Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Remik-A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Remik-A4

  1. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    moze jakies 3D
  2. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no wlasnie :drool:
  3. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    moze hhhmmmm 10 styczen ??? za duzo imprez :polew: na koniec grudnia... ale to tylko moje zdanie [br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 10:47_________________________________________________...Nosb zapodasz to moje mini na gore ???
  4. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 10:43_________________________________________________ja lubie konkrety... wiec do kiedy nadajemy projekty ??? tak aby " wszystkim " pasowalo
  5. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :polew: [br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 10:35_________________________________________________najlepiej jak bedzie lista z foto 1,2,3,4,5.... tak jak wczesniej pisalem :gwizdanie:
  6. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    moze niech ktos zapoda wszystkie i bedziemy glosobac 1,2,3,4,5...
  7. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak wyglada bo nie moge
  8. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Flyer to Moderator a nie Imperator ( moze nie dla wszystkich ) i jak wiekszosc akceptuje to po co walczyc o prawa autorskie najlepiej glosowanie... wybrac jakies 5-10 projektow i glosowanko :gwizdanie: bedzie przynajmniej bez ceregieli tak jak w polityce...
  9. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    swietnie dzieki Stolkien
  10. 1000 zl za sztuke Remusa to i tak malo :gwizdanie: ostatnio byl na ebay za okolo 3000zl za dwie sztuki ...tez sie rozgladam ale Milltek tez mnie sie podoba tu jest pelny za ponad 5000zl :gwizdanie: http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-A4-1-8T-B6-QUATTRO-01-MILLTEK-EXHAUST-FULL-5sp-/290311201641?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item4397e56369 a tu tzw. cat back za jakies 3200zl http://cgi.ebay.co.uk/MILLTEK-CAT-BACK-SYSTEM-AUDI-A4-1-8T-B6-2WD-01-05-/300449071993?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item45f4290379 Ps. na allegro chca za niego 1000zl wiecej :polew: Milltek to b.d.b firma http://www.millteksport.com/product.news.read.cfm?articleid=71 Szalenie ciezko wyrwac uzywki na aukcjach czy to Remusa czy Millteka do B6 1,8T od ponad roku widzialem tylko jedna sztuke a szukalem na wszystkich europejskich ebayach :gwizdanie: [br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 12:02_________________________________________________...jak chcesz miec KOX prawdziwy a nie pseudo to koszta sa w grubych tys. :gwizdanie:
  11. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  12. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie moglem juz bardziej dociac moze byc 185/120 powinno pasowac a nie wiem jak to zrobic aby otwierala sie strona... dasz rade to ogarnac ?
  13. zawsze tak bylo... :gwizdanie: i np. 16" kosztuje 3 x mniej niz 19" w letnich wyglada to podobnie
  14. z tych co pokazales to nr. 3 to maja byc felgi na zime ?
  15. a propo zimy w UK - Plymouth http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=163060.135
  16. dokladnie... [br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 03:48_________________________________________________ czytalem, ze sa zajeb... i legalne bo jak sam wiesz w UK emisja spalin bokiem raczej ciezko przechodzi :gwizdanie: skladales... kuplem kata MagnaFlow firma bardzo popularna w USA http://www.magnaflow.pl/oferta.php http://cgi.ebay.de/MagnaFlow-Sportkat-Metall-Rennkat-200-Zeller-Audi-A4-/290381507889?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item439c162d31 cholera szkoda, ze tak daleko mieszkas od Plymouth ... bede kombinowal z ukladem wydechowym
  17. Wiadomo, ze latem zbiera sie troche slabiej :gwizdanie: ale intercooler jest w planach puzniej :gwizdanie: Wpierw uklad wydechowy Milltek :notworthy: a nastepnie hamulce... [br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 18:46_________________________________________________Wracajac do progow To chyba pierwsze B6 na "necie " z takimi progami i stylizacja :> i ciesze sie, ze nie ma drugiej takiej kopi nigdzie Tym bardziej, ze to moja pierwsza Audica :gwizdanie: [br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 19:57_________________________________________________Jeszcze wczoraj sucho :> a dzis spadl pierwszy snieg :polew: puzniej... a wieczorem prawie nic chyba poczekam jeszcze z wymiana na zimowki
  18. instalowal juz ktos sportowego kata 200 cell np. do B6 1.8T ? http://www.dcperformance.co.uk/cheap/80451/audi/blueflame-catalytic-converters/bau030c2.html rozumie, ze pewnie wiekszosc wstawila " rurke " i smiga bez kata na patencie ale u mnie taka opcja raczej odpada choc wychodzi zadecydowanie taniej :gwizdanie:
  19. Jezeli v6 to tak jak pisalem MIlltek lub " Custom " Ja rowniez na nastepny rok planuje wydech z brzmieniem V6 i albo to bedzie Milltek 1.8T a jak ladnie chodzi :gwizdanie: lub na zamownienie w firmie PowerFlow i wtedy mozesz kombinowac z dzwiekiem / rozmiarem i wygladem http://www.powerflowexhausts.co.uk/vehicle-type/modified-custom/ http://www.powerflowexhausts.co.uk/technical/fitting/
  20. Te czarne co kolega !Tommy podkrecal sa moim zdaniem :good:
  21. Votex :kox: Caly pakiet ??? chyba oprucz spojlera na klape tez taki pakiet mialem tylko inne fele bym zalozyl choc te wcale nie sa zle tylko 18 /19 Bardzo udany ten jak to nazwales " obdarciuch " :good:
  22. no a to dopiero sie zaczyna :gwizdanie: Teraz w UK jest paraliz - http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/wielka-brytania/puste-polki-w-sklepach-na-stacjach-moze-braknac-pa,1,4015534,region-wiadomosc.html u mnie na szczescie sniegu nie widac :gwizdanie: od 6 lat tu mieszkam i to byl max rok temu :gwizdanie: na glownej drodze lodu nie bylo oczywiscie na letnich Co bedzie sie dzialo w tegoroczna nie wiem jak by co to kupie fele z zimownkami na te pare miesiecy :gwizdanie: no problem
  23. pada na szczescie nie u mnie dzisiaj moze 2 cm spadly i widzialem je prawie godzine zobacz moj prof. foto robilem dzisiaj...
  24. to bys widzial co sie dzieje z Rodakami w EU Jak masz wiecej lub zdecydowanie wiele to odrazu " klamuja " ze zlodziej [br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 01:31_________________________________________________bo jak moze miec wiecej, przeciez musi krasc zamiast uzyc podkrecacza tzw. zaradny czlek
  25. tzw. polska zazdrosc, powszechnie znana... zamast pozytywnie podejsc do sprawy to a skad, po co, bleeee jak ty jezdzisz itp. do rumuuu :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.