Treść opublikowana przez Remik-A4
-
[ALL B5] Maska i Tylna klapa w inny kolorze?? propozycje !! Nowy temat:
podkrec lepsze foto i popros np. Renia o VT - w tym samym dziale - to bedzie lepiej widac co pasuje choc armistead ma racje, ze troche mala i co najgorsze rzeczywiscie wyglada troche jak kolpak najlepiej wypadalo by je zmienic na jakies ciekawe 18"' / 19"
-
[ALL B5] Maska i Tylna klapa w inny kolorze?? propozycje !! Nowy temat:
wiadomo ze wieksza fela by sie przydala
-
B6 DIVISION
dokladnie mam nadzieje, ze projekt - Nosb to przedstawi
-
[ALL B5] Maska i Tylna klapa w inny kolorze?? propozycje !! Nowy temat:
pokaz jakie to podpowiemy... choc mnie sie wydaje, ze najlepsza bedzie ciemna barwa np. czarne
-
B6 DIVISION
no :kox: i na czarnym pewnie tyz
-
[ALL B5] Maska i Tylna klapa w inny kolorze?? propozycje !! Nowy temat:
przecie te lampy to sonary to prawda lampy nie najlepsze ale body i felunek chyba pasuje :>[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 09:50_________________________________________________ to swietnie mam nadzieje, ze bedziesz zadowolony Jaki felunek bedzie ??? kolor itp. ?
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
auto swietne a lampy :kox: czy to prawda ? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=171336.0
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
:naughty:
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Wesolych Swiat i udanych prezentow :gwizdanie:
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Projekt :kox: zazdroszcze umiejetnosci i przestrzeni roboczej
-
[ALL B8] Moja A4
fajny golas a masz zdjecia srodka ? pewnie szkoda tylko, ze silnik ;( bedzie jakas fela , mody ???
-
[ALL B5] Znaczek AUDI w kolorze?
to prawda musi byc cala koncepcja a nie tylko znaczek
-
[ALL B5] Maska i Tylna klapa w inny kolorze?? propozycje !! Nowy temat:
no to jeszcze do tego musi dojsc wiele innych gratow... aby to tworzylo zgrana calosc tutaj mix w bilei z czernia i ten projekt wyglada dla mnie tylko szkoda ze tak pieknego znaczka nie ma
-
[ALL] Widebody dla Audi
jeszcze nie... tutaj tez custom widebody i swap silnika 2.7 Twin Turbo z S4 B5
-
[ALL] Sportowy Kat 200 tka dla A4
aaa no dobra mimo wszystko dzieki mam nadzieje, ze chlopaki z http://www.powerflowexhausts.co.uk/vehicle-type/race-rally/ lub http://www.longlife.co.uk/products/cats/ dadza rade wyrezac :> obie firmy sa w moim miescie
-
[ALL] Wesołych Świąt dla wszystkich
WESOLYCH SWIAT
-
B6 DIVISION
swiatla - wlasnie taka scieme chcialem zrobic ale przy uzyciu folii Lamin-X bo nie sa to ori ledy ze sklepu - ktos zdecydowanie je jeszcze dociemnial na wlasna reke tak przy okazji takich w ofercie kupna nie ma nigdzie :gwizdanie:
-
B6 DIVISION
a mlody_drog takich nie ma u siebie
-
[ALL] Sportowy Kat 200 tka dla A4
kat jest universal i dziala pod 150 / 180 i nowych TFSI - przynajmniej tak ten gosc pisal: i nie wiem czy nie beda musialy zajsc jakies przerobki tzw. oszukacz pod engine check ja mam 2 sondy...
-
[ALL] Sportowy Kat 200 tka dla A4
MOT ja wyglada montaz ? domyslam sie, ze trzeba wspawac w downpipe ale co dalej ???
-
B6 DIVISION
to sa przeciez propozycje... kazdy no moze prawie ma jakies propozycje i dobrze, ze je wkleja mamy przeto wieksze pole widzenia a Flyer przedstawi swoja puzniej i tez dobrze - bedzie wiecej do wyboru... a bez wazelinowe !!! glosowanie wyloni najlepsza wiec na co tu czekac mlody_drog :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 13:41_________________________________________________ ciekawwa opca rowniez do rozwazenia
-
B6 DIVISION
ooo wlasnie :kox: [br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 13:14_________________________________________________ wlasnie o takie powykrecane metalik cos w stylu 3D http://bcstudiosinc.com/LosAngeles/3d_logo_creator.html
-
B6 DIVISION
i dlaczego nie 3D :kox: wyglada chyba najlepiej tylko czy ktos z klubowiczow zna grafike szerzej jakis spec od reklam http://cspuchatek.pl/download-inne/78224-videhive-after-effects-templates.html
-
B6 DIVISION
:> chodzi o cos takiego