Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Remik-A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Remik-A4

  1. ja rowniez zdecydowalem sie na folie... Lamin-x http://www.lamin-x.com/ bardzo gruba konkretna folia troche kosztuje ale to zrozumiale - jakosc :gwizdanie:
  2. 95112 mil czyli 153035 km calkiem nie zle jak na 2002
  3. gorzej jak pozdychaja w aucie :gwizdanie: a moze parking strzezony trutka to chyba najlepsze rozwiazanie
  4. No to dosc dziwne zjawisko ale to przeciez cale PL - gra polityczna na calego kosztem podatnikow PO chce pokazac determinacje w dzialaniu przed wyborami... lecz pogubili sie z prawem ale co tam dopisze sie i bedzie git he he ciekawe co na to kosciol :polew: Bo przeciez ma WIELKA wladze w Polsce co jest totalnym absurdem taka " legalna mafia " ktora kradnie ziemie, majatki, wykorzystuje dzieci i do tego zbiera haracz co niedziele :gwizdanie: :polew: i nie tylko :gwizdanie: wszystko na patencie religijnym... taka " partia " pod przykryciem :>
  5. Wow swietna zabawka zapewne nie od lat 3
  6. to nie byl tyton :polew: a moze palic tylko sama nikotyne moze to ulatwic rzucenie palenia i nie jest pak szkodliwe... dozwolone nawet w miejscach publicznych i rzad brytyjski refunduje wiec jest gratis !!! jak na razie to moj jedyny papieros :polew: tzw. super mini silver Taki wynalazek ale jest dobrze wykonany i co najwazniejsze dziala nawet wypuszczasz normalnie dym podczas palenia, zarnik robi sie pomaranczowy i co najlepsze " papieros " laduje sie przez usb :polew: ach ta dzisiejsza technologia Nie wiem jak w innych panstwach ale w UK jest gratis tak jak plastry nicorette itp. wiec czemu nie... :>[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 16:12_________________________________________________mozna palic doslownie wszedzie !!! bo w UK prawo zabrania palenia w miejscach publicznych - puby, dyskoteki nawet na przystanku nie zapalisz !!! bo mandaty mega srogie :shocked:
  7. no i co wygrales ? bo poszla bardzo tanio :gwizdanie:
  8. no jak to piatek chyba mamy :>
  9. Mamy weekend :kox: Wiec udanego zycze
  10. jedni uwazaja, ze inni zdecydowanie z tego co czytalem na forach ale w UK maja taki mod i nawet przechodzi MOT - do rymu Tak pisza przynajmniej... a policja jak jestes obcokrajowcem, masz papier MOT, specjalnie zaczniesz kaleczyc angielski i do tego masz prawko PL powiesz, ze takiego kuples i nie wiedziales, ze to nielegalne bo przechodzil przeglad co roku - to w najgorszym przypadku bedziesz musial ja zdjac wiesz w UK wiele bardzo pomodzonych aut jezdzi na patencie Jeszcze nie slyszalem/widzialem aby ktos dostal mandat od Policji za czarne szyby, swiatla, glosny wydech itp. Moze dlatego, ze nie sa tacy zaczepni, nie znaja " komuny " ani zomo :gwizdanie: sa mozna nawet powiedziec przyjacielscy - kur... nigdy bym nie przypuszczal, ze to kiedys powiem Raczej wola upominac niz rozdawac mandaty... oczywiscie nie za wypadki a w PL jak wiadomo moze byc roznie z policja :gwizdanie: lapowki, trzepanie kasy jak sie da na kierowcach, lizanie d*py przelozonemu no i oczywiscie awans :gwizdanie: (widza ze masz tak pomodzony samochod to tylko czekaja jak by cie tu... wliczajac w to staz miesna ) Taka mentalnosc... :gwizdanie: [br]Dopisany: 21 Październik 2010, 16:26_________________________________________________
  11. raczej to moze byc allletania oferta Ja wlasnie kupilem folie Lamin-X - jak w temacie Nie trzeba zamawiac z USA w UK tez sa a opinie jak najbardziej pozytywne link - http://www.lamin-x.co.uk/cgi-bin/feedback/guestbook.cgi? a wyglada to tak : ten niepotrzebnie zaoszczedzil na instalacji
  12. Tuning Gemballa - Enzo :gwizdanie: Jedyny na swiecie Jak zwykle wlasciciel szejk [br]Dopisany: 21 Październik 2010, 01:15_________________________________________________FERRARI ENZO MIG-U1 GEMBALLA START UPCiekawe ile pali ? :> :polew: Londymek London Supercars 2010 Arab Special!
  13. ja mysle ze ten koleszka i tak by to zrobil powiem wiecej moze teraz nawet bedzie to robil czesciej :> chyc moge sie mylic [br]Dopisany: 21 Październik 2010, 00:54_________________________________________________na pewno dobrze sie dogadales ? :polew:
  14. Remik-A4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    no a ile rolek poszlooo
  15. Remik-A4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Ceny ofert do Egiptu w UK sa chorendalne nawet 800zl drozej niz z PL :> Bylem rok temu, pobyt 7 nocek - Lipiec - all inclusive okolo 680 funtow przelot i wszystkie oplaty wliczone... oprucz wizy ktora kupisz w Sharm na lotnisku za jakies 15 dolarow Wylot z Polski zdecydowanie taniej :good:
  16. Remik-A4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Hotel Park inn w Sharm El Sheikh za***isty hotel nurkowaniie " rafa" + Aqua park chyba z 10 basenow, sztuczne fale, 6 rurek wszystko za darmo ( all inclusive ) Apartamenty super pelen lux nawet tel w toalecie, ciekawe po co ? 2 albo 3 restauracje i chyba z 6 barow centrum handlowe itd. itp. Polecam
  17. kolega kupil na szrocie za 35 funtow Gosc chyba nie wiedzial co sprzedaje :> i ladnie sie jebnol :gwizdanie: [br]Dopisany: 20 Październik 2010, 20:56_________________________________________________Ja za swoje uzywki dalem 300 euro na ebay.de na szczescie byly juz wymalowane wiec jakies 120 funtow zaoszczedzilem :>
  18. inna firma :> kolorowo i przyda sie na pewno http://www.youtube.com/watch?v=w9R03Y8jtLQ&feature=player_embedded#! Applying Blue Headlight & Tail Light Film by DECALFX.COM Applying Yellow Head & Tail Light Film by DECALFX.COM
  19. i z tego co dobrze widze to nie bedziesz musial malowac $$$
  20. laminaty to badziew poczytaj na audizine.com, www.audi-sport.net itp. jak juz tansza opcja to z ABSu - plastik ( ale jak narazie nigdzie takich nie ma oprucz ori ) ktos trzepnie niezla kase jak wyprodukuje z plastiku !!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.