Treść opublikowana przez Remik-A4
-
[B5 1Z] A4 TDi
i prawidlowo
-
[ALL B5] Znaczek AUDI w kolorze?
tak to zawsze pasuje :>
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
no wlasnie jak tam projekt naklejka :gwizdanie: [br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 12:23_________________________________________________zapomniales ? :>- [ALL] Dolphin grey : zdjecia
no i prawidlowo- [ALL B5] Warto kupić tę skórę?
moze pokrowce bo to przeciez trzeba zakryc !!! nie dupskiem- [B6 AWX] Wymiana Turba na BRD
nie mam mowy aby bez kata w UK tzw. MOT przeszedl :gwizdanie: tu sprawdzaja auto bardzooo wnikliwie wiec tak jak tobie proponowalem wczesniej... ale jest jeszcze troche tansza opcja - sportowy kat :gwizdanie: Ja juz mam MAGNAFLOW 200tke. koszt 90 euro Czeka na razie w pudelku bo nowy uklad wydechowy musi jeszcze poczekac... nie planowane ( tak szybko ) inne zakupy dla Czarnej- [ALL] Dolphin grey : zdjecia
tak jak proponowalem jeszcze na dywizji Daytona grey przy RS4 wymiata http://www.audi-sport.net/vb/detailing/101414-audi-rs4-daytona-grey-pearl.html- [ALL B5] a4 tuning
Tak w skrocie to - Tuning ale nie taki ale jak tobie odpowiada...- [ALL B6] Czy podejdą jarzma od S6 do A4 B6
udalo mnie sie zakupic wlasnie takie ciezary koles mowil, ze prawie 80kg powinny byc jutro - przedstawie jak dojda Tarcze tylko bede musia sprzedac bo od s4 B8 nie wejda... ale nie dalo rady kupic osobno zestaw ma 6 miesiecy jak nowe !!! z S4 B8 2010 :gwizdanie: bedzie cos takiego - http://www.audizine.com/forum/showthread.php/402117-B8-S4-Calipers-B7-S4-Rotors-Installed.- [B6 AWX] Wymiana Turba na BRD
GRATULACJE :good: :good: :good: :good: :good: :good: co do tematu to BRD, soft, DP lub bez kata ,aby nie bylo za goraco FMIC i inlet pipe - choc koszta sa nie male :gwizdanie: totalna przyzwoita ekonomia $$$ to turbafka + soft + rurka czyli bez kata - ale przeglad raczej tzw. downpipe robi robote ale milltek lub blueflame to jakies 2000-2300zl wiec raczej przy twojej sytuacji nie na da chyba ze przed przegladem bedziesz montowal stary a po zaliczeniu rurka powraca taka ekonomia w twojej sytuacji wyjdzie moim zdaniem najlepiej [br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 08:38_________________________________________________jezeli soft to moze REVO nie ma u Ciebie ?- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
dobra podkreta dla B6 stary post ale :kox: http://www.audizine.com/wiki/index.php?title=B6_A4#REVO- [ALL B5] Co zamiast K03?
no wlasnie tak przy okazji jaka cena za nowa K04-015 na gwar ? cena klubowa ?- [ALL S4 B7] Co tutaj można by było zrobić? : zdjęcia
Hofele caly pakiet i 19" [br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 09:05_________________________________________________ Swietne porownanie Michal - przyznam, ze zderzak Hofele wizualnie robi lepsza robote jak dla mnie- [B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
zakupy, zakupy, zakupy... :> ciekawie sie Nowy Rok zaczol grill i zderzak - przednia odmiana- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
B6 Szarak convert na B7 http://img832.imageshack.us/g/audi4u.jpg/ ale RS4 robi wieksze :kox: http://img573.imageshack.us/g/354854176618598934b5o.jpg/ powodzenia w robocie jak mozesz to podaj namiary na chinczykow, pw. oczywiscie- [ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
ja bym obstawial na max 208 KM ale wykes tak jak wspominalem wszystko pokaze [br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 21:32_________________________________________________ bo tyle to raczej powered by Smirnoff- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
póki co 2 bo prace się ślimaczą, ale idzie nowa dostawa, i od poniedziałku robota ma ruszyć pełną parą nic dziwnego te weekendy na kolei :gwizdanie:- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
:polew: dokladnie :gwizdanie: skromny chlopak... :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 19:26_________________________________________________ prawidlowo i more unique- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
:oklaski: :oklaski: :oklaski:- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
fajno, ze robota idzie w dobrym tempie ciekaw jestem jak u Ciebie wyjdzie body po malowaniu Grill czarny czy zostawiasz srebro ?- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
a jakie te prosienta maja byc ? Dobrze, ze zmieniasz- [ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
wykres powinien byc- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
dokladnie :gwizdanie: Szary to moim zdaniem idealny kolor dla RS4 B7 kox sportowo/elegancki kolor podkreslajacy ksztalt kox pozwole sobie jeszcze raz :kox: Daytona grey - http://www.audi-sport.net/vb/detailing/101414-audi-rs4-daytona-grey-pearl.html- [B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
pisalem do nich odnosnie Magnaflow i maja jeszcze jeden pod quattro czyli 16601 i jeden pod A4 2008 2.0T i tyle nie maja dedykacji pod FWD szkoda bo cena SUPER - B6 DIVISION