Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Remik-A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Remik-A4

  1. Juz wklejam... stop i nie tylko jest raczej wyrazny foto w dzien
  2. Fly zobacz " Dywizje " to bedziesz wiedzial mniejsza o to... Zakupilem juz wlasciwa 8E0820043Q i koszyk tyz z koszykiem tez mogly byc jaja a konkretnie z " szufladkami " gdyby nie Mlody_Drog [br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 07:58_________________________________________________lampy raczej beda black taka przymiarka
  3. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to jest chyba Ms DESIGN / VOTEX tylko ktos domalowal czerno wokol tabliy [br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 16:52_________________________________________________ Jakies 2 lata temu Mialem Ms Design / VOTEXa [br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 17:14_________________________________________________ Avant - pelny Votex [br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 21:37_________________________________________________tak uwielbiana dokladka S dla naszych B6tek ktos potrzebuje ? aukcja - http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-A4-S-LINE-REAR-VALANCE-TWIN-EXHAUST-TURBO-QUATTRO-/160527388891?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item25602d90db
  4. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    1 - najlepsza fota ale nie mini 2 - jest ciekawa
  5. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    cholera fajno by bylo troche nagiac rozmiary przeciez i tak nie zajma pol strony Moze Nosb zaakceptuje troche wieksze
  6. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany... szufladki do kosza klimy od anglika 1 Din ( przycisk esp itp. ) beda pasowaly do kosza 2 dinowego np. z niemcowni ???
  7. no... kolega z Dywizji wczoraj doradzil :gwizdanie: tak jak wyzej pisalem a klima jest nowka sztuka, w super cenie... Slepy trafnie stwierdzil, ze lepiej upewnic sie 2x Dziekuje WSZYSTKIM :notworthy:za szybka pomoc
  8. Czy panel klimy nr. 8E0 820 043 AB 5PR jest to panel 1 DIN czy 2 DIN pod A4 nie moge znalezc w szukajce... [br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 15:19_________________________________________________To jest 1 DIN zamykam temat
  9. 104 funta z przesylka za nowke !!! Sprzedawca z oszukaniem nic nie mial wspolnego :gwizdanie: http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=140481408294&ssPageName=STRK:MEWNX:IT znany kolega z klubu zle doradzil wczoraj na dywizji, ale zdazra sie cholera wiec musze oddac... dobrze, ze kupilem na ebay i placilem przez PayPal zwrot kasy gwarantowany
  10. foto z tylu moze komus cos podpowie tak aby wiedziec na 100% [br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 16:59_________________________________________________ ach no zabkow moja nie ma
  11. klimy wygladaja doslownie identycznie ( ksztalt ) tym bardziej mnie to irytuje :confused4: a w szukajce nic cos tam po niemiecku ale Ich weiB nicht [br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 16:10_________________________________________________HELP 1 czy 2 DIN
  12. to prawda... zapomnialem przetrzec folia Lamin-x daje rade w posolona zime [br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 14:54_________________________________________________ przyszedl Kat sportowy Magnaflow i panel klimy... Nie jestem pewien na 100% czy jest to wlasciwy panel klimy pod 2 DIN bo wyglada wymiarami identycznie jak jedno dinowy z tylu na etykiecie pisze ( soul ) Nr. - 8E0820043AB5PR nie jestem za bardzo w temacie:confused4: wie ktos z Klubowiczow... 1 czy 2 DIN ???
  13. hamulce RS4 B5 co do takiego zestawu jeszcze potrzebuje ? bo jak sie nie myle to np. S4 B6 wchodza P&P
  14. wlasnie o to chodzi tylko czy podejda ?
  15. to prawda lubie fotostory chyba jest lepszym dopelnieniem tresci - przynajmniej tak mnie sie wydaje fakt strona moze sie otwierac dluzej ale to sprawa predkosci internetu... a przeciez jest on szybszy z roku na rok teraz w UK najslabsze polaczenie proponowane przez Virgin ma 10MB/s do 100MB/s http://shop.virginmedia.com/broadband/up-to-100mb.html Ja zredukowalem predkosc w tym roku do 10MB/s i pelna strona z wielkim fotostory rozwija sie w 3-5 sek. ale postaram sie wrzucac wiecej miniatur Wracajac do opon to jeszcze nie mam ale zakupie jak bedzie wg mnie taka potrzeba Mieszkam tu juz ponad 6 lat i nigdy nie zmienialem na zimowe w nocy max -5 a w dzien i tak jest tu zawsze dodatnia temp. na glownych drogach nie widzialem sniegu nigdy !!! a pod tzw. domem utrzymuje sie pare godzin dzisiaj znowu spadlo tyci tyci choc kto wie moze w tym roku bedzie inaczej... i przyjdzie mnie zakupic zestaw zimowy Jaki ? - totalnie zwykle 16"stki z zimowkami. Mateusz masz pewnie racje ale jak tutejsza zima bedzie wygldac tak jak do tej pory to raczej nie zakupie zimowek foto robione godz. temu [br]Dopisany: 18 Grudzień 2010, 17:48_________________________________________________ szkoda, ze nie mam Quattro :kox: na letnich 235/35/19 Angole maja problem nawet przy 4x4 [br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 06:40_________________________________________________Bedzie troszke wiecej kucy kupilem kata sportowego 200tke MagnaFlow :good: Bardzo dobra firma popularna w USA - http://www.magnaflow.com/02product/02performance.asp sa jeszcze 4 szt. http://cgi.ebay.de/MagnaFlow-Sportkat-Metall-Rennkat-200-Zeller-Audi-A4-/290381507889?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item439c162d31 maja nawet przedstawiciela w PL :> http://www.rpmotorsport.pl/auta/audi_a4_b6_fwd-p-7105.html http://magnaflow.pl/realizacja.php?p=r&id=27 [br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 14:21_________________________________________________ :naughty:
  16. Remik-A4 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    ja bym tylko kierunki zmienil na silver nie wiem czy ktos ma na forum ...optyka auta jest lepsza przy takich lampach
  17. Remik-A4 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    tyle za scieme to taniocha w UK to jakies 1500zl ;( za wszystkie... lampiony rewelacyjne choc zdjecia nie zawsze wyjda idealnie real
  18. Remik-A4 odpowiedział(a) na std1984 temat w Inne marki
    wyroznia sie z tlumu no i fajnie dmucha mody choc ja bym inne fele wkrecil...ale to rzecz gustu
  19. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zgadza sie... wie ktos czy podejda ??? i czy mozna np. zalozyc nieco mniejsze tarcze
  20. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ...podkrecic hamowanie wiem, ze wystarczy wymienic jarzma seryjne na jarzma o numerze: 4B0 615 125 C do tego dokupić tarcze 312 mm lub zakupic zaciski o numerze: 8E0 615 123 które seryjnie występuja w S4, A4 B7 (2,0TFSI i 3,0TDI) oraz nowym A6 w S4 jest inny uchwyt zacisku ( numer: 1K0 615 125 i wieksza tarcza 345mm. W A4 B7 i A6 jest uchwyt (numer: 4F0 615 125) i tarcza 320mm ale czy podejda do B6 jarzma od S6 ??? - nr. czesci - 4F0615125B http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=178027.0[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 15:49_________________________________________________bo pod S6 wchodza tarcze 385 X 36 MM
  21. Jak w temacie Jarzma od S6 wchodza tam tarcze 385 X 36 MM Czy mozna zalozyc nieco mniejsze np 320mm ? ) czy podejda do A4 B6 ? nr. czesci - 4F0615125B
  22. Remik-A4 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    lampiony zajeb... cos musiales korygowac czy P&P
  23. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    taka wlasnie kupilem 8E0820043AB5PR za 104 funty = 460zl z przesylka NOWA !!! zapakowana orginalnie itp. ze sklepu z czesciami Audi ale podkreta taka kosztuje normalnie 3400zl :gwizdanie: czyli nie klamali jak sprzedawali, ze chodzi po 700 funtow.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.