Treść opublikowana przez Remik-A4
-
[B6 AWX] Lampy i halogeny w kolorze żółtym SKOŃCZONE
I dobrze... przeciez auto robisz pod siebie a nie pod kogos :gwizdanie: ja bym dodal jeszcze inne felgi moze np. czarne koniecznie rozmiar 19" bo drogi sa przeciez u Ciebie ok tutaj jest folia lamin-x jak dobrze pamietam tutaj jeszcze inna B6
-
Audio w łazience
a moze imitacja pralki :gwizdanie: bass 15" w srodek z tylu wzmak itd. - taki mod " ojciec prac " :polew: lub Pollena 2000 [br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 22:42_________________________________________________a tak na powaznie to niezly patent miec audio w lazience
-
[B6 AWX] Lampy i halogeny w kolorze żółtym SKOŃCZONE
no mowilem ze zdjecia to tylko zdjecia :gwizdanie: te same a praktycznie widac 3 odcienie
-
[B6 AWX] Lampy i halogeny w kolorze żółtym SKOŃCZONE
ja mam kseny 3000K poprawia się widoczność przy złych warunkach atmosferycznych,typu mgła,silny deszcz-po prostu oko ludzkie lepiej reaguje na kolor żółty,odbiera kolory zielone bardziej wyraziście,co wpływa kojąco na i tak zmęczone oczy w złych warunkach,gdzie przeważa szarość no w UK powinny byc obowiazkowe ze wzgledu na warunki atmosferyczne :gwizdanie: Ps. Dzisiaj tak lejeeeee ze domowo
-
[B6 AWX] Lampy i halogeny w kolorze żółtym SKOŃCZONE
a to oranzada
-
[B6 AWX] Lampy i halogeny w kolorze żółtym SKOŃCZONE
no twoje sa zolte w 100% co do tych fot wyzej... Wiesz zdejecia to tylko zdjecia :gwizdanie: w dzien moze wyszlo tak lub aparat takie cyknol ( to tak jak 6000k wychodzi na zdjeciach jak babyblue a przeciez jest calkiem inny w rzeczywistosci :gwizdanie: ) popatrz na te ktore zamiescilem w 5tym poscie to te same auto :gwizdanie:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
SATURN - ŻER DLA SKNER zarcik
-
[B6 AWX] Lampy i halogeny w kolorze żółtym SKOŃCZONE
to zalezy ile kasy chcesz wydac :gwizdanie: folia na fogi to grosze... zarowy tez :gwizdanie: a kseny to juz inna sprawa wiecej roboty itp. itd. ale efekt jest MEGA :good: ja bym bral kseny tu masz kseny zolte
-
[ALL] Malowanie/regeneracja deski rozdzielczej
cena nie jest zla ale jakies foto story jest :gwizdanie: tak zeby widziec jego rezultaty
-
[ALL] Malowanie/regeneracja deski rozdzielczej
pomysl ciekawy i dosc unikalny - a takie wlasnie lubie tylko wybrac odp. strukture
-
[B6 AWX] Lampy i halogeny w kolorze żółtym SKOŃCZONE
dokladnie jako pierwszy " krolik " sam przetestowalem a tak przy okazji to wysylaja z UK chyba na caly swiat :gwizdanie: do PL kosztuje nie wiecej niz 6.50 funa wiem bo pomagalem juz nie jednemu klubowiczowi
-
[B6 AWX] Lampy i halogeny w kolorze żółtym SKOŃCZONE
to sa MRR HR3 jak by ktos pytal i potwierdzam sa MEGA jak dobrze pamietam to robia ori tylko w rozmiarze 20" 8.5j i 9.5j
-
B6 DIVISION
niestety tak Szkoda, ze dalej nie mozna zarejestrowac na legalu anglika dobrze, ze poszla skarga do Komisji Europejskiej i teraz czekamy na orzeczenie Trybunalu Europejskiego :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Lampy i halogeny w kolorze żółtym SKOŃCZONE
na ciemnym A4 tylko ta postojowa zolc wyzej w kloszu nie potrzebna :gwizdanie:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Zajeb... gra z bardzo wymagajaca grafika 1. Crysis ( 2007 ) - i gra z 2007 roku :gwizdanie: 2. Crysis Warhead ( 2008 ) - do ktorego wracam co jakis czas Wygrala Best of E3 w 2008 a zobaczcie jaka grafika :shocked: ta woda proponuje ogladnac w Full HD 1080p Crysis Warhead realistic water effects a za ponad 4 miesiace ( dokladnie 134 dni ) ma wyjsc Crysis 2 Crysis 2 "The Wall" Trailer ( HD ) [br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 20:57_________________________________________________to jest dopiero fajne " studio :tongue4:" :kox: na obrazie Crysis Warhead Tylko zmienic szkielko na 3 x 50"
-
B6 DIVISION
Jak juz mowimy o niskich cenach... no to patrzec :gwizdanie: B6 poszlo za jakies 9000zl :gwizdanie: klima low ice nie dziala i zaczep w schowku zlamany servis audi do 99,973 mil a obecnie ma 126,000 mil wlasciciel pisal ze reszta jest ok ale kto wie... http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250718389281&ssPageName=STRK:MEWAX:IT[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 23:07_________________________________________________he he ciszaaaa
-
Co sądzicie o tym telefonie?
To moze Nokia N8 :gwizdanie: http://allegro.pl/nowa-nokia-n8-kolory-nokia-poland-gwarancja-24mce-i1306883711.html [br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 22:09_________________________________________________chyba sobie zmienie telefon na N8 bo zalezy mnie na aparacie Spontany imprezowe, nieoczekiwane sytuacje itp. - zawsze sie przyda a N8 ma chyba najlepszy aparat na rynku :gwizdanie: Aparat 12 MP z optyką Carl Zeiss !!! i navi bedzie za darmo !!! Dla mnie idealnie Telefon - Aparat - Navi w malej porecznej obudowie
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
o pass key do Starcraft 2 juz ktos poprosil zostal jeszcze do World of Warcraft - gra za free przez 10 dni Jak ktos chetny :gwizdanie:
-
[ALL B8] Lotka w B8
no fajny sklepik i ceny sa bardzo dobre znalazlem nawet swoj zderzak Rieger a caly pakiet o wiele tanszy niz np. ebay http://www.chromemaster.pl/produkt/6018/22/Przedmioty/Audi/A4/A4_B6_8D0_01-05/-_RIEGER_-_PAKIET_OSPOJLEROWANIA_-_AUDI_A4_8E_B6_SEDAN_COMBI_-_ABS.html
-
[ALL B8] Lotka w B8
:good: a cale body Rieger jest WOW No i ten zderzak
-
Jak i czym poprawić chłodzenie peceta??
nie tylko w TVN ie
-
[ALL B8] Lotka w B8
tu jest lota RIEGER oraz cale body http://www.fastmotoring.com/index.php/2010/04/rieger-tuning-aerokit-audi-a4-b8-series-demo-car-in-japan/ cena podobna do ori ale to jest Rieger - http://cgi.ebay.co.uk/Rieger-Rear-bonnet-spoiler-Sedan-Audi-A4-B8-07-/400168846443?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item5d2bec046b
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
:polew: no wlasnie jak ktos chce te ori klucze to pisac bo mnie raczej sie nie przydadza :gwizdanie:
-
Jak i czym poprawić chłodzenie peceta??
oczywiscie, ze tak - najlepiej chlodzi ale straty moga byc wielkie :gwizdanie: ps. nie mam S4 lub RS4 to moze tym sie pochwale ponad 2 lata temu jak skladalem swojego potwora tez sie zastanawialem jakie chodzenie wybrac i wybralem obudowe Antec Gamer 1200 bo nie chcialem byc w plecy w razie co a wtedy taki zestaw w PL kosztowal ponad 10000zl :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=48965.msg1941637#msg1941637 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=48965.2940 Dodam, ze mialem / mam Ati ktore sa bardziej podatne na grzanie niz Geforce. a dzieki tej obudowie nie mam kompletnie problemu z temp. Antec Gamer 1200 wiatraki : przód: 3 x 120 x 120 mm góra: 1 x 200 x 200 mm tył: 2 x 120 x 120 mm + zalozylem jeszcze dodatkowy z boku 12cm = 7 wiatrakow wiec temp. pokojowa ) http://www.ceneo.pl/1724124 [br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 11:21_________________________________________________ to juz od 3 lat jest na rynku dostepne :gwizdanie:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Mam klucze ori do StarCraft 2 i do WOWa tzw. free Guest pass gratis oczywiscie jak ktos zainteresowany to pisac na priv Kupilem pierwsza swoja strategie czyli Starcraft 2 ( ponoc mega gra ) ale po paru dniach wyszlo, ze beznadziejny ze mnie strateg :gwizdanie: