Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Remik-A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Remik-A4

  1. Zlamane PS3 :gwizdanie: swieze info http://uk.videogames.games.yahoo.com/blog/article/20903/new-hack-blows-ps3-wide-open.html
  2. moim zdaniem idealny kolor dla RS4 B7 sportowo/elegancki kolor podkreslajacy ksztalt Daytona grey - http://www.audi-sport.net/vb/detailing/101414-audi-rs4-daytona-grey-pearl.html
  3. dobra podkreta dla Ciebie z foto story http://www.audi-sport.net/vb/detailing/101414-audi-rs4-daytona-grey-pearl.html :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: http://cgi.ebay.co.uk/07-AUDI-RS4-4-2-V8-QUATTRO-Daytona-Grey-Big-Spec-/110630914460?pt=Automobiles_UK&hash=item19c21dc99c
  4. a myslales nad Daytona Grey ? :kox:
  5. kolor wlasny ? czy ori ?
  6. dajcie spokoj... skromny chlopak jest i tyle za***isty rez sie szykuje i dobrze Nosb, ze masz tylko jeden nalog co niektorzy maja ich zdecydowanie wiecej $$$ ps. jaki kolor jest ???
  7. kolor - czarny, grafit, srebrny no wlasnie ile za zestaw ?
  8. potwierdzam i nie zapomnij o odp. ukladzie wydechowym
  9. lubie mody... ale najlepsze lampy z przodu to zdecydowanie ori Audi
  10. no co ty mnie wlasnie ida 2 szt. kobiety auto tez malne Jakies zmiany prawne w Irlandii ?
  11. Kadafi jechałeś kiedyś 'za sobą?' Bo ja jechałem za tobą i wiem Nie mówię, że są brzydkie, bo tak jak Remik też bym z chęcią zrobił bo za***iście wyglądają!! Ale mało praktyczne no ale zobaczymy, może kiedyś się wezmę za swap diód do ori lamp i wtedy zobaczymy. Pozdr i szerokości co szkodzi sprawdzic wydaj te 7 funtow na lakier o E-Tech ktorym byla mowa... malnij tylko bez przesady zobaczysz, ze bardzo dobrze przepuszcza swiatlo foto wyzej z 3 stopami zobacz jak wyraznie widac i to w dzien :gwizdanie: i zobacz jak sa mocno czarne bez Stopu To jest dobry lakier - http://cgi.ebay.co.uk/NEW-E-tech-Light-Tinting-Spray-BLACK-SMOKE-lens-tint-/270622937152?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3f02625040 jak nie bedziesz przekonany to mozesz zawsze zmazac
  12. napisalem jak beda mieli to biore interesuje mnie dobry uklad ale cena promocyjna bo ida jeszcze inne plany / wydatki... zwiazane z Czarna ps. u mnie na razie nie bedzie pakietu MOC
  13. ja tez nie wiem ale kupiles za***iście tanio tutaj masz polskiego przedstawicela Magnaflow i cena 5111zl jakies 1100 funtow http://www.rpmotorsport.pl/auta/audi_a4_b6_quattro-p-7104.html
  14. :naughty: http://cgi.ebay.co.uk/MagnaFlow-Exhaust-System-02-05-Audi-A4-1-8L-/260681629675?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3cb1d5ffeb
  15. i takie wymiary sa bardzo prawidlowe
  16. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Daniela cos ostatnio nie ladnie musi rezac
  17. koncowka jest ale cuknij caly
  18. Noo jak V6. Remik ty potrzebujesz 16600. wiem tutaj jeszcze Magna pod twoje Quattro
  19. jest tego troche na YouTubie - 16601 Magnaflow lub - http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=177114.0 Tomas to juz uklad jest na aucie ?
  20. Body ok... ale suszarka jaki model kupiles ? wydech Magnaflow trafiles w zajebis... cenie ciesze sie, ze robisz konkret wydech bo takich na forum za wiele nie ma ps. zaraz pisze do nich czy maja do FWD - dzieki za info No no prgratulowac :oklaski: Nowy Rok nowe plany i realizacja
  21. ja mam ponad 1.5 roku 57 cali LCD dokladnie TOSHIBA 57Z3030 - http://oferty.ojej.pl/porownanie-cen/prod_id_415975X480-CENA-TOSHIBA-57-Z-3030-DG.html i jest mega :kox: w polaczeniu z kompem i nie tylko stare foto ponad 1.5 roku i forum nie te 8 post - http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=48965.2940 Plazmy nigdy nie mialem wiec 2 lata temu tez bylo LCD Toshiba 46" model XF i polecam wszystkim obydwa modele Choc teraz wyszly TV 3D to dopiero musi byc ps. Malik :good:
  22. ale mnie sie wydaje Mlody, ze to zalezne od lakieru i od warstwy...moje wydaja sie byc ok zobacz na srodkowa listwe STOP na szybie i jedne i drugie widac przy tej samej pogodzie a przeciez listwe STOP chyba widac nawet slabiej ale w tzw. summer sun tez zrobiie foto bo to raczej ostre slonce nie jest
  23. to moze malnij tak jak ja mam bedzie rezerwa i kierunki
  24. malowalem... ale jak lakier wyschnie to wyglada jak folia polecam to nie jest badziewie, myjko szczota tez zaliczona firma E-Tech 150ml - http://cgi.ebay.co.uk/E-tech-ETECH-Light-Tinting-Spray-Lens-Tint-Black-SMOKE-/290475498106?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item43a1b05a7a a w sklepie 12 funa za 150ml
  25. raczej nie... to jest Mateusz lakier do lamp stare lampiony na Nowy Rok musialem malnac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.