Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Maska i Tylna klapa w inny kolorze?? propozycje !! Nowy temat:


Matysss

Rekomendowane odpowiedzi

na soczewkach z xenonami i na diodach jak w nowych audicach

akurat z tymi lampami to nie trafiłeś :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc panowie tak gleba już jest -63mm gwint:) teraz właśnie będzie lakierowanko maski i tylnej klapy na czarny metalic do tego nowe światła przód czarne na soczewkach z xenonami i na diodach jak w nowych audicach , tył też nowe lampy Red&White , jak na razie tylko na wiosnę pomaluję dach , założę 17 , przyciemnię szyby i wsadzę jakiś kozacki sprzęt CA :)

Ja bym polakierował tylko dach i do tego dał czarną felgę :good: Widziałem właśnie w takim zestawie Audi u mnie na osiedlu z tym, że w białym kolorze i kopara mi opadła, naprawdę. Jak dla mnie malowanie maski i klapy pasuje do Civica albo jakiegoś typowego japończyka ale nie do auta jakim jest A4. Jak dasz jeszcze czarne lampy to już będzie w ogóle bajka. Daj najlepiej komuś kto się zna na VT i zobaczysz jak to będzie ładnie wyglądało. Naprawdę przemyśl temat klapy i maski... Pzdr i powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na soczewkach z xenonami i na diodach jak w nowych audicach

akurat z tymi lampami to nie trafiłeś :sick3:

Czułem, że tak będzie :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy czy chcesz nim jeździć na odpusty i festyny czy mieć fajny wóz :wink4:

Zinterpretuj te słowa jak chcesz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jeszcze do tego musi dojsc wiele innych gratow... aby to tworzylo zgrana calosc :kox:

tutaj mix w bilei z czernia :cool1:

i ten projekt wyglada dla mnie :good: tylko szkoda ze tak pieknego znaczka nie ma :confused4:

31565465.th.jpg

gbg4.th.jpg

przecie te lampy to sonary :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jeszcze do tego musi dojsc wiele innych gratow... aby to tworzylo zgrana calosc :kox:

tutaj mix w bilei z czernia :cool1:

i ten projekt wyglada dla mnie :good: tylko szkoda ze tak pieknego znaczka nie ma :confused4:

31565465.th.jpg

gbg4.th.jpg

przecie te lampy to sonary :sick3:

Mi też się jakoś nie podoba, może robić wrażenie bo zdjęcia są odpowiednie. Gdybym zobaczył na żywo to pewnie bym się śmiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jeszcze do tego musi dojsc wiele innych gratow... aby to tworzylo zgrana calosc :kox:

tutaj mix w bilei z czernia :cool1:

i ten projekt wyglada dla mnie :good: tylko szkoda ze tak pieknego znaczka nie ma :confused4:

31565465.th.jpg

gbg4.th.jpg

przecie te lampy to sonary :sick3:

to prawda lampy nie najlepsze :naughty: ale body i felunek chyba pasuje :mysli: :>[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 09:50_________________________________________________

A więc panowie klapy dziś zostały pomalowane w poniedziałek biore się za składanie wozu jak skończe dam jakieś fotki na wiosnę zostanie mi tylko wymalować dach na czarno i gitara ;)

to swietnie mam nadzieje, ze bedziesz zadowolony :)

Jaki felunek bedzie ??? kolor itp. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne na pewno wizualnie zmniejszą to koło. Ja bym nie malował 17" na czarno bo to można powiedzieć taki standardowy rozmiar :wink4: Co innego 18"-19" wtedy można kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie wydaje ze kolega to pod remize bedzie tym autem zajezdzal. :decayed:

Wydaje mi sie ze on ma juz swoja wizje- i my przypuszczamy jaka to jest :naughty:

Ale moze da sie naklonic :mysli:

Kolego, auto mozna bardzo szybko spaprac "poprawiajac fabryke" Poczytaj co koledzy pisza i dostrzegniesz co jest na topie "in", a co jest "out".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu mam jedną fote już po glebie na tych felach 17-stkach :naughty: tylko że łyse oponki :shocked:

Ja bym je walną na srebrny metalic albo pod kolor auta :naughty: co Wy na to :hi: ??

http://img18.imageshack.us/i/dscf0356i.jpg/[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 11:38_________________________________________________"Tygrys" z łaski swojej daruj sobie te opinie ... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fele jak dla mnie bez rewelacji, ale to kwestia gustu.

Ja bym je walną ... albo pod kolor auta :naughty: co Wy na to :hi: ??

:no: :no: :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...