Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Maska i Tylna klapa w inny kolorze?? propozycje !! Nowy temat:


Matysss

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie pięknie i fajnie ale folia drożej wychodzi w mojej sytuacji. Bo malować to mam znajomego lakiernika co mi za free pomaluje a foli sobie sam nie dam rady przykleić ..

ale ile takie oklejenie i kto to robi ??

No to po co pytasz? :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarny dach i przyciemnione szyby :good:

I koza na 15' :sick3:

jaka koza i na jakich 15' pisałem przecież że będzie gleba -70 + 17 cali koła :kwasny: czytajcie ludzie!!

Zrób pierw glebę i 17ki, lampy a później będziesz myślał o innych sprawach. :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarny dach i przyciemnione szyby :good:

I koza na 15' :sick3:

jaka koza i na jakich 15' pisałem przecież że będzie gleba -70 + 17 cali koła :kwasny: czytajcie ludzie!!

Zrób pierw glebę i 17ki, lampy a później będziesz myślał o innych sprawach. :good:

Właśnie o to mi chodziło :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarny dach i przyciemnione szyby :good:

I koza na 15' :sick3:

jaka koza i na jakich 15' pisałem przecież że będzie gleba -70 + 17 cali koła :kwasny: czytajcie ludzie!!

Zrób pierw glebę i 17ki, lampy a później będziesz myślał o innych sprawach. :good:

Właśnie o to mi chodziło :wink4:

:nose::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

164vu.jpg

Co wy sie czepiacie felg i gleby, teraz i tak idzie zima, to pomalować sobie moze, felgi to juz na wiosne będzie miał :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

164vu.jpg

Co wy sie czepiacie felg i gleby, teraz i tak idzie zima, to pomalować sobie moze, felgi to juz na wiosne będzie miał :good:

dokladnie :gwizdanie: [br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 17:29_________________________________________________jak masz znajomego lakiernika, ktory wymaluje za free

to moze cale auto na jakis " custom " kolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie malował ani nic nie naklejał.

Totalna seria i czarny dach :thumbdown:

Lepiej lampy zmień na poliftowe.

armi ma rację od tego zacznij, potem felga 17"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do koloru twojego autka będzie najlepszym połączeniem czarny połysk (pokrywa SILNIKA - DACH-KLAPA ) ale sama kolorystyka nie wiele zdziałasz do tego na poczatek proponuję felge 17 i troszkę w dół oczywiście kwestia gustu . Ja osobiscie bym koloru sie nie czepiał założył bym 17 alu zdjąl emblematy troszke w dół ewentualnie - czarna szyba , tył lampa hella ciemna i to powinno wyklarowac wygląd wg. mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem myślenia ze na początku lepiej to lepiej tamto, ma mozliwosc to maluje auto a felgi i tak teraz nie założy, bo po pierwsze napisał że malowanie bedzie po taniosci a po drugie zakup felg i zawiechy wiąże sie z większym wydatkiem, skoro pisze że malowanie ogarnie mu znajomy :gwizdanie:

z resztą napisał ze felga jest w planie na wisone, to czego nie malowac auta zimą :mysli: bo felgi nie ma :blink:

chociaż sam auto wątku przestał sie odzywać :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie kolor jest ok proponuje zdjąć emblematy delikatnie w dół felga tu wg. gustu pasuje 17cali , polerka budy ew. ciemna szybka . A jeżeli chcesz koniecznie lakierować to tylko czarny połysk od pokrywy silnika po przez dach kończąc na klapie bagaznika ale bez felgi będzie totalna szopka - oczywiście to moje skromne zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc panowie tak gleba już jest -63mm gwint:) teraz właśnie będzie lakierowanko maski i tylnej klapy na czarny metalic do tego nowe światła przód czarne na soczewkach z xenonami i na diodach jak w nowych audicach , tył też nowe lampy Red&White , jak na razie tylko na wiosnę pomaluję dach , założę 17 , przyciemnię szyby i wsadzę jakiś kozacki sprzęt CA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...