-
Dobrzy chiptunerzy
wal do kielc autoreklama
-
[B5 ATJ] Jakie pompowtryski do ATJ
najlepiej kieleckie
-
[B6 AVB] Program by CompSport Bielsko-Biała
bo na dziada trafiłes i tyle :gwizdanie: nawet nie widziałeś wykresu, a piszesz że dziad(diagnosta się znalazł do siedmiu boleści)......moje turbo jak na BRD i tak bardzo ładnie wstaje (wykres poniżej w linku) po prostu moim zdaniem do miasta (do AVB) to tylko turbo avf/awx. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=220229.0 chyba "od siedmiu" jeśli już,przyjedź do kielc podkręcimy BRDa
-
Dobrzy chiptunerzy
wczoraj podkręciliśmy hamownie dokładność 0,001konia,chyba nikt tyle nie ma Z gory przepraszam, ale jesteś jakiś ułomny? Usuwam Twoje posty z tego tematu, bo nie ma w nich za grosz szczegołów n/t działalności jaką prowadzisz. Poza tym ten temat to nie miejsce na AUTOREKLAMĘ, tylko miejsce gdzie użytkownicy polecają konkretne firmy/osoby. / Flyer
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
ja do siebie zalewam PLATINUM ORLEN 10W60 bo lubię przycisnąć,po za tym olej ma dodaną platynę,rozruch jest bardzo miętki
-
[INNE] Golf III afn na mocnej hybrydowej pompie 10/11 i lightowe 185@377
Robert kolejne forum gdzie nas zlewają,choćmy na forum alfy może tam coś wskuramy
-
Protest przeciwko wysokim cenom paliw - ankieta
to wolisz i masz tylko dlaczego ja muszę ponosić konsekwencje chorych wyborów polaków? polityka to tylko tusek i jarek,innych nie ma,trzeba włączyć myslenie,za dużo TVNu,wolisz tuska to płać za jego cuda ropa na stacji dla ciebie powinna być po 10zeta minimum
-
[INNE] Golf III afn na mocnej hybrydowej pompie 10/11 i lightowe 185@377
http://forum.leonclub.pl/forum/viewtopic.php?f=5&t=26952 niektórzy nam robią reklamę ahh konkurencja
-
Protest przeciwko wysokim cenom paliw - ankieta
oglądali TVN i wpoili że reszta partii jest bee,tylko Tusek no i mamy
-
[B6 AWX] Wymiana Turba na BRD
drogo u nas to taniej robią
-
Protest przeciwko wysokim cenom paliw - ankieta
powtarzam zablokujmy kielce,bo przecież wszystkie drogi prowadzą do kielc to jest serce europy
-
[B6 AVF] Wykres MR Motors-projekt prawie ukończony +200ps
Dzięki mistrzu, szukałem tego kawałka od wielu lat, pamiętałem go jeszcze z płyt dodawanych do Ślizgu . nie ma za co przyjedź na czipa do kielc
-
Protest przeciwko wysokim cenom paliw - ankieta
zablokujmy kielce,bo przecież wszystkie drogi prowadzą do kielc to jest serce europy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich audikowców
sajgonn
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta