Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Remik-A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Remik-A4

  1. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    i slusznie :gwizdanie:
  2. przeciez grypsil ciach bajera !!! :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 00:47_________________________________________________Canton wycioles cholera
  3. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tutaj poszla S4 B7 tylko uszkodzona na 11k funtow :gwizdanie: Cala w macie - http://cgi.ebay.co.uk/DAMAGED-REPAIRED-2007-AUDI-S4-QUATTRO-/130458253237?pt=Automobiles_UK&hash=item1e5feaf7b5 a tutaj B6
  4. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to dobrze, ze zmieniles zdanie
  5. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to prawda tez je jakis czas temu wklejalem http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=169664.30 jeszcze raz tylko wieksze...
  6. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tylko jej nie spiecz
  7. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak zrobisz dobrze to bedzie tez bym pomalowal ale te rozklejanie :gwizdanie: a zdolnosci manualnych raczej nie mam wiec w moim przypadku poszla folia
  8. dobrze to ujoles :>
  9. nie mam FMIC ale jak bede chcial zakladac to raczej jest wystarczajacoooo miejsca :gwizdanie:
  10. Dzieki Slawek tak Flyer to 5.2 V10 FSI quattro :gwizdanie: rejestracja dokladnie tego nie mowi ale : F - FSI V10 [br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 10:00_________________________________________________Dzisiaj mialy byc progi zakladane i gosc przez najblizszy tydzien biedzie mial zaladowane pomieszczenie Chyba z 5 aut + asortyment tam tylko wchodzi a na dworze nie ma warunkow na klejenie itp. Nawet na ulotce ABT jest napisane, ze min. 12godzin trzeba odczekac po zabiegu przy narmalnych temp. warunkach oczywiscie naughty: Gosc to profesjonalista chyba najlepszy w miescie wiec warto poczekac Zastanawialem sie jak bedzie wygladac BEZ listw S na drzwi... wiec znowu tasmo przymiarka No i stwierdzam zdecydowanie, ze pojda do pogonki :gwizdanie: Progi lepiej sie prezentuja bez nich Wygladaja podobnie do tych z RS4 przynajmniej troche :kox:
  11. a mnie sie podoba na B6, B7, B8 :good: tylko kolega powinien jeszcze inne elementy dolozyc... http://www.streetbeatcustoms.com/Custom/Body-Kit/Body-Kit-ABT-style/536359/ z czasem bedzie pelne ABT ? czy tak pozostanie ? [br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 23:01_________________________________________________tutaj jest dosc tanio tylek ABT http://cgi.ebay.co.uk/NEW-Audi-A4-B6-8E-Saloon-ABT-Rear-bumper-spoiler-skirt-/190474499175?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2c592a3467 na ebay.pl pewnie tez wysle ( musisz zapytac ) na razie cena z przesylka !!! to jakies 450zl :gwizdanie: przy wysylce na Niemcy odziwo jest taki sam przelicznik na PL cena dla UK jest b.d.b bo jakies 50 funtow :gwizdanie: 6x taniej niz obecna cena :gwizdanie: NIC TYLKO BRAC
  12. znowu SL FAB DESIGN Blue Fab Design SL in London Orange jak by ktos chcial kupic http://www2.thecarexperience.com/pls/carexp/carexp_public_ads.car_page_noframes?p_car_id=54509
  13. Nie pomylic sie przez te szyby to NIE Brabus tylko FAB DESIGN dla SL-ki dla mnie przekozak :kox: GRIP - Mercedes SL 65 FAB Design (1/2) GRIP - Mercedes SL 65 FAB Design (2/2)
  14. Ciesze sie, ze sie podoba :> Choc mam nadzieje, ze wiecej osob bedzie wklejalo foty / video niz komentowlo bo jak zwykle jednemu przypasuje stylizacja, drugiemu nie a w tym watku przeciez nie o opinie chodzi Fly dawaj wklejaj cos... Tej firmy chyba nie musze przedstawiac a tutaj raczej mnie znana firma NUTEK sponsorowana przez Batmana :shocked: Bentley Continental GT
  15. Watek zalozony z racji tego, ze prawie na wszytkich forach europejskich jest przedstawiany Tuning i nie ogranicza sie tylko do marki AUDI mysle, ze nie jeden z użytkownikow forum z checia zerknie na przedstawione modyfikacje lub ma gdzies na kompie foty / video, ktorymi chcialby sie podzielic Zaczne od ZR1 z widebody
  16. tez tak uwazam :gwizdanie: chyba bedzie rewelacja
  17. ale przerobieniem nie blokujesz multi , moze ci sie przydarzyć ban ale jest to teraz bardzo bardzo rzadko dobrze Moskal prawi
  18. redukuja straty
  19. tak z ciekawosci ile to zajmuje 5-10 min ? boirac pod uwage oczywiscie ostatnie patenty
  20. bardzo ciekawy sprzecik cena troche wielka :gwizdanie: http://cgi.ebay.co.uk/Sony-XNV-L77BT-Live-AV-Car-Navigation-TomTom-HD-Traffic-/350416605988?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item5196751324
  21. u nie takze 0 sniegu ale - 4 , -5 jest nad ranem Na razie opony i fele zostaja tak jak po lewej robione wczoraj wieczorem temp. -4 Ciekaw jestem czy spadnie snieg tej zimy i ile dni sie utrzyma w Devon
  22. Auto widomo Ska :gwizdanie: ale z tym Wrockiem to powaznie nie ma jeszcze hamowni 4x4 ???
  23. tam akurat troche duzo naciapane jak dla mnie naklejki odpadaja ale cos w tym jest :> Jakies 2,3 kolory polaczyc ( przypomina mnie sie NFS ) i zaprojektowac styl wg siebie to moze to byc ciekawa koncepcja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.