Treść opublikowana przez Remik-A4
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Zlamane PS3 :gwizdanie: swieze info http://uk.videogames.games.yahoo.com/blog/article/20903/new-hack-blows-ps3-wide-open.html
-
[ALL] Dolphin grey : zdjecia
moim zdaniem idealny kolor dla RS4 B7 sportowo/elegancki kolor podkreslajacy ksztalt Daytona grey - http://www.audi-sport.net/vb/detailing/101414-audi-rs4-daytona-grey-pearl.html
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
dobra podkreta dla Ciebie z foto story http://www.audi-sport.net/vb/detailing/101414-audi-rs4-daytona-grey-pearl.html :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: http://cgi.ebay.co.uk/07-AUDI-RS4-4-2-V8-QUATTRO-Daytona-Grey-Big-Spec-/110630914460?pt=Automobiles_UK&hash=item19c21dc99c
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
a myslales nad Daytona Grey ? :kox:
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
kolor wlasny ? czy ori ?
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
dajcie spokoj... skromny chlopak jest i tyle za***isty rez sie szykuje i dobrze Nosb, ze masz tylko jeden nalog co niektorzy maja ich zdecydowanie wiecej $$$ ps. jaki kolor jest ???
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
kolor - czarny, grafit, srebrny no wlasnie ile za zestaw ?
-
[ALL B7] Pytanie do znawców czy będzie to pasowalo do B7 AVANT
potwierdzam i nie zapomnij o odp. ukladzie wydechowym
-
[ALL B6] Dayline from depo new design, co sądzicie o tych lampach??
lubie mody... ale najlepsze lampy z przodu to zdecydowanie ori Audi
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
no co ty mnie wlasnie ida 2 szt. kobiety auto tez malne Jakies zmiany prawne w Irlandii ?
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Kadafi jechałeś kiedyś 'za sobą?' Bo ja jechałem za tobą i wiem Nie mówię, że są brzydkie, bo tak jak Remik też bym z chęcią zrobił bo za***iście wyglądają!! Ale mało praktyczne no ale zobaczymy, może kiedyś się wezmę za swap diód do ori lamp i wtedy zobaczymy. Pozdr i szerokości co szkodzi sprawdzic wydaj te 7 funtow na lakier o E-Tech ktorym byla mowa... malnij tylko bez przesady zobaczysz, ze bardzo dobrze przepuszcza swiatlo foto wyzej z 3 stopami zobacz jak wyraznie widac i to w dzien :gwizdanie: i zobacz jak sa mocno czarne bez Stopu To jest dobry lakier - http://cgi.ebay.co.uk/NEW-E-tech-Light-Tinting-Spray-BLACK-SMOKE-lens-tint-/270622937152?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3f02625040 jak nie bedziesz przekonany to mozesz zawsze zmazac
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
napisalem jak beda mieli to biore interesuje mnie dobry uklad ale cena promocyjna bo ida jeszcze inne plany / wydatki... zwiazane z Czarna ps. u mnie na razie nie bedzie pakietu MOC
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
ja tez nie wiem ale kupiles za***iście tanio tutaj masz polskiego przedstawicela Magnaflow i cena 5111zl jakies 1100 funtow http://www.rpmotorsport.pl/auta/audi_a4_b6_quattro-p-7104.html
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
:naughty: http://cgi.ebay.co.uk/MagnaFlow-Exhaust-System-02-05-Audi-A4-1-8L-/260681629675?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3cb1d5ffeb
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
i takie wymiary sa bardzo prawidlowe
-
B6 DIVISION
Daniela cos ostatnio nie ladnie musi rezac
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
koncowka jest ale cuknij caly
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
Noo jak V6. Remik ty potrzebujesz 16600. wiem tutaj jeszcze Magna pod twoje Quattro
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
jest tego troche na YouTubie - 16601 Magnaflow lub - http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=177114.0 Tomas to juz uklad jest na aucie ?
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
Body ok... ale suszarka jaki model kupiles ? wydech Magnaflow trafiles w zajebis... cenie ciesze sie, ze robisz konkret wydech bo takich na forum za wiele nie ma ps. zaraz pisze do nich czy maja do FWD - dzieki za info No no prgratulowac :oklaski: Nowy Rok nowe plany i realizacja
-
LED czy plazma
ja mam ponad 1.5 roku 57 cali LCD dokladnie TOSHIBA 57Z3030 - http://oferty.ojej.pl/porownanie-cen/prod_id_415975X480-CENA-TOSHIBA-57-Z-3030-DG.html i jest mega :kox: w polaczeniu z kompem i nie tylko stare foto ponad 1.5 roku i forum nie te 8 post - http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=48965.2940 Plazmy nigdy nie mialem wiec 2 lata temu tez bylo LCD Toshiba 46" model XF i polecam wszystkim obydwa modele Choc teraz wyszly TV 3D to dopiero musi byc ps. Malik :good:
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
ale mnie sie wydaje Mlody, ze to zalezne od lakieru i od warstwy...moje wydaja sie byc ok zobacz na srodkowa listwe STOP na szybie i jedne i drugie widac przy tej samej pogodzie a przeciez listwe STOP chyba widac nawet slabiej ale w tzw. summer sun tez zrobiie foto bo to raczej ostre slonce nie jest
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
to moze malnij tak jak ja mam bedzie rezerwa i kierunki
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
malowalem... ale jak lakier wyschnie to wyglada jak folia polecam to nie jest badziewie, myjko szczota tez zaliczona firma E-Tech 150ml - http://cgi.ebay.co.uk/E-tech-ETECH-Light-Tinting-Spray-Lens-Tint-Black-SMOKE-/290475498106?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item43a1b05a7a a w sklepie 12 funa za 150ml
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
raczej nie... to jest Mateusz lakier do lamp stare lampiony na Nowy Rok musialem malnac