Treść opublikowana przez Remik-A4
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Nikogo jeszcze nie wyzwalem Mateusz :gwizdanie: Tylko dziwi mnie taka niechec do Tuningu :gwizdanie: Na szczescie nie u wszystkich Kazdego" niemca " bym tuningowal chociaz troche - pasja ale przeciez pozytywna -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Tak jak pisalem wczoraj wieczorem... Spotkaly sie typowo zimowe auta bylo -4 stopnie :> R8 spyder + Czarna
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
juz dosc sie rozpisalem na temat Tuningu... to prawda liczylem tylko na troche wyrozumialosci odnosnie " unikata " a jeden element przeciez nie powinien go przekreslac. Bo argumenty wszedzie i zawsze sa podzielone... Sprawa zderzaka mam nadzieje ( po raz kolejny), ze zostanie juz zamknieta. Dzisiaj jest -4 brrr ale sniegu na szczescie nie ma Zrobilem mam nadzieje fajna fote, ktora wkleje rano...
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
ach ten zderzak jest moze przesadzony wg Ciebie ( i nie tylko ) ale taka agresywna stylizacja mnie bardzo odpowiada kwestia gustu i to juz bylo :gwizdanie: nie musi sie wszystkim podobac - przeciez nie o to chodzi ps . nie robie przeciez auta pod publiczke :gwizdanie: Tak jaki pisalem wczesniej jestem fanem niemieckiego tuningu i w kazdej Audicy czy BMW czy w Mercedesie bym modyfikowal body nawet w Audi R8 - ktora przeciez juz w serii wyglada oszalamiajaca piszesz... chyba jest na odwrot :gwizdanie: i nawet przez te samo porownanie do gry komp. widac jakim jestes znawca tuningu tam nawet nie przedstawiaja w 20% ori stylizacjii tuningowej :gwizdanie: Tak przy okazjii to na targach reklamuja/ przedstawiaja propozycje tuningu i jest on raczej doceniany na zlotach europejskich, w USA , Japan itp. lub na co dzien Choc nie przecze,, ze musi sie wszystkim podobac Jak bym mial np. Audi A3 i zalozyl taki zderzak http://motoryzacja.interia.pl/samochody/news/oto-audi-rs3-sportback,1561080,326 ( przyjmijmy, ze nikt nie wie, ze jest to RS3 ) pewnie znoiwu by poszlo, ze " przesadzony " itp
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
" proponujesz " - wiocha bo co zderzak Riegera sie nie podoba, kola za duze i tyl Votexa + progi ABT tez wiocha zalatuja :gwizdanie: Te elementy to stylizacja niemieckich tunerow a Ty porownujesz/proponujesz !!! " wioche " lub tez mam sie cieszyc, ze nikt do niej jeszcze nie porownal Juz sam nie wiem czy zal ci d*p... sciska czy zle pojmujesz pojecie " wiocha " Byles kiedys na europejskich targach Tuningowych :gwizdanie: chyba nie bo tam przeciez tylko wymodzone auta pokazuja :kox: Ja bym bardziej szukal slowa " unikalna / unikat " bo tak jest w 100% nie ma nigdzie drugiej takiej jak znajdziesz na necie, obojetnie na jakim forum i z jakiego panstwa :gwizdanie: to przesle tobie Johnnie Walker pod choinke - pisze serio :gwizdanie: Ty masz podobno pierwsza w Polsce ( jezeli chodzi o silnik oczywiscie ) a ja mam jedyna przynajmniej :gwizdanie: w Europie jezeli chodzi o stylizacje ( wszystko na ori tuningowych czesciach ) i to moj REMIX a nie zakupiony od wlasciciela :gwizdanie: ZE STR. 6 " Czarna, dosc podobna do tej - http://www.audi-sport.net/vb/a4-a4-cabriolet-s4-forum-b6-chassis/58678-gauging-interest-autovogue-kitted-a4.html Autovogue - http://www.autovogue.com/ Autovogue ma prawie identyczny pakiet jak Rieger z jedna roznica brak 3 dolnych wlotow cool1 Jako ciekawostke dodam, ze ten gosc zgarnol 1 miejsce na najlepsze Audi A4 !!! na prestizowej imprezie - GTI International w 2008 roku a konkurencja byla wielka... Jak dla mnie moja z zew. jest lepsza te 19" 9.5 j z tylu, grill, listwy, swiatla itp. itd. :gwizdanie: dojda jeszcze w nastepnym tyg. progi ABT z nowej kolekcji dedykowane dla B7 - mam nadzieje, ze wejda bo nie widzilem jeszcze nigdzie takich zalozonych na B6 !!!!!!!!!!!!!! " Firm tuningowych moze nie ma za wiele... :gwizdanie: i nie sa az tak popularne na tym forum - ale robia dobra robote w wiekszosci niemiecka Auto dostaje nowe body i co najwazniejsze bryla auta nabiera charakteru Masywniejsza, szersza, obnizajaca optycznie auto itp. w stylizacji masz wiecej opcji wyboru i oto chodzi ( wiekszy wybor :gwizdanie: ) Jednym wystarcza seria lub bardzo " popularny " pakiet S innym nie :no: Tak jest i tak zawsze bedzie :gwizdanie: z oponami wiedzialem, ze sarkastycznie pytasz :gwizdanie: ale nie bylem pewien o co dokladnie chodzi - kurfa jak bym mogl zapomniec - zderzak :> np. na Audizine.com :notworthy: piekna i formy ori Tuningu nie trzeba " udowadniac " od tego sa pokazy :gwizdanie: a twoja propozycja/porownanie " wiocha " sam sie domysl jak by zostala skomentowana...
-
[B6 AVF] Istny Szatan !!- by Denis
nie zobacz na moj profil - http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=163060.45 inspiracja dobra bo jak na razie "Szatana" nie przypomina
-
[B6 AVF] Istny Szatan !!- by Denis
folia Lamin-X :gwizdanie:
-
[B5 ABC] Głeboki bas, ale nie pierdzioch, jak to uzyskać??
uniwersala bym nie wkladal
-
[ALL B5] Maska i Tylna klapa w inny kolorze?? propozycje !! Nowy temat:
dokladnie :gwizdanie: [br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 17:29_________________________________________________jak masz znajomego lakiernika, ktory wymaluje za free to moze cale auto na jakis " custom " kolor
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Fly masz racje nie kazdemu odp. mody wizualne :gwizdanie: i leca bardziej w mechanike oczywiscie doceniam mody mechaniczne rowniez to one przeciez robia banana na twarzy podczas jazdy... ale nie zapominam o istotnej wg mnie stylizacji :gwizdanie: Wiedzialem, ze bede milal " pod gorke " bo wiekszosc urzytkownikow na tym forum preferuje ori serie i nikt nie mowil, ze bedzie latwo sie przegryzc... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=162603.30 OK ciach bajera w tym temacie Jakie kola na zime ? i tu pewnie mnie wysmiejesz letnie tak jak rok i dwa lata temu w tej czesci UK gdzie mieszkam raczej sniegu nie ma lub jest go bardzooo malo i utrzymuje sie max pare dni :gwizdanie: ale kto wie jak przyjdzie prawdziwa zima to zdecydowanie wymienie na wlasciwe ps. dyskusje o polityce mozemy zaczac ale to juz w innym dziale
-
[ALL B5] Maska i Tylna klapa w inny kolorze?? propozycje !! Nowy temat:
Moskal lampy mega ps. do autora : zapodaj foto jak ciemna maska i klapa to powinnien byc jeszcze chyba dach aby to mialo rece i nogi
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
aaa to OLO wypier... kolegow w powietrze pewnie kiedys przyjdzie czas, ze juz nie bedzie latal tak gornolotnie bo sie potlucze zj***l sie za ile 200zl ? albo mniej - bo tyle chyba bez sciemy mogl spusic za kondycje :gwizdanie:
-
[ALL B5] Maska i Tylna klapa w inny kolorze?? propozycje !! Nowy temat:
:naughty: to nie jest ta audica o ktorej w temacie :>[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 09:12_________________________________________________przyznam, ze pierwszy raz mam okazje widziec twoje Audi Moskal i jak tak wyglada jak na zdjeciu to :good: ciekawie wymodzona
-
[ALL B5] Maska i Tylna klapa w inny kolorze?? propozycje !! Nowy temat:
Moskal chodzi mnie o tzw. ciemne bordo mat twoja to bardziej perla unikat - przynajmniej tak wyglada na zdjeciu To jest ori lakier ??? ps. widze, ze lampy ciemne zajebiaszczo to wyglada folia ?
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
a o co... ??? bo nie w temacie
-
[ALL B5] Maska i Tylna klapa w inny kolorze?? propozycje !! Nowy temat:
Szczerze to przy takim kolorze bym malowal cala bude a nie tylko maske i klapy :gwizdanie: choc najlepiej jak przeslesz foto to bedziemy wiedzieli co i jak wyglada byc moze jest fajny unikat PS. najbardziej rozpier... mnie ludzie ktorzy maja auta np. BORDO kolor - jak dla mnie to nawet nie jeden jajnik w rozszerzeniu o genitalia ma sie rozumiec
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
To badziewne zdjecia robione tel. ale ciesze sie, ze sie podoba Jak zaloze progi to zrobie lepsze... " real" wyglada 2x lepiej ( bez przesady ) i praktycznie co tydzien ktos robi zdjecia, pyta czy na sprzedaz lub ile kosztowaly modyfikacje... Bardzo sie z tego ciesze bo to przeciez moj REMIX nawet wlasiciele Porsche, Aston Martin itp. skrecaja karki przejezdzajac obok Choc pewnie wiele osob na tym forum sie nie zgodzi wiec tym bardziej dziekuje " indywidualistom " za pozytywne opinie " Tradycjoinalisci " na forum milcza ale to zrozumiale przeciez to ORI-TRADYCJA PL :gwizdanie: :polew: i pakiet s-line + ori skora to raczej szczyt marzen :polew: Moze za jakis czas to sie zmieni tak jak tzw. polska polityka, ktora jest wielkim posmiewiskiem na arenie miedzynarodowej ( przynajmniej 10-20 lat z tylu ) :polew: i moze tzw. KON z klapami na oczach, ktorego ksiadz poblogoslawil zrobi tzw. prrrrr Ten kto jest na forach europejskich AUDI itp. ( a wiem, ze jest pare uzytownikow z tego forum ) wie o czym mowie :gwizdanie: Gdzie praktycznie nikt :gwizdanie: nie zachwyca sie seria az tak :gwizdanie: Pewnie mnie sie oberwie na tym forum za te szczere stwierdzenia ale...
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
no tak mowia najlepsze swiatlo daje 4300K wiec bierz smialo :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 08:27_________________________________________________ No name W5W led kupione na ebay [br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 08:31_________________________________________________ Dzis sie dowiedzialem, ze najblizszy termin zalozenia progow ABT to nastepny czwartek - gosc zasypany robota :gwizdanie: nic trzeba czekac... Zdazylem wymalowac progi wiec byla mala tasmo-przymiarka Przed poprawnym zalozeniem progow, zdejme eski z drzwi bo byc moze bedzie jeszcze lepiej
-
Zabawki SIM - Symulacje realnej jazdy !!!
tu jest ciekawy komplecik G27:kox: http://cgi.ebay.de/Rennsitz-Marke-Playseats-Lenkrad-Logitech-G27-/160506570070?pt=M%C3%A4use_Tastaturen&hash=item255eefe556[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 18:35_________________________________________________Tutaj rowniez tylko cena inna ponad 5000 euro RACESTAR ConverTTable aukcja : http://cgi.ebay.at/RACE-STAR-ConverTTable-Playseat-Autosimulator-Tisch-/270666911589?pt=DE_Haus_Garten_Inneneinrichtung_Tische&hash=item3f05014f65
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
to jest nawiazanie do wypowiedzi Flya " ta kierownica + deska slabo wygladaja " rozumiesz :> wiem ze pewnie lepiej wyglada realnie bo tak prawie zawsze jest zdjecia to tylko zdjecia - pisalem wiele razy a tak przy okazji to co bedzie nastepne ?
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
jak chcesz sprzedac to nie inwestuj, przynajmniej za duzo a zdjecia musza byc lepsze bo to przeciez jest reklama ps. najlepiej zapodaj wieksze zdjecia w tekscie aukcji powodzenia :good:
-
Gran Turismo 5
:naughty: wszystko wyjdzie jak zwykle puzniej ktora bedzie lepsza choc pewnie kazdy bedzie chwalil swoje wiec najlepszym rozwiazaniem lecz jak zwykle kosztownym :gwizdanie: jest zestaw PS3 + X360 + PC :kox: cholera chyba dokupie sobie jeszcze konsole
-
Montaż LED zamiast postojówek
no nie teraz sie zaslania wpierw wycieles jak dziennikarz pelen sens mojego zdania str.57 puzniej przekreciles forme zapytania o twoja A4 a teraz sie zaslaniasz regulaminem... ze nie musisz miec swojej A4 w dziale... oj cos krecisz jak dla mnie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Wladco postow [br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 22:44_________________________________________________tak jak troche wyzej wkleilem - http://cgi.ebay.co.uk/8-LED-Canbus-no-error-5W5-sidelight-501-T10-white-/190464519639?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2c5891edd7 moze podejdzie bez bledow tak przynajmniej twierdza na aukcji
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
no wiec ja chyba rowniez trafilem na egzemplarz bez zadnych bzykow i raczej nie pracowal jak odkurzacz. Moze jakis felerny strzal przez factory poszedl w danym miesiacu jak ludzie tak pisza... ni wiem Nie zalerzy mnie nawet na zachwalaniu Xa bo juz go dawno nie mam :gwizdanie: ale nie mialem takich problemow dzwiekowych
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
potwierdzam mnie tez nic nie buczalo a uzytkowalem ponad rok
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
ja tak bardziej pod glowny temat Piekne foto :> piekne A4 Widac wiele pracy i kasy wlozyles :good: efekt zajeb... srodek idealny :kox: taki wlasnie mnie sie marzy