Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Maska i Tylna klapa w inny kolorze?? propozycje !! Nowy temat:


Matysss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanko a właściwie prośbę o wasze propozycję i wizje a więc mam autko koloru rdzawego ( ciemny pomarańcz metalik , ciemny rudy) nie wiem jak ten kolor nazwać ale mniejsza o to , wiadomo o co chodzi ;P. I mam taki zamiar maskę i tylną klapę pomalować w innym kolorze myślałem o czarnym połysku albo macie i na to brokat np fioletowy ciemny lub jakiś brązowy ?? co o tym myślicie a może macie jakieś pomysły ?? czekam na propozycje albo fotki ;)

[mod]nie ma takiego slowa w jezyku polskim jak "tylnia"[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brokat... :?: :sick3: Znajdź gdzieś na forum o obbklejaniu folią - tam są jakieś propozycje ale proszę nie rób tego swojemu autku i nie wymyślaj z żadnym brokatem! :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego zrób fotkę autka i wrzuć w temat VT - koledzy czarodzieje zapewne coś wymyślą.

Moim zdaniem choć nie widziałem autka :cool1: czarny jak najbardziej i do tego czarna felunia ( VT możesz poprosić aby zrobili ci połysk i mat )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna maska+klapa :good:

Ewentualnie czarny dach+klapa, do przemyślenia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to przy takim kolorze bym malowal cala bude a nie tylko maske i klapy :gwizdanie:

choc najlepiej jak przeslesz foto to bedziemy wiedzieli co i jak wyglada :wink4: byc moze jest fajny unikat :cool1:

PS. najbardziej rozpier... mnie ludzie ktorzy maja auta np. BORDO kolor - jak dla mnie to nawet nie jeden jajnik w rozszerzeniu o genitalia ma sie rozumiec :cool1::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to przy takim kolorze bym malowal cala bude a nie tylko maske i klapy :gwizdanie:

zły kolor ????

wwwm0.jpg

czarnymi połowa świata jeździ :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bo nie ruszał bo jest super :notworthy: Uwiódł mnie nawet mino tego że Avanty za bardzo mi nie leżą :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty: :naughty: :naughty:

to nie jest ta audica o ktorej w temacie :>[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 09:12_________________________________________________przyznam, ze pierwszy raz mam okazje widziec twoje Audi Moskal i jak tak wyglada jak na zdjeciu to :good: :good: :good:

ciekawie wymodzona :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do autora : ja bym na twoim miejscu dał dach w czarny mat , do tego musialbyś zrobic ciemne szyby , uderz do usera mrogal , on oklejał dach folią :good:

Moskal chodzi mnie o tzw. ciemne bordo mat :sick3:

To jest ori lakier ???

do tego koloru auta , a podejrzewam ze autor posta ma taki sam jak ja to maske/dach/klape tylko w czarny mat , sam sie przymierzałem ale nie zdazyłem :wink4:

ps. widze, ze lampy ciemne :kox: zajebiaszczo to wyglada :kox: folia ?

to VT jest :wink4: , lampy wklejone w PS , u mnie wyglądało to lepiej , tak jak na foto nizej , lampy rozklejone i środki pomalowane na czarny mat

20100603008.jpg

65010931.jpg

kompjl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra chłopaki to dziś zrobie fotke i mi doradzicie co i jak ;)

okej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może przy takim kolorze auta okleić folia carbon czarna mat :evil: Myślę że wyglądało by fajnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko daje wam tu fotki ;) tylko nie zwracajcie uwagi na wygląd auta bo za jakieś 2 miesiące już będzie inaczej wyglądało :tongue4: Gleba , jakieś 17 i te sprawy :> tylko powiedzcie mi w jakim kolorze zrobić mache i tylnią klapę ewentualnie dach.. ;)

Linki:

http://img408.imageshack.us/i/dscf0298v.jpg/

http://img525.imageshack.us/i/dscf0301f.jpg/

http://img517.imageshack.us/i/dscf0302a.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie ruszał bo wg mnie wygląda :good:

Jeśli się jednak upierasz to podtrzymuję oklejenie na czarno, carbon mat. W razie co można wrócić w prosty sposób do serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie malował ani nic nie naklejał.

Totalna seria i czarny dach :thumbdown:

Lepiej lampy zmień na poliftowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...