Treść opublikowana przez Remik-A4
-
[ALL B7] Zaciski 3.0TDI vs. S4
Milo widziec kolejnego fachowca na forum ps. zacna masz rakiete SID
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
dlugie trasy to zrozumiale :gwizdanie: dlatego dla mnie nr.1 jest milltek aaaaaaaa :kox: Tylko cena 660 funtow :gwizdanie: - http://cgi.ebay.co.uk/MILLTEK-CAT-BACK-SYSTEM-AUDI-A4-1-8T-B6-2WD-01-05-/280538764152?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item415169d378 Jak wiesz bylem juz w firmie Longlife - http://www.longlife.co.uk/gallery/pics/Default.aspx maja 5 brzmien wiec pewnie cos wybiore pod brzmienie millteka wyjdzie taniej za custom cat-back wybiore koncowki rozmiar ukladu itp. Do tego beda jeszcze gratisy jako reklama firmy czyli -100, -150, ??? funtow :gwizdanie: $$$ Szefa nie bylo i wiecej sie nie dalo na tel. ale jak zobaczy takiego " resoraka " jak Czarna to moze 200 zrzuci ps. kolega z forum w UK dostal rabat od Blueflame :good: na 450 funtow :gwizdanie: bo robil caly uklad z katem i DP - cena 950 funtow :gwizdanie: ma tez ten model co ja Wracajac do Longlife... tu masz millteka w A3 2.0T - a mnie nawet sie bardziej podoba Longlife u tego A3 2.0 FSI- Szoda, ze jeszcze nie maja filmiku z A4 B6 - moze wkrotce jak zredukuja cene o 150-200 funtow normalna cena za cat back jest 490 funtow :gwizdanie: [br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 22:39_________________________________________________tu masz np. brzmienie ( 5 roznych do wyboru) sredni sport [br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 22:43_________________________________________________nawet Fiacik HGT tez 20V chodzi :kox: tyle, ze tu jest pelny uklad z katem i DP
-
[B7 BLB] Jaki będzie efekt gdy zlikwiduję tylny tłumik
totalna bzdura :gwizdanie: tylko sposluchaj :polew:
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
co bedziesz robil ? jak cos to biore 2 tylne tosty za rozsadna cene
-
[B7 BLB] Jaki będzie efekt gdy zlikwiduję tylny tłumik
Robia takie spawy ludziska tyle, ze jest bardzoooo glosno fajnie chodzi ale codziennie - wyprzedzanie / trasa / miasto to za glosno jak dla mnie tutaj masz taki setup przy 1.8T
-
Układ wydechowy Milltek, AWE lub STaSIS do S4 B8?
Milltek to jest Brytyjska firma :gwizdanie: i zajeb... brzmi w S4
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
wlasnie dlatego w tyg. zmnieniam na dlugo oczekiwany zestaw S4 345mm i polecam zrobic to samo Tomkowi :gwizdanie:
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
jak pod te rado co wszesniej wspomnialem podchodzilem przy 160km/h i walnolem prawym kolem w kraweznik moze przy 50-60km/h maly lot :gwizdanie: przez wysepke i cyk na drugi pas... ufff dobrze, ze wogole byl
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
nie pytam o szczegoly...
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
no wlasnie bo te ori sa zdecydowanie za slabe :gwizdanie: Ja przy swojej 182KM jakis roku temu przelecialem prawie przez rado dobrze, ze byla 6:00 rano i nikogo na drodze nie bylo jedna felge zalatwilem na kat prosty i musialem dokupic caly komplet bo na szt. juz nie bylo NIE OPLACA SIE OSZCZEDZAC NA HAMULCACH :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
Tomek co nastepne - hamy
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
:good: ile taki taka zabawa kosztuje - na priv jak chcesz
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
no polerka wyszla very strong 4 laski zrobia make up
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
inters jest taki, jak bys mial za 400zl szt. to bym spokojnie przyciol 500zl za kazdej a X 30 = 15000zl taki bonus a nawet drozej by poszly :gwizdanie: i to nie tylko w UK dlatego mysle, ze ta cena 400zl jest troche nie realna nawet przy listwach s-line :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 18:53_________________________________________________przy tej cenie musialbys miec centralne dojscie z zaplecza [br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 18:59_________________________________________________i tak bardzo potanialy np Niemcy - http://cgi.ebay.de/OEM-Audi-S4-Turleisten-Schutzleisten-A4-RS4-8E-01-08-/360304242120?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item53e3ce6dc8 a tu inny sprzedawca i UK - http://cgi.ebay.co.uk/OEM-Audi-A4-S4-B6-B7-01-08-Door-Blades-Fins-SET-4pcs-/260667503887?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3cb0fe750f prawie 450zl wiecej [br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 19:08_________________________________________________wiec jak widzisz i tak bym mial najtansze np. za jedyne 290 euro to by wychodzilo 700zl na sztuce - przyciny x 30 = 21000 zl :> :> :>
-
[INNE] Felicia 1,9 D 64 KM i 124 Nm - jak zwiększyć moc?
dokladnie szkoda kasy. Zaoszczedzisz czy jakos tak i kupisz konkretne auto do modzenia polecam AUDI
-
[ALL B6] Turbiny IHI i JBS - czy ktoś testował ?
Czyli jak gregory
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
mam nadzieje, ze foto bedzie wyrazne
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
pytales how much
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
mnie rowniez sie podobaja
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
tez o czyms takim mysle tylko caly na czarno bo zderzak Rieger ma duzego ryja i srebrny by sie niepotrzebie odznaczal
-
[ALL B5] Wielki pojedynek ;) AVUS & RH (PROSIAKI)
te lustra sa tu jeszcze cos znalazlem z rantem... http://allegro.pl/felgi-keskin-kt5-18-5x100-5x112-i1412755430.html podobne do moich tyle ze 18" silver http://allegro.pl/18-evo-5x112-ciemny-chrom-mega-rant-i1413087728.html i czarne http://allegro.pl/18-evo-5x112-black-magic-poler-rant-hit-i1410883117.html tyle, ze felgi z rantem wygladaja optycznie na mniejsze
-
[ALL S4 B7] Co tutaj można by było zrobić? : zdjęcia
jak np masz ochote na srebro z rantem to podobny wroz do moich tylko 18" - http://allegro.pl/18-evo-5x112-ciemny-chrom-mega-rant-i1386501977.html i czarne - http://allegro.pl/18-evo-5x112-black-magic-poler-rant-hit-i1410883109.html co tu jeszcze mamy na alle... a :gwizdanie: - http://allegro.pl/felgi-keskin-kt5-18-5x100-5x112-i1412755430.html
-
[ALL S4 B7] Co tutaj można by było zrobić? : zdjęcia
pierwsze ciekawe ale wiesz co to zalezy od calej stylizacji auta i od Ciebie bo np. te pierwsze z czerwienia beda mniej pasowaly do srebrnego grila moim zdaniem ps. pamietaj, ze felgi z rantem optycznie wygladaja na mniejsze i przy 18" odpowiednia gleba musi byc. ja bym jakis inny felunek bral ale to juz rzecz gustu
-
[ALL B6] Czy podejdą jarzma od S6 do A4 B6
Tomek ja chce zarobic a nie zdzierac z kolegow na forum. ponadto sama przesylka wyniesie jakies 300-450zl Jak dobrze wyjdzie to przod z nowymi tarczami wyjdzie dla mnie gratis lub prawie gratis link z cena ktora zaplacilem za ten kompletny prawie nowy zestaw S4 B8 poszedl na priv. i mam nadzieje, ze mnie zrozumiesz dlaczego chce go sprzedac malookazyjnie czyli chce za sam tyl wiecej niz dalem za caly komplet te hamulce nie sa takie chodliwe jako uzywki bo wchodzi do A5 i A4 B8 wiec sam wiesz ze przy tym stanie z cena ??? nie przesadzam :gwizdanie: Nowe kosztuja $$$ a te sa prawie jak nowe wiec to i tak okazja
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
:good: