Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Remik-A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Remik-A4

  1. Milo widziec kolejnego fachowca na forum ps. zacna masz rakiete SID
  2. dlugie trasy to zrozumiale :gwizdanie: dlatego dla mnie nr.1 jest milltek aaaaaaaa :kox: Tylko cena 660 funtow :gwizdanie: - http://cgi.ebay.co.uk/MILLTEK-CAT-BACK-SYSTEM-AUDI-A4-1-8T-B6-2WD-01-05-/280538764152?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item415169d378 Jak wiesz bylem juz w firmie Longlife - http://www.longlife.co.uk/gallery/pics/Default.aspx maja 5 brzmien wiec pewnie cos wybiore pod brzmienie millteka wyjdzie taniej za custom cat-back wybiore koncowki rozmiar ukladu itp. Do tego beda jeszcze gratisy jako reklama firmy czyli -100, -150, ??? funtow :gwizdanie: $$$ Szefa nie bylo i wiecej sie nie dalo na tel. ale jak zobaczy takiego " resoraka " jak Czarna to moze 200 zrzuci ps. kolega z forum w UK dostal rabat od Blueflame :good: na 450 funtow :gwizdanie: bo robil caly uklad z katem i DP - cena 950 funtow :gwizdanie: ma tez ten model co ja Wracajac do Longlife... tu masz millteka w A3 2.0T - a mnie nawet sie bardziej podoba Longlife u tego A3 2.0 FSI- Szoda, ze jeszcze nie maja filmiku z A4 B6 - moze wkrotce jak zredukuja cene o 150-200 funtow normalna cena za cat back jest 490 funtow :gwizdanie: [br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 22:39_________________________________________________tu masz np. brzmienie ( 5 roznych do wyboru) sredni sport [br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 22:43_________________________________________________nawet Fiacik HGT tez 20V chodzi :kox: tyle, ze tu jest pelny uklad z katem i DP
  3. totalna bzdura :gwizdanie: tylko sposluchaj :polew:
  4. co bedziesz robil ? jak cos to biore 2 tylne tosty za rozsadna cene
  5. Robia takie spawy ludziska tyle, ze jest bardzoooo glosno fajnie chodzi ale codziennie - wyprzedzanie / trasa / miasto to za glosno jak dla mnie tutaj masz taki setup przy 1.8T
  6. Milltek to jest Brytyjska firma :gwizdanie: i zajeb... brzmi w S4
  7. wlasnie dlatego w tyg. zmnieniam na dlugo oczekiwany zestaw S4 345mm i polecam zrobic to samo Tomkowi :gwizdanie:
  8. jak pod te rado co wszesniej wspomnialem podchodzilem przy 160km/h i walnolem prawym kolem w kraweznik moze przy 50-60km/h maly lot :gwizdanie: przez wysepke i cyk na drugi pas... ufff dobrze, ze wogole byl
  9. nie pytam o szczegoly...
  10. no wlasnie bo te ori sa zdecydowanie za slabe :gwizdanie: Ja przy swojej 182KM jakis roku temu przelecialem prawie przez rado dobrze, ze byla 6:00 rano i nikogo na drodze nie bylo jedna felge zalatwilem na kat prosty i musialem dokupic caly komplet bo na szt. juz nie bylo NIE OPLACA SIE OSZCZEDZAC NA HAMULCACH :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  11. Tomek co nastepne - hamy
  12. :good: ile taki taka zabawa kosztuje - na priv jak chcesz
  13. no polerka wyszla very strong 4 laski zrobia make up
  14. inters jest taki, jak bys mial za 400zl szt. to bym spokojnie przyciol 500zl za kazdej a X 30 = 15000zl taki bonus a nawet drozej by poszly :gwizdanie: i to nie tylko w UK dlatego mysle, ze ta cena 400zl jest troche nie realna nawet przy listwach s-line :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 18:53_________________________________________________przy tej cenie musialbys miec centralne dojscie z zaplecza [br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 18:59_________________________________________________i tak bardzo potanialy np Niemcy - http://cgi.ebay.de/OEM-Audi-S4-Turleisten-Schutzleisten-A4-RS4-8E-01-08-/360304242120?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item53e3ce6dc8 a tu inny sprzedawca i UK - http://cgi.ebay.co.uk/OEM-Audi-A4-S4-B6-B7-01-08-Door-Blades-Fins-SET-4pcs-/260667503887?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3cb0fe750f prawie 450zl wiecej [br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 19:08_________________________________________________wiec jak widzisz i tak bym mial najtansze np. za jedyne 290 euro to by wychodzilo 700zl na sztuce - przyciny x 30 = 21000 zl :> :> :>
  15. dokladnie szkoda kasy. Zaoszczedzisz czy jakos tak i kupisz konkretne auto do modzenia polecam AUDI
  16. mam nadzieje, ze foto bedzie wyrazne
  17. mnie rowniez sie podobaja
  18. tez o czyms takim mysle tylko caly na czarno bo zderzak Rieger ma duzego ryja i srebrny by sie niepotrzebie odznaczal
  19. te lustra sa tu jeszcze cos znalazlem z rantem... http://allegro.pl/felgi-keskin-kt5-18-5x100-5x112-i1412755430.html podobne do moich tyle ze 18" silver http://allegro.pl/18-evo-5x112-ciemny-chrom-mega-rant-i1413087728.html i czarne http://allegro.pl/18-evo-5x112-black-magic-poler-rant-hit-i1410883117.html tyle, ze felgi z rantem wygladaja optycznie na mniejsze
  20. jak np masz ochote na srebro z rantem to podobny wroz do moich tylko 18" - http://allegro.pl/18-evo-5x112-ciemny-chrom-mega-rant-i1386501977.html i czarne - http://allegro.pl/18-evo-5x112-black-magic-poler-rant-hit-i1410883109.html co tu jeszcze mamy na alle... a :gwizdanie: - http://allegro.pl/felgi-keskin-kt5-18-5x100-5x112-i1412755430.html
  21. pierwsze ciekawe ale wiesz co to zalezy od calej stylizacji auta i od Ciebie bo np. te pierwsze z czerwienia beda mniej pasowaly do srebrnego grila moim zdaniem ps. pamietaj, ze felgi z rantem optycznie wygladaja na mniejsze i przy 18" odpowiednia gleba musi byc. ja bym jakis inny felunek bral ale to juz rzecz gustu
  22. Tomek ja chce zarobic a nie zdzierac z kolegow na forum. ponadto sama przesylka wyniesie jakies 300-450zl Jak dobrze wyjdzie to przod z nowymi tarczami wyjdzie dla mnie gratis lub prawie gratis link z cena ktora zaplacilem za ten kompletny prawie nowy zestaw S4 B8 poszedl na priv. i mam nadzieje, ze mnie zrozumiesz dlaczego chce go sprzedac malookazyjnie czyli chce za sam tyl wiecej niz dalem za caly komplet te hamulce nie sa takie chodliwe jako uzywki bo wchodzi do A5 i A4 B8 wiec sam wiesz ze przy tym stanie z cena ??? nie przesadzam :gwizdanie: Nowe kosztuja $$$ a te sa prawie jak nowe wiec to i tak okazja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.