Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Wymiana Turba na BRD


kadafi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam takie pytanie mam b6 1.9TDI 131KM AWX i ostatnio kolega mechanik ktory wymienial mi sprzeglo z jednomasem posprawdzal mi troche auto i powiedzial ze turbo mi sie poci i bierze olej,jak jest z wymiana na turbawke BRD?kazdy pisze ze P&P , ale czy po wymianie trzeba turbine jakos zestroic z cala reszta?slyszalem ze mozna tez wyciac kata. i wspawac w jego miejsce tzw. Down-Pipe czy jakos tak.

prosze o opinie i porady z gory wielkie dzieki :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie mam programu,tylko u mnie troche lipa bo w Irlandii troche ciezko z dobrymi chip-tunerami zajomi jak zdwonili i sie dowiadywali to albo nie ma hamowni,albo pytaja sie ile chcesz koni i mometu de..le :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lepiej się udać z tym do Polski i porobić jak trzeba,wypadałoby też wymienić IC na większy.

musze wymieniac IC na wiekszy?

chcialem to zrobic po kosztach same turbo,kurde z tym przyjazdem do polski to tez troche nie na reke i znowu koszta ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lepiej się udać z tym do Polski i porobić jak trzeba,wypadałoby też wymienić IC na większy.

musze wymieniac IC na wiekszy?

chcialem to zrobic po kosztach same turbo,kurde z tym przyjazdem do polski to tez troche nie na reke i znowu koszta ;(

stary przy takim podejściu to sobie odpuść ten temat.

a wracając do Twojego pytania to możesz wymienić samo T, a reszta gratów seryjna. Po wymianie wypadałoby pojechać na strojenie tj softa bo będziesz miał nieprzyjemnego laga. IC nie musisz wymieniać na większy, ale z doświadczenia polecam - koszt niewspółmierny do uzyskanych wyników ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze nie bedzie az tak wielkiej tragedi jak zalozyc BRD i nie wystroi... bedzie jechalo gdzies po 1 s od nacisniecia gazu :hi:

jakis czas mozesz smigac na niewystrojonym. bedziesz w polsce to umówisz sie na soft

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lepiej się udać z tym do Polski i porobić jak trzeba,wypadałoby też wymienić IC na większy.

musze wymieniac IC na wiekszy?

chcialem to zrobic po kosztach same turbo,kurde z tym przyjazdem do polski to tez troche nie na reke i znowu koszta ;(

stary przy takim podejściu to sobie odpuść ten temat.

a wracając do Twojego pytania to możesz wymienić samo T, a reszta gratów seryjna. Po wymianie wypadałoby pojechać na strojenie tj softa bo będziesz miał nieprzyjemnego laga. IC nie musisz wymieniać na większy, ale z doświadczenia polecam - koszt niewspółmierny do uzyskanych wyników ;)

a ile taki wiekszy IC moze kosztowac?i czy duzo roboty z jego montazem?

po prostu nie na reke jest mi jechac do Polski zeby zrobic softa jak by nie patrzec taka wycieczka to koszt ok 1000Euro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zaloz zwykla i nie wymyslaj.

ale jak juz bede wymienial to chce BRD,tylko mi bardziej chodzi o to co do tego modu potrzebuje,jak nie bedzie wyjscia to bede musial jechac na softa do Polski nie wydziwiam. :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmien na BRD :cool1: jak bedzie wracal do POLSKI to zrobisz program i zalozysz cooler centralny :) poczytaj troche w dziale modyfikacjach :wink4:

a jak nie to zmien na AWX :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co teraz zmieniać na BRD i jeździć bez korekty do usranej śmierci?? Może się kolega zdecyduje na przyjazd do Polski za 100lat i będzie się do tego czasu męczył? Ja tu nie widzę sensu - nazbieraj kasę, a nie będziesz gówna jakieś grzebał... :wallbash:

Jak robić to już IC i BRD, a nie ciułać i czekać kiedy coś pieprznie - wątpię, czy to auto bez strojenia będzie lepiej jeździć niż ten obecny setup, jaki masz w aucie. Poczekaj aż Ci padnie stara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co teraz zmieniać na BRD i jeździć bez korekty do usranej śmierci?? Może się kolega zdecyduje na przyjazd do Polski za 100lat i będzie się do tego czasu męczył? Ja tu nie widzę sensu - nazbieraj kasę, a nie będziesz gówna jakieś grzebał... :wallbash:

Jak robić to już IC i BRD, a nie ciułać i czekać kiedy coś pieprznie - wątpię, czy to auto bez strojenia będzie lepiej jeździć niż ten obecny setup, jaki masz w aucie. Poczekaj aż Ci padnie stara.

albo wóz albo przewóz heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na irlandzkim forum wlasnie sie dowiedzialem ze kilku kolegow z IRL forum robilo w IRL remap,program,virus-a czy jak tam zwal nie znam wszystkich nazw :tongue4: wiec moze pomysle i zrobie w IRL,tylko jak to jest po wymianie na BRD jade od razu na program czy najpierw musze zestroic wszystko czy to jedno i to samo? :embarrassed: :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można , ale wszyscy krzyczą że FMIC :good: niż 2x IC :thumbdown:

Btw :

Sam założyłem FMIC :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można , ale wszyscy krzyczą że FMIC :good: niż 2x IC :thumbdown:

Btw :

Sam założyłem FMIC :good: :good: :good:

jakie koszta takiej zabawki?i czy upcham to wszystko w seryjny zderzak bez zadnych przerobek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kadafi kupuj BRD jak najszybciej i cisniej do grzeska w sportchip.ie na remap

ja przed koncem styczia chce zrobic nowa mape na turbince BRD wiec moglbys sie zabrac ze mna

Przed latem bedzie prawdopodobnie jeszcze FMIC i DP na razie niestety samo turbo i remap bo kaski mi nie starczy a chyba sprzegielko zaczyna sie slizgac :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kadafi kupuj BRD jak najszybciej i cisniej do grzeska w sportchip.ie na remap

ja przed koncem styczia chce zrobic nowa mape na turbince BRD wiec moglbys sie zabrac ze mna

Przed latem bedzie prawdopodobnie jeszcze FMIC i DP na razie niestety samo turbo i remap bo kaski mi nie starczy a chyba sprzegielko zaczyna sie slizgac :/

i ty tu tez jestes :cool1: u mnie dziecko w drodze i tez inne zeczy trzeba zaczac kupowac dal synka :naughty:

ale suszarka BRD bedzie na 100% tylko musze znalesc,luty-marzec bede rozpoczynal poszukiwania turbiny bo teraz nie chce nikomu d*py zawracac,ze szukam BRD,ktos powie ze ma a ja ze na razie nie chce,wole poczekac i od razu kupic :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...