Treść opublikowana przez Remik-A4
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
no wlasnie :drool:
-
B6 DIVISION
moze hhhmmmm 10 styczen ??? za duzo imprez :polew: na koniec grudnia... ale to tylko moje zdanie [br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 10:47_________________________________________________...Nosb zapodasz to moje mini na gore ???
-
B6 DIVISION
:polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 10:43_________________________________________________ja lubie konkrety... wiec do kiedy nadajemy projekty ??? tak aby " wszystkim " pasowalo
-
B6 DIVISION
:polew: [br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 10:35_________________________________________________najlepiej jak bedzie lista z foto 1,2,3,4,5.... tak jak wczesniej pisalem :gwizdanie:
-
B6 DIVISION
moze niech ktos zapoda wszystkie i bedziemy glosobac 1,2,3,4,5...
-
B6 DIVISION
jak wyglada bo nie moge
-
B6 DIVISION
Flyer to Moderator a nie Imperator ( moze nie dla wszystkich ) i jak wiekszosc akceptuje to po co walczyc o prawa autorskie najlepiej glosowanie... wybrac jakies 5-10 projektow i glosowanko :gwizdanie: bedzie przynajmniej bez ceregieli tak jak w polityce...
-
B6 DIVISION
swietnie dzieki Stolkien
-
[B6 ALT] Wycięcie środkowego tłumika i sportowy końcowy?Jakie efekty?
1000 zl za sztuke Remusa to i tak malo :gwizdanie: ostatnio byl na ebay za okolo 3000zl za dwie sztuki ...tez sie rozgladam ale Milltek tez mnie sie podoba tu jest pelny za ponad 5000zl :gwizdanie: http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-A4-1-8T-B6-QUATTRO-01-MILLTEK-EXHAUST-FULL-5sp-/290311201641?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item4397e56369 a tu tzw. cat back za jakies 3200zl http://cgi.ebay.co.uk/MILLTEK-CAT-BACK-SYSTEM-AUDI-A4-1-8T-B6-2WD-01-05-/300449071993?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item45f4290379 Ps. na allegro chca za niego 1000zl wiecej :polew: Milltek to b.d.b firma http://www.millteksport.com/product.news.read.cfm?articleid=71 Szalenie ciezko wyrwac uzywki na aukcjach czy to Remusa czy Millteka do B6 1,8T od ponad roku widzialem tylko jedna sztuke a szukalem na wszystkich europejskich ebayach :gwizdanie: [br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 12:02_________________________________________________...jak chcesz miec KOX prawdziwy a nie pseudo to koszta sa w grubych tys. :gwizdanie:
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
nie moglem juz bardziej dociac moze byc 185/120 powinno pasowac a nie wiem jak to zrobic aby otwierala sie strona... dasz rade to ogarnac ?- [ALL] Szerokość opon zimowych - ciekawy artykuł !!
zawsze tak bylo... :gwizdanie: i np. 16" kosztuje 3 x mniej niz 19" w letnich wyglada to podobnie- [ALL] Które felgi wybrać?
z tych co pokazales to nr. 3 to maja byc felgi na zime ?- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
a propo zimy w UK - Plymouth http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=163060.135- [ALL] Sportowy Kat 200 tka dla A4
dokladnie... [br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 03:48_________________________________________________ czytalem, ze sa zajeb... i legalne bo jak sam wiesz w UK emisja spalin bokiem raczej ciezko przechodzi :gwizdanie: skladales... kuplem kata MagnaFlow firma bardzo popularna w USA http://www.magnaflow.pl/oferta.php http://cgi.ebay.de/MagnaFlow-Sportkat-Metall-Rennkat-200-Zeller-Audi-A4-/290381507889?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item439c162d31 cholera szkoda, ze tak daleko mieszkas od Plymouth ... bede kombinowal z ukladem wydechowym- [ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Wiadomo, ze latem zbiera sie troche slabiej :gwizdanie: ale intercooler jest w planach puzniej :gwizdanie: Wpierw uklad wydechowy Milltek :notworthy: a nastepnie hamulce... [br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 18:46_________________________________________________Wracajac do progow To chyba pierwsze B6 na "necie " z takimi progami i stylizacja :> i ciesze sie, ze nie ma drugiej takiej kopi nigdzie Tym bardziej, ze to moja pierwsza Audica :gwizdanie: [br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 19:57_________________________________________________Jeszcze wczoraj sucho :> a dzis spadl pierwszy snieg :polew: puzniej... a wieczorem prawie nic chyba poczekam jeszcze z wymiana na zimowki- [ALL] Sportowy Kat 200 tka dla A4
instalowal juz ktos sportowego kata 200 cell np. do B6 1.8T ? http://www.dcperformance.co.uk/cheap/80451/audi/blueflame-catalytic-converters/bau030c2.html rozumie, ze pewnie wiekszosc wstawila " rurke " i smiga bez kata na patencie ale u mnie taka opcja raczej odpada choc wychodzi zadecydowanie taniej :gwizdanie:- [B5 ABC] Głeboki bas, ale nie pierdzioch, jak to uzyskać??
Jezeli v6 to tak jak pisalem MIlltek lub " Custom " Ja rowniez na nastepny rok planuje wydech z brzmieniem V6 i albo to bedzie Milltek 1.8T a jak ladnie chodzi :gwizdanie: lub na zamownienie w firmie PowerFlow i wtedy mozesz kombinowac z dzwiekiem / rozmiarem i wygladem http://www.powerflowexhausts.co.uk/vehicle-type/modified-custom/ http://www.powerflowexhausts.co.uk/technical/fitting/- [ALL B7] Lampy od B8 do B7 ?
Te czarne co kolega !Tommy podkrecal sa moim zdaniem :good:- [B6 AVJ] niebieski obdarciuch poobklejany spojlerami by Puniek
Votex :kox: Caly pakiet ??? chyba oprucz spojlera na klape tez taki pakiet mialem tylko inne fele bym zalozyl choc te wcale nie sa zle tylko 18 /19 Bardzo udany ten jak to nazwales " obdarciuch " :good:- RS4 Cantona
no a to dopiero sie zaczyna :gwizdanie: Teraz w UK jest paraliz - http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/wielka-brytania/puste-polki-w-sklepach-na-stacjach-moze-braknac-pa,1,4015534,region-wiadomosc.html u mnie na szczescie sniegu nie widac :gwizdanie: od 6 lat tu mieszkam i to byl max rok temu :gwizdanie: na glownej drodze lodu nie bylo oczywiscie na letnich Co bedzie sie dzialo w tegoroczna nie wiem jak by co to kupie fele z zimownkami na te pare miesiecy :gwizdanie: no problem- RS4 Cantona
pada na szczescie nie u mnie dzisiaj moze 2 cm spadly i widzialem je prawie godzine zobacz moj prof. foto robilem dzisiaj...- RS4 Cantona
to bys widzial co sie dzieje z Rodakami w EU Jak masz wiecej lub zdecydowanie wiele to odrazu " klamuja " ze zlodziej [br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 01:31_________________________________________________bo jak moze miec wiecej, przeciez musi krasc zamiast uzyc podkrecacza tzw. zaradny czlek- RS4 Cantona
tzw. polska zazdrosc, powszechnie znana... zamast pozytywnie podejsc do sprawy to a skad, po co, bleeee jak ty jezdzisz itp. do rumuuu :polew: - B6 DIVISION