Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Remik-A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Remik-A4

  1. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no na pewno :kox: wlasnie jak uzyskac nizszy ton czyli wiekszy bass ??? oprucz odp. mufflera co by poprawilo glebie bassu ... jak myslisz?
  2. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja pierdo... ale za***iście ci chodzila :notworthy: [br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 15:42_________________________________________________to tak bedziesz mial w swoim nowym projekcie ???
  3. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no niestety ceny WIELKIE a w UK jak sam wiesz nie jedno auto mozna by za to kupic :gwizdanie: bo sa tanie jak barszcz no nic zlozylem kolejna oferte http://cgi.ebay.co.uk/MagnaFlow-Exhaust-System-02-05-Audi-A4-1-8L_W0QQitemZ260681625861QQcategoryZ38786QQcmdZViewItemQQ_trksidZp5197.m7QQ_trkparmsZalgo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D5%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D5922396577424950323[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 15:18_________________________________________________jest jeszcze taka opcja mufflery Magnaflow http://cgi.ebay.co.uk/MagnaFlow-Stainless-Steel-Exhaust-Backbox-Universal-/260650348716?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3caff8b0ac kupic takie 2 szt. jakies 240 funtow i za jakies 300 -400 zrobic reszte po sasiedzku u Powerflow http://www.powerflowexhausts.co.uk/vehicle-type/modified-custom/ choc to i tak wyjdzie prawie tyle samo 540 - 640 funtow ;( zobaczymy... gosc ma 2 dni na rozpatrzenie oferty :gwizdanie:
  4. grafit to tez ciekawa propozycja najlepiej zrobic VT
  5. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no Remuś [br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 14:52_________________________________________________cena 600 euro i to za same mufflery http://cgi.ebay.de/Remus-Duplex-Sportauspuff-Audi-A4-8E-B6-Lim-Avant-2x-1x-/270447831845?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item3ef7f26b25 a prawie w tej cenie mam Millteka, Blueflame , Magnaflow i jest to cat back !!! http://cgi.ebay.co.uk/MagnaFlow-Exhaust-System-02-05-Audi-A4-1-8L-/260681625861?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3cb1d5f105 jedna moja oferta odrzucona [br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 14:59_________________________________________________najlepsze, ze ten sam wydech Magnaflow w PL kosztuje prawie 2000zl wiecej no moze 1700zl wiecej http://www.rpmotorsport.pl/auta/audi_a4_b6_fwd-p-7105.html
  6. kurcze jak ta 3.0 chodzi tyle ze to benzyna
  7. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    uwazam, ze od przybytku glowa nie boli no moze czasami [br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 14:41_________________________________________________ps. tu chyba kazdy zaklada 2.5 cala jak robi wydech...
  8. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wszystkie maja ta sama srednice koncowki 4" i wszystkie rurki 2.5 cala ale mnie chodzi o brzmienie wiec ktore ???
  9. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ... ktory wydech ??? nie bac sie [br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 14:19_________________________________________________to moze ukryty sie wypowie
  10. tez tak slyszalem , mowia, ze za cicho pracuje i sprzedaja same koncowki ( muffler ) aby wymienic na Magnaflow link - http://www.audizine.com/forum/showthread.php/270652-Milltek-Muffler-and-Tip-for-Sale!?p=3491908&viewfull=1 jestem teraz troche skolowany a wydatek bedzie srogi wiec musi byc cacy
  11. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a co myslicie o takim Magnaflow ? http://www.rpmotorsport.pl/auta/a4_s4_rs4_b6-c-749_73_1398_195_1215_1216_3344.html[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 14:09_________________________________________________Milltek ? czy Blueflame ?
  12. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jedyna opcja http://cgi.ebay.co.uk/TURBO-EXHAUST-WHISTLER-WHISTLE-SOUND-AUDI-A3-A4-S3-/110600675825?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item19c05061f1
  13. ciekawa propozycja ale ja chce miec pelen uklad wydechowy lacznie z sportowym katem bo kuce mile widziane :gwizdanie: kata juz zakupilem - Magnaflow 200tka - MagnaFlow Sportkat Metall Rennkat 200 Zeller Audi A4 | eBay no chyba ze trafie mufflery od Millteka wtedy rurki 2.5 cala i cala reszta bedzie dorabiana u Powerflow chodzi mnie o " gleboko sredni bass " bo pierdziocha czy popcorn odpada te universalne mufflery Apexi WS2 kosztuja Price: £749.99 inc VAT za same dwa mufflery :gwizdanie: ale to jeszcze nic EISENMANN to sie dopiero ceni EISENMANN Sportauspuff Audi A4 B6 8E Avant 1 8T Quattro | eBay ponad 1000 euro :shocked: za dwa mufflery... [br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 14:29_________________________________________________widzialem gdzies same mufflery Millteka za jakies 130 funtow szt. + przesylka + do tego reszta Custom 2.5 cala ( Powerflow ) moze bez srodkowego ciekawe czy bass byl by glebszy ?
  14. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no i prawidlowo ja rowniez bede mial albo dedykacje Milltek lub inna + wykonczenia custom po sam sportowy kat u Powerflow :good: lub skladaka custom z mufflerami Millteka link - http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=177114.0
  15. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to dobrze, ze nie palisz $$$ fajno, ze tez bedziesz dlubac wydech ja mam zamiar kupic w nastepnym tyg.
  16. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Magic dales odp. cene wiec jest ok ! a nawet jak by byly tansze gdzies o 30 zl - to co to za pieniadze 3 paczki fajek Faje sa te lampiony tyz sobie takie kupie tylko przyciemniane ale najpierw wydech
  17. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jest ich pelno na ebay.de :gwizdanie: - http://cgi.ebay.de/DEPO-LED-RUCKLEUCHTEN-ROT-WEISS-AUDI-A4-8E-Limo-/130468346696?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item1e6084fb48 [br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 13:30_________________________________________________Pablo dales 399zl za te same ledy co ma Magic ?
  18. ok rozumie nie musi sie wszystko / wszystkim podobac - ale to przeciez nie wies tuning :gwizdanie:
  19. :polew: [br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 12:25_________________________________________________najlepsze firmy tuningowe dla Audi na Swiecie :gwizdanie: a tu wies tuning :polew:
  20. no co ty przeciez sam sportowy kat da przynajmniej 7-10KM i do tego jeszcze cat back z rurkami 2.5 cala np. Magnaflow sam cat-back z seryjnym katem wiec pelen uklad ( ze sportowym katem 200 ) powinien dac jakies 10 - 15 KM na wiele nie licze moze byc nawet 10 KM bardziej chodzi mnie o odpowiednie brzmienie bo moja 1.8T 20V seria to nicosc :gwizdanie:
  21. nic prawie nie slychac... co to za uklad wydechowy ? seria ? ps. zajebis... zlocik [br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 11:27_________________________________________________ bo jest fajniejsza od seryjnej. jak masz jakas lepsza alternatywe dla serii to podziel sie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Oettinger, ABT, Rieger, Zender, Votex , Caractere , Kerscher , Sportec , JE Design , UBERHAUS , Hofele... itd.
  22. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :naughty: http://nasygnale.pl/kat,1025343,title,Przemytnik-uciekal-przed-straznikami-najpierw-autem-pozniej-pieszo,wid,12978634,wiadomosc.html?ticaid=6b7ca :polew:
  23. w UK tez sprawdzaja wszystko bardzo dokladnie wiesz moze to i dobrze bo przynajmniej wiarygodnie... Ja swojego kata bede zakladal po Nowym Roku a jeszcze przed planuje kupic uklad wydechowy tzw. cat-back tak aby miec full setup ( caly uklad wydechowy ) bedzie brzmienie i jakies 12-15 KM
  24. ceny ceny ceny :gwizdanie: wiadomo chcesz miec prawdziwy oraz jakosc to przeciez zawsze kosztuje :gwizdanie: lepiej dozbierac / kupic taniej / uzywke a nie miec pseudo podkrete i tlumaczyc sobie, ze to przeciez wystarcza... Tyczy sie doslownie wszystkiego tez intensywnie myslalem / mysle o odpowiednim brzmieniu dla " Czarnej " - http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=177114.0 i raczej w nastepnym tygodniu postawie na Millteka dzwiek z mojej A4 jest stanowczo za seryjny a Milltek zrobi subtelne WOW do tego sportowy kat i przy takiej pelnej opcji moze MOC jeszcze podskoczy o 12-15 KM [br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 21:24_________________________________________________ porownanie seria i Milltek
  25. Tak jak w temacie Chce kupic sportowy uklad wydechowy jakiejs renomowanej firmy... Uklad wydechowy robiony na zamowienie ( mozna wybrac rozmiar, ksztalt i brzmienie - w pewnym sensie ) obie firmy po sasiedzku 5 -10mini Pytalem o cene za tzw. cat-back i Powerflow chce 450 funtow ze montazem a Longlife 400 :> wiec sa to najtansze opcje Race & Rally exhausts Fitting - Powerflow Exhausts oraz Stainless Steel Exhausts - Performance Exhausts from Longlife jedne z lepszych firm w UK wiec o jakosc itp. sie nie martwie ale o brzmienie bo z tym moze byc przeciez roznie Jak dla mnie to opcje sa takie : 1. Milltek - moj faworyt Milltek Sport Performance Exhausts od kata za - AUDI A4 1.8T B6 2001 - 05 MILLTEK EXHAUST CATBACK 5sp | eBay i pelny - AUDI A4 1.8T B6 QUATTRO 01- MILLTEK EXHAUST FULL 5sp | eBay 2. Magnaflow - MagnaFlow Exhaust - SEMA 2011 MAGNAFLOW EQUIPPED VEHICLES za cat-backa - Tuning, Zawieszenia gwintowane, Rozpórki, Wskaźniki, Elektronika, Kolektory wydechowe, Tłumiki inne akcesoria 3. Remus cena 560 euro + przesylka tylko za same mufflery tzw. cat-back lub pelnego ukladu nie maja w ofercie The world leader in sportexhausts (DE) - REMUS Audi A4 1.8t Remus Exhaust 4. Blueflame blueflame a4 | eBay slabo nagrane ale sa jestem ciekawy ktory sie wam podoba ? lub moze tez macie inne propozycje konkretnej firmy dostepne w EU do okolo 5000zl

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.