Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Warto kupić tę skórę?


Vandit

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pyt czy warto kupić ta skore za 400zł w skład wchodzą 2x fotele przód, tylna kanapa z oparciem i 4 boczki na 4 el szyby?

na zdjęciach ciężko ocenić stan i zastanawiam się czy warto wydać 400zl na takie coś :confused4:

czy zamiast skory kupić ori obwódki szyb za około 300zl??

utf8q7.jpg

utf8q8.jpg

utf8q5.jpg

Uploaded with ImageShack.us

utf8q6.jpg

Uploaded with ImageShack.us

utf8q2.jpg

utf8q3.jpg

Uploaded with ImageShack.us

utf8q4.jpg

Uploaded with ImageShack.us

utf8q1.jpg

Uploaded with ImageShack.us

utf8q33.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan jest straszny. Ja bym nie brał koszt nowego obszycia to koszt około 2.500 do 4.000 zł bo z tą nic nie zrobisz już. Takie jest moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400zł za to to straszna cena. widziałem niedawno skóre w o niebo lepszym stanie za 600zł tez z boczkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie dało by rady jakoś wyczyscic tej skory? czy ona jest po prostu taka powycierana bo nie miałem nigdy stycznosci z fotelami w skorze :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno po użyciu specyfików trochę ja wyczyścisz później można użyć farby renoskór i będzie wyglądało znośnie. Tylko ze pewnie na boczkach i bardziej narażonych miejsca na wytarcia za jakiś czas znów będzie podobnie. Jak lubisz takie zabawy to jest szansa na ich podratowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim za odp, decyzja jest taka ze jednak zostawiam ta skore i jadę po te obwódki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać gość trochę przecenia wartość :/

Ta skóra to nie dość że do gruntownej renowacji to jeszcze na pewno sam tego nie wykonasz.

Mi to wygląda na cwaniaczka który wali na części i chce się dorobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy chciałbym ją za darmo :thumbdown:

Wygląda okropnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musieli by mi dopłacić zebym to zabrał ale nie do auta tylko na śmietnik. Przecież ona jest w stanie tragicznym :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale za to elektrykę tylnych drzwi oddaje prawie za darmo :decayed:

Powinien za elektrykę wziąc pieniądze, a fotele póścic w gratisie :decayed:

heh.. czasami ludzie się napalają na takie szroty za 300-400 zł ..a później stękają, że renowacja poraża :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki o tych fotelach nie ma co gadać :confused4: gdyby ktoś szukał środka do B5 sedan/avant na dniach wystawie stan foteli znacznie lepszy, kolor zgnita zieleń [tak mi się wydaje] :tongue4: dedykowane do sedana ale u mnie jezdziły w avancie sprzedaje bo nabyłem RECARO :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bierz tej skory , jest straszna , nie oplaca sie , zobaczysz ile czasu zmarnujesz na naprawe tej skory i wymiane wszystkich elementow , ja bym dal sobie siana , kup sobie ladne pokrowce na miare ja sobie zamowilem na allegro szyte na miare wykonane wg wlasnego projektu za 280zl naorawde super efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bierz tej skory , jest straszna , nie oplaca sie , zobaczysz ile czasu zmarnujesz na naprawe tej skory i wymiane wszystkich elementow , ja bym dal sobie siana , kup sobie ladne pokrowce na miare ja sobie zamowilem na allegro szyte na miare wykonane wg wlasnego projektu za 280zl naorawde super efekt

Z pokrowcami to na .eu wyskakuj :thumbdown:

Za kilkaset złotych można ładny komplet foteli wyrwać. Do B6 są szczególnie tanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...