-
[ALL B6] Czy dół zderzaka tylnego od sedana bedzie pasowała do kombi?
witam ,chce was zapytać czy dół zderzaka tylnego od sedana w audi a4 b6 bedzie pasował do tej samej wersji ale w kombi , z gory dzieki za odpowiedzi nizej dodaje link do allegro o co mi dokladnie chodzi: http://allegro.pl/audi-a4-01-05-sedan-dokladka-dol-zderzaka-tyl-i1735166116.html
-
[ALL B6] Blokowanie hamulca ręcznego , czy wymieniać linki?
a u mnie moze byc to samo i nie bedzie juz sie blokowal w zimie?
-
[ALL B6] Blokowanie hamulca ręcznego , czy wymieniać linki?
witam , w zimie miałem taki problem ,ze ponizej ok 7st C blokowalo mi hamulec reczny , byl spuszczony ale nie dalo sie go podniesc i teraz was chce zapytac czy jest sens wymieniac linki czy to jest normalne zjawisko oraz chce zapytac czy wymieniac tarcze hamulcowe z przodu czy wystarczy je tylko przetoczyc , z góry dzieki za pomoc ,pozdrawiam:)
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
hej to jutro ma byc ten spot w brzesku??
-
[B6 AWX] Zamarzł ręczny -koła tył zblokowane
nie no teraz wiem zeby nie zostawiac samochodu na mrozie z zaciagnietym recznym tylko irytuje mnie to gdyz w drugim samochodzie w vw borze nigdy nie mialem problemu z recznym nawet na mrozie wiec dlatego dziwi mnie to ze w audi takie problemy mialem,. dzieki koledzy za odpowiedz
-
[ALL B6] Jak przyciemnić szyby w srebnym avancie B6?
hej a podczas przyciemniania nie zrobili ci jakichs zadziorow czy nierownosci? i czy trzeba demontowac szyby zeby je przyciemnic?
-
[ALL B5] Warto kupić tę skórę?
nie bierz tej skory , jest straszna , nie oplaca sie , zobaczysz ile czasu zmarnujesz na naprawe tej skory i wymiane wszystkich elementow , ja bym dal sobie siana , kup sobie ladne pokrowce na miare ja sobie zamowilem na allegro szyte na miare wykonane wg wlasnego projektu za 280zl naorawde super efekt
-
[B6 AWX] Trzeszczenie z tyłu, gdzieś obok kanapy , slupków po złlożeniu relingów , avant b6
Witam , mam pytanie czy wam koledzy tez cos trzeszczy z tylu wewnatrz w okolicach slupkow , kanapy po zalozeniu relingow? , taki wkurzajacy dzwiek , macie podobne tzreszczenie? po pokonywaniu nierownosci ?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
- [B6 AWX] Zamarzł ręczny -koła tył zblokowane
Witam , zostawilem samochod na mrozie i zaciagnalem reczny auto stalo tydzien , po tym czasie wsiadlem spusclem reczny i byl luzny czyli zamarzl potem udalo mi sie odblokowac go pojezdizlem troche po asflacie kola mi blokowlao ale w koncu puscilo , mam pytanie co to moglo zamarznac linki od recznego czy plyn hamulcowy?- Nowicjusz - wątek powitalny
witam moja furka to audi a4 b6 avant - [B6 AWX] Zamarzł ręczny -koła tył zblokowane
piotrek1255
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta