Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Wymiana Turba na BRD


kadafi

Rekomendowane odpowiedzi

Można , ale wszyscy krzyczą że FMIC :good: niż 2x IC :thumbdown:

Btw :

Sam założyłem FMIC :good: :good: :good:

jakie koszta takiej zabawki?i czy upcham to wszystko w seryjny zderzak bez zadnych przerobek?

Zależy u Kogo będziesz robił ( ja płaciłem 1700 zł , ale cena była po rabacie bo dłubali inne rzeczy ) , a co do upchnięcia to czy zderzak s-line czy też zwykły / belka podcięta około 2-3 cm :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można , ale wszyscy krzyczą że FMIC :good: niż 2x IC :thumbdown:

Btw :

Sam założyłem FMIC :good: :good: :good:

jakie koszta takiej zabawki?i czy upcham to wszystko w seryjny zderzak bez zadnych przerobek?

Zależy u Kogo będziesz robił ( ja płaciłem 1700 zł , ale cena była po rabacie bo dłubali inne rzeczy ) , a co do upchnięcia to czy zderzak s-line czy też zwykły / belka podcięta około 2-3 cm :hi:

to koszt wiekszy od suszarki BRD :gwizdanie: kurke troche duzo zobacze jak z sianem bedzie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie dziecko w drodze i tez inne zeczy trzeba zaczac kupowac dal synka :naughty:

GRATULACJE

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

co do tematu to BRD, soft, DP lub bez kata ,aby nie bylo za goraco FMIC i inlet pipe - choc koszta sa nie male :gwizdanie:

totalna przyzwoita ekonomia $$$ to turbafka + soft + rurka czyli bez kata - ale przeglad raczej :thumbdown::confused4:

tzw. downpipe robi robote ale milltek lub blueflame to jakies 2000-2300zl wiec raczej przy twojej sytuacji nie na da :wink4:

chyba ze przed przegladem bedziesz montowal stary :naughty: a po zaliczeniu rurka powraca :decayed:

taka ekonomia w twojej sytuacji wyjdzie moim zdaniem najlepiej :wink4:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 08:38_________________________________________________jezeli soft to moze REVO :good: nie ma u Ciebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_________________________________________________jezeli soft to moze REVO :good: nie ma u Ciebie ?

raczej nie slyszalem o REVO ale w Dublinie ponoc sa dobzi spece i Polaka maja w szeregach :naughty:

a mozna drugie IC po drugiej stronie dolozyc? :embarrassed:

Irek tak ma i jest ok

A jakies namiary na Irka moge :wink4: to bym sie go osobiscie wszystkiego wypytal :>

turbafka + soft + rurka czyli bez kata - ale przeglad raczej :thumbdown: :confused4

W UK nie przechodzi?

bez kata to raczej nie przejdzie,ale syszalem ze jaden AWX przeszedl NCT bez kata,tylko nie wiem ile w tym prawdy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez kata to raczej nie przejdzie,ale syszalem ze jaden AWX przeszedl NCT bez kata,tylko nie wiem ile w tym prawdy :gwizdanie:

Jedynie po znajomości, inaczej nie ma szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego ja zostawiam ori kata i przed NCT wstawie go znowu

i ja chyba tez tak zrobie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego ja zostawiam ori kata i przed NCT wstawie go znowu

Chyba jedyna opcja.

Jest w sumie inna. Sprzedać samochód na irl balchach i kupić na PL. :naughty: Ja tak zrobiłem po 3 latach jazdy na irl. W Galway jak byłem u brata widziałem jeździ tego od groma. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kadafi wycinajkata

ja wycinam kata, wstawiam D,P zaslepiam EGR, wstawiam dmychawke BRD i jade na remap

niestety finansowo niewydole zeby dorzucic jeszcze FMIC ale z czasem pojawi sie napewno

to lepiej wstaw BRd i nie rob korekty... poczekaj torche czasu zrobic FMIC i dopiero... nic mu nie bedzie jak pojedzisz na BRD bez korekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam mowy aby bez kata w UK tzw. MOT przeszedl :gwizdanie:

tu sprawdzaja auto bardzooo wnikliwie

wiec tak jak tobie proponowalem wczesniej...

ale jest jeszcze troche :naughty: tansza opcja - sportowy kat :gwizdanie:

Ja juz mam MAGNAFLOW 200tke. koszt 90 euro

Czeka na razie w pudelku :polew: bo nowy uklad wydechowy musi jeszcze poczekac...

nie planowane ( tak szybko ) inne zakupy dla Czarnej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba, ze sie cos teraz zmienilo, ale jeszcze jak pol roku temu pracowalem w UK w serwisie to na MOT'ach jedyna opcja sprawdzenia spalin byl pomiar zadymienia, a kat przy tym raczej nie ma nic wspolnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba, ze sie cos teraz zmienilo, ale jeszcze jak pol roku temu pracowalem w UK w serwisie to na MOT'ach jedyna opcja sprawdzenia spalin byl pomiar zadymienia, a kat przy tym raczej nie ma nic wspolnego

wlasnie tez tak slyszalem,ze w klekotach jest tylko pomiar zadymienia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można , ale wszyscy krzyczą że FMIC :good: niż 2x IC :thumbdown:

Btw :

Sam założyłem FMIC :good: :good: :good:

jakie koszta takiej zabawki?i czy upcham to wszystko w seryjny zderzak bez zadnych przerobek?

Zależy u Kogo będziesz robił ( ja płaciłem 1700 zł , ale cena była po rabacie bo dłubali inne rzeczy ) , a co do upchnięcia to czy zderzak s-line czy też zwykły / belka podcięta około 2-3 cm :hi:

to koszt wiekszy od suszarki BRD :gwizdanie: kurke troche duzo zobacze jak z sianem bedzie :gwizdanie:

Tomek napisałem Tobie ile ja zapłaciłem w Warszawie , może gdzie indziej zapłacisz mniej ( może gotowiec , używka ) na te 1700 zł składa się wszystko FMIC ,orurowanie ,zaślepienie (wywalenie EGR-a ) , DP ze złączem el. oraz pozbycie się kata i przeniesienie chłodnicy wspomagania :gwizdanie: , a jeśli można to ile chcesz dać za BRD bo piszesz że 1700 za FMIC-a to drożej niż za BRD :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można , ale wszyscy krzyczą że FMIC :good: niż 2x IC :thumbdown:

Btw :

Sam założyłem FMIC :good: :good: :good:

jakie koszta takiej zabawki?i czy upcham to wszystko w seryjny zderzak bez zadnych przerobek?

Zależy u Kogo będziesz robił ( ja płaciłem 1700 zł , ale cena była po rabacie bo dłubali inne rzeczy ) , a co do upchnięcia to czy zderzak s-line czy też zwykły / belka podcięta około 2-3 cm :hi:

to koszt wiekszy od suszarki BRD :gwizdanie: kurke troche duzo zobacze jak z sianem bedzie :gwizdanie:

Tomek napisałem Tobie ile ja zapłaciłem w Warszawie , może gdzie indziej zapłacisz mniej ( może gotowiec , używka ) na te 1700 zł składa się wszystko FMIC ,orurowanie ,zaślepienie (wywalenie EGR-a ) , DP ze złączem el. oraz pozbycie się kata i przeniesienie chłodnicy wspomagania :gwizdanie: , a jeśli można to ile chcesz dać za BRD bo piszesz że 1700 za FMIC-a to drożej niż za BRD :mysli:

no czytalem gdzies tutaj ze juz od 1200PLN mozna wychaczyc,ale 2000PLN to chyba mozna jakiegos pewniaka z malym przebiegiem trafic? masz dojscia? :naughty:

a co do tego FMIC to pewnie duzo roboty z tym,i dobry mechanik potrzebny co sie zna,a tu takich malo co by sie znali na robocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek nie,nie mam dojścia , razem z Kokos-em kupiliśmy w Łomiankach pod Warszawą ( koszt 1700 zł - używana nie rozbierana , przebieg 40000 , rok gwarancji ) co do reszty to wysłałem P.W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek nie,nie mam dojścia , razem z Kokos-em kupiliśmy w Łomiankach pod Warszawą ( koszt 1700 zł - używana nie rozbierana , przebieg 40000 , rok gwarancji ) co do reszty to wysłałem P.W.

a tu na forum nikt nie sprzedaje BRD? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kadafi napisz do klubowicza rafikk01 pisalem z nim na temat turbin oyo co odpisal cytuje

"...turbinka w bardzo dobrej kondycji zero luzów sucha i sprawna geometria po przebiegu okolo 60tys/km wyciagnieta z rozbitka..."

"...ub poprostu gwarancja towaru jakiego ja sprzedaje cena 1100zł dla klubowiczów chyba ze pan interesuje tak turbina po regeneraci wtedy cena 1600zł gwarancja w turbo zostalo wszytko wymenione na nowe oska i wirniki tytanowe nowe tulejki i pierscienie ze starej turbiny zostaly tylko kartery które sa wypiaskowane moge podeslac fotki turbo jaka pan sobie wybierze na poczte..."

Mialem ja brac ale w koncy wyrwalem taniej z roczna gwarancja po znajomosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...