Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Wymiana Turba na BRD


kadafi

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek nie,nie mam dojścia , razem z Kokos-em kupiliśmy w Łomiankach pod Warszawą ( koszt 1700 zł - używana nie rozbierana , przebieg 40000 , rok gwarancji ) co do reszty to wysłałem P.W.

a tu na forum nikt nie sprzedaje BRD? :gwizdanie:

Trzeba pilnować działu sprzedam :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek nie,nie mam dojścia , razem z Kokos-em kupiliśmy w Łomiankach pod Warszawą ( koszt 1700 zł - używana nie rozbierana , przebieg 40000 , rok gwarancji ) co do reszty to wysłałem P.W.

a tu na forum nikt nie sprzedaje BRD? :gwizdanie:

Trzeba pilnować działu sprzedam :kox:

dokładnie, czasami sa i to nawet w dobrej kasie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktos sie orietuje gdzie we Wroclawiu mozna zregenerowac suszarke AWX i za ile PLN-ów?

i po regeneracji za ile mozna taka turbinke sprzedac.:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :hi: Od niedawna chodzi mi po głowie lekki tuning swojej niuni(lepsze turbo, mocniejsze sprzęgło, zaślepienie EGR-a, intercooler no i kolejny wirus) zacząłem więc trochę czytać postów na ten temat ale wszędzie forumowicze piszą skrótami lub bezpośrednio modelem pewnej części i przyznam że ciężko jest dojść do ładu o co ,,kaman'' :mysli: Rozumiem ze BRD to model turbiny :naughty:, FMIC to rodzaj intercooler :naughty:, EGR to ponowne spalanie spalin :naughty: ale nie wiem co to jest D,P :mysli: Mógłbym prosić o krótkie wyjaśnienie :gwizdanie: ? Z góry dziękuję i proszę o odrobinę wyrozumiałości :):hi: Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie wiem co to jest D,P

Pewnie chodzi o PD czyli pompowtryski :)

Tu masz fajny wątek o kosztach i podniesieniu MOCY .

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=237951.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kadafi wycinajkata

ja wycinam kata, wstawiam D,P zaslepiam EGR, wstawiam dmychawke BRD i jade na remap

niestety finansowo niewydole zeby dorzucic jeszcze FMIC ale z czasem pojawi sie napewno

tutaj jest mowa o DP :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

W mojej A4 AWX mam wywalonego kata , odlaczony EGR + podwujny wydech z 2.5 TDi i za kazdym razem autko bez jakich kolwiek problemow przechodzi MOT (przeglad techniczny) w UK bez jakich kolwiek znajomosci itp.

Koledzy szanowni a z jakim kosztem tzreba sie liczyc przy zakladaniu FMIC ? , chodzi mi o kompletna instalacje ale nie taka odrazu z najwyzszej polki bo to juz gruba kasa jest :shocked:

Moze ktos ma jakies informacje na temat dobrych firm zajmujacych sie instalowaniem FMIC w wojewodztwie Lubuskim lub Zachodniopomorskim lub sprzedaza gotowych zestawow?

Ja akurat pod koniec Lipca wybieram sie do polandowa i do ECU Project na softa ale jak narazie na seryjnych gratach :confused4: bo autko jeszcze do lakierowania cale idzie (dach na czarny mat) + zderzak przod i tyl wersji S-Line + nowe sprzeglo od Radzikowskiego + odnowa felg + przyciemnianie szybek oraz nowe zaciski hamulcowe pod tarcze 345mm i przewody hamulcowe w stalowym oplocie.

Dodatkowo jeszcze czeka mnie pzrekladka MCE , instalacja lusterka fotochrom oraz rezanko auto swiatel.

Czyli kasy troszke wsadze a jeszcze w Grudniu musze kase wylozyc na ori nawigacje + DVD i 2 ekarny w zaglowkach :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego załóż turbo od AWX i daj mu maly program bez wymiany IC bo brd bedzie ci wtawało troszke później a przy tak malej modyfikacji poco ci BRD :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego załóż turbo od AWX i daj mu maly program bez wymiany IC bo brd bedzie ci wtawało troszke później a przy tak malej modyfikacji poco ci BRD :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego załóż turbo od AWX i daj mu maly program bez wymiany IC bo brd bedzie ci wtawało troszke później a przy tak malej modyfikacji poco ci BRD :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego zamiast BRD kupuj Caha bardzo fajnie wstaje nawet na seryjnym programie hi

tyle ze tego to juz raczej sam nie ogarnie w garazu. fakt wstaje lepiej i ma lepszy potencjał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego zamiast BRD kupuj Caha bardzo fajnie wstaje nawet na seryjnym programie hi

tyle ze tego to juz raczej sam nie ogarnie w garazu. fakt wstaje lepiej i ma lepszy potencjał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...