Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Remik-A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Remik-A4

  1. Remik-A4 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    i prawidlowo
  2. tak to zawsze pasuje :>
  3. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  4. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no wlasnie jak tam projekt naklejka :gwizdanie: [br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 12:23_________________________________________________zapomniales ? :>
  5. no i prawidlowo
  6. moze pokrowce bo to przeciez trzeba zakryc !!! nie dupskiem
  7. nie mam mowy aby bez kata w UK tzw. MOT przeszedl :gwizdanie: tu sprawdzaja auto bardzooo wnikliwie wiec tak jak tobie proponowalem wczesniej... ale jest jeszcze troche tansza opcja - sportowy kat :gwizdanie: Ja juz mam MAGNAFLOW 200tke. koszt 90 euro Czeka na razie w pudelku bo nowy uklad wydechowy musi jeszcze poczekac... nie planowane ( tak szybko ) inne zakupy dla Czarnej
  8. tak jak proponowalem jeszcze na dywizji Daytona grey przy RS4 wymiata http://www.audi-sport.net/vb/detailing/101414-audi-rs4-daytona-grey-pearl.html
  9. Tak w skrocie to - Tuning ale nie taki ale jak tobie odpowiada...
  10. udalo mnie sie zakupic wlasnie takie ciezary koles mowil, ze prawie 80kg powinny byc jutro - przedstawie jak dojda Tarcze tylko bede musia sprzedac bo od s4 B8 nie wejda... ale nie dalo rady kupic osobno zestaw ma 6 miesiecy jak nowe !!! z S4 B8 2010 :gwizdanie: bedzie cos takiego - http://www.audizine.com/forum/showthread.php/402117-B8-S4-Calipers-B7-S4-Rotors-Installed.
  11. GRATULACJE :good: :good: :good: :good: :good: :good: co do tematu to BRD, soft, DP lub bez kata ,aby nie bylo za goraco FMIC i inlet pipe - choc koszta sa nie male :gwizdanie: totalna przyzwoita ekonomia $$$ to turbafka + soft + rurka czyli bez kata - ale przeglad raczej tzw. downpipe robi robote ale milltek lub blueflame to jakies 2000-2300zl wiec raczej przy twojej sytuacji nie na da chyba ze przed przegladem bedziesz montowal stary a po zaliczeniu rurka powraca taka ekonomia w twojej sytuacji wyjdzie moim zdaniem najlepiej [br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 08:38_________________________________________________jezeli soft to moze REVO nie ma u Ciebie ?
  12. dobra podkreta dla B6 stary post ale :kox: http://www.audizine.com/wiki/index.php?title=B6_A4#REVO
  13. no wlasnie tak przy okazji jaka cena za nowa K04-015 na gwar ? cena klubowa ?
  14. Hofele caly pakiet i 19" [br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 09:05_________________________________________________ Swietne porownanie Michal - przyznam, ze zderzak Hofele wizualnie robi lepsza robote jak dla mnie
  15. zakupy, zakupy, zakupy... :> ciekawie sie Nowy Rok zaczol grill i zderzak - przednia odmiana
  16. B6 Szarak convert na B7 http://img832.imageshack.us/g/audi4u.jpg/ ale RS4 robi wieksze :kox: http://img573.imageshack.us/g/354854176618598934b5o.jpg/ powodzenia w robocie jak mozesz to podaj namiary na chinczykow, pw. oczywiscie
  17. ja bym obstawial na max 208 KM ale wykes tak jak wspominalem wszystko pokaze [br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 21:32_________________________________________________ bo tyle to raczej powered by Smirnoff
  18. póki co 2 bo prace się ślimaczą, ale idzie nowa dostawa, i od poniedziałku robota ma ruszyć pełną parą nic dziwnego te weekendy na kolei :gwizdanie:
  19. :polew: dokladnie :gwizdanie: skromny chlopak... :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 19:26_________________________________________________ prawidlowo i more unique
  20. :oklaski: :oklaski: :oklaski:
  21. fajno, ze robota idzie w dobrym tempie ciekaw jestem jak u Ciebie wyjdzie body po malowaniu Grill czarny czy zostawiasz srebro ?
  22. a jakie te prosienta maja byc ? Dobrze, ze zmieniasz
  23. wykres powinien byc
  24. dokladnie :gwizdanie: Szary to moim zdaniem idealny kolor dla RS4 B7 kox sportowo/elegancki kolor podkreslajacy ksztalt kox pozwole sobie jeszcze raz :kox: Daytona grey - http://www.audi-sport.net/vb/detailing/101414-audi-rs4-daytona-grey-pearl.html
  25. pisalem do nich odnosnie Magnaflow i maja jeszcze jeden pod quattro czyli 16601 i jeden pod A4 2008 2.0T i tyle nie maja dedykacji pod FWD szkoda bo cena SUPER

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.