?
tak z ciekawosci ile to zajmuje 5-10 min ? boirac pod uwage oczywiscie ostatnie patenty
-
[ALL B6] Wersja bez zamków w drzwiach, jak otworzyć ?
wtedy porcelana
-
[ALL] Sony xplod XNV-770BT nowa nawigacja sygnowana prez TOMTOM
bardzo ciekawy sprzecik cena troche wielka :gwizdanie: http://cgi.ebay.co.uk/Sony-XNV-L77BT-Live-AV-Car-Navigation-TomTom-HD-Traffic-/350416605988?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item5196751324
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
u nie takze 0 sniegu ale - 4 , -5 jest nad ranem Na razie opony i fele zostaja tak jak po lewej robione wczoraj wieczorem temp. -4 Ciekaw jestem czy spadnie snieg tej zimy i ile dni sie utrzyma w Devon
-
[B6 BBK] Moja S4
Auto widomo Ska :gwizdanie: ale z tym Wrockiem to powaznie nie ma jeszcze hamowni 4x4 ???
-
[ALL] Elementy wyklejone naklejkami ? Podoba Wam się ?
tam akurat troche duzo naciapane jak dla mnie naklejki odpadaja ale cos w tym jest :> Jakies 2,3 kolory polaczyc ( przypomina mnie sie NFS ) i zaprojektowac styl wg siebie to moze to byc ciekawa koncepcja