Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Remik-A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Remik-A4

  1. podkrec lepsze foto i popros np. Renia o VT - w tym samym dziale - to bedzie lepiej widac co pasuje choc armistead ma racje, ze troche mala i co najgorsze rzeczywiscie wyglada troche jak kolpak najlepiej wypadalo by je zmienic na jakies ciekawe 18"' / 19"
  2. wiadomo ze wieksza fela by sie przydala
  3. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dokladnie mam nadzieje, ze projekt - Nosb to przedstawi
  4. pokaz jakie to podpowiemy... choc mnie sie wydaje, ze najlepsza bedzie ciemna barwa np. czarne
  5. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no :kox: i na czarnym pewnie tyz
  6. przecie te lampy to sonary to prawda lampy nie najlepsze ale body i felunek chyba pasuje :>[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 09:50_________________________________________________ to swietnie mam nadzieje, ze bedziesz zadowolony Jaki felunek bedzie ??? kolor itp. ?
  7. auto swietne a lampy :kox: czy to prawda ? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=171336.0
  8. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :gwizdanie:
  9. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wesolych Swiat i udanych prezentow :gwizdanie:
  10. Projekt :kox: zazdroszcze umiejetnosci i przestrzeni roboczej
  11. fajny golas a masz zdjecia srodka ? pewnie szkoda tylko, ze silnik ;( bedzie jakas fela , mody ???
  12. to prawda musi byc cala koncepcja a nie tylko znaczek
  13. no to jeszcze do tego musi dojsc wiele innych gratow... aby to tworzylo zgrana calosc tutaj mix w bilei z czernia i ten projekt wyglada dla mnie tylko szkoda ze tak pieknego znaczka nie ma
  14. jeszcze nie... tutaj tez custom widebody i swap silnika 2.7 Twin Turbo z S4 B5
  15. aaa no dobra mimo wszystko dzieki mam nadzieje, ze chlopaki z http://www.powerflowexhausts.co.uk/vehicle-type/race-rally/ lub http://www.longlife.co.uk/products/cats/ dadza rade wyrezac :> obie firmy sa w moim miescie
  16. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    swiatla - wlasnie taka scieme chcialem zrobic ale przy uzyciu folii Lamin-X bo nie sa to ori ledy ze sklepu - ktos zdecydowanie je jeszcze dociemnial na wlasna reke tak przy okazji takich w ofercie kupna nie ma nigdzie :gwizdanie:
  17. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a mlody_drog takich nie ma u siebie
  18. kat jest universal i dziala pod 150 / 180 i nowych TFSI - przynajmniej tak ten gosc pisal: i nie wiem czy nie beda musialy zajsc jakies przerobki tzw. oszukacz pod engine check ja mam 2 sondy...
  19. MOT ja wyglada montaz ? domyslam sie, ze trzeba wspawac w downpipe ale co dalej ???
  20. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to sa przeciez propozycje... kazdy no moze prawie ma jakies propozycje i dobrze, ze je wkleja mamy przeto wieksze pole widzenia a Flyer przedstawi swoja puzniej i tez dobrze - bedzie wiecej do wyboru... a bez wazelinowe !!! glosowanie wyloni najlepsza wiec na co tu czekac mlody_drog :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 13:41_________________________________________________ ciekawwa opca rowniez do rozwazenia
  21. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ooo wlasnie :kox: [br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 13:14_________________________________________________ wlasnie o takie powykrecane metalik cos w stylu 3D http://bcstudiosinc.com/LosAngeles/3d_logo_creator.html
  22. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    i dlaczego nie 3D :kox: wyglada chyba najlepiej tylko czy ktos z klubowiczow zna grafike szerzej jakis spec od reklam http://cspuchatek.pl/download-inne/78224-videhive-after-effects-templates.html
  23. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :> chodzi o cos takiego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.