Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sajgonn

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sajgonn

  1. wal do kielc autoreklama
  2. bo na dziada trafiłes i tyle :gwizdanie: nawet nie widziałeś wykresu, a piszesz że dziad(diagnosta się znalazł do siedmiu boleści)......moje turbo jak na BRD i tak bardzo ładnie wstaje (wykres poniżej w linku) po prostu moim zdaniem do miasta (do AVB) to tylko turbo avf/awx. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=220229.0 chyba "od siedmiu" jeśli już,przyjedź do kielc podkręcimy BRDa
  3. wczoraj podkręciliśmy hamownie dokładność 0,001konia,chyba nikt tyle nie ma Z gory przepraszam, ale jesteś jakiś ułomny? Usuwam Twoje posty z tego tematu, bo nie ma w nich za grosz szczegołów n/t działalności jaką prowadzisz. Poza tym ten temat to nie miejsce na AUTOREKLAMĘ, tylko miejsce gdzie użytkownicy polecają konkretne firmy/osoby. / Flyer
  4. ja do siebie zalewam PLATINUM ORLEN 10W60 bo lubię przycisnąć,po za tym olej ma dodaną platynę,rozruch jest bardzo miętki
  5. Robert kolejne forum gdzie nas zlewają,choćmy na forum alfy może tam coś wskuramy
  6. to wolisz i masz tylko dlaczego ja muszę ponosić konsekwencje chorych wyborów polaków? polityka to tylko tusek i jarek,innych nie ma,trzeba włączyć myslenie,za dużo TVNu,wolisz tuska to płać za jego cuda ropa na stacji dla ciebie powinna być po 10zeta minimum
  7. http://forum.leonclub.pl/forum/viewtopic.php?f=5&t=26952 niektórzy nam robią reklamę ahh konkurencja
  8. oglądali TVN i wpoili że reszta partii jest bee,tylko Tusek no i mamy
  9. drogo u nas to taniej robią
  10. powtarzam zablokujmy kielce,bo przecież wszystkie drogi prowadzą do kielc to jest serce europy
  11. Dzięki mistrzu, szukałem tego kawałka od wielu lat, pamiętałem go jeszcze z płyt dodawanych do Ślizgu . nie ma za co przyjedź na czipa do kielc
  12. zablokujmy kielce,bo przecież wszystkie drogi prowadzą do kielc to jest serce europy
  13. witam wszystkich audikowców

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.