Treść opublikowana przez Remik-A4
-
[ALL B5] Czym przyciemnić tylne światła w avancie B5?
ja rowniez zdecydowalem sie na folie... Lamin-x http://www.lamin-x.com/ bardzo gruba konkretna folia troche kosztuje ale to zrozumiale - jakosc :gwizdanie:
-
Jaki macie przebieg w swoich Audicach???
95112 mil czyli 153035 km calkiem nie zle jak na 2002
-
Myszy w aucie
gorzej jak pozdychaja w aucie :gwizdanie: a moze parking strzezony trutka to chyba najlepsze rozwiazanie
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
No to dosc dziwne zjawisko ale to przeciez cale PL - gra polityczna na calego kosztem podatnikow PO chce pokazac determinacje w dzialaniu przed wyborami... lecz pogubili sie z prawem ale co tam dopisze sie i bedzie git he he ciekawe co na to kosciol :polew: Bo przeciez ma WIELKA wladze w Polsce co jest totalnym absurdem taka " legalna mafia " ktora kradnie ziemie, majatki, wykorzystuje dzieci i do tego zbiera haracz co niedziele :gwizdanie: :polew: i nie tylko :gwizdanie: wszystko na patencie religijnym... taka " partia " pod przykryciem :>
-
[ALL] Galeria Tuningu AUDI
Wow swietna zabawka zapewne nie od lat 3
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
to nie byl tyton :polew: a moze palic tylko sama nikotyne moze to ulatwic rzucenie palenia i nie jest pak szkodliwe... dozwolone nawet w miejscach publicznych i rzad brytyjski refunduje wiec jest gratis !!! jak na razie to moj jedyny papieros :polew: tzw. super mini silver Taki wynalazek ale jest dobrze wykonany i co najwazniejsze dziala nawet wypuszczasz normalnie dym podczas palenia, zarnik robi sie pomaranczowy i co najlepsze " papieros " laduje sie przez usb :polew: ach ta dzisiejsza technologia Nie wiem jak w innych panstwach ale w UK jest gratis tak jak plastry nicorette itp. wiec czemu nie... :>[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 16:12_________________________________________________mozna palic doslownie wszedzie !!! bo w UK prawo zabrania palenia w miejscach publicznych - puby, dyskoteki nawet na przystanku nie zapalisz !!! bo mandaty mega srogie :shocked:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
- [ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
no i co wygrales ? bo poszla bardzo tanio :gwizdanie:- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
no jak to piatek chyba mamy :>- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Mamy weekend :kox: Wiec udanego zycze- YouTube - filmy warte obejrzenia
Czarne Enzo- [ALL] Przyciemnianie lamp Lamin-x
jedni uwazaja, ze inni zdecydowanie z tego co czytalem na forach ale w UK maja taki mod i nawet przechodzi MOT - do rymu Tak pisza przynajmniej... a policja jak jestes obcokrajowcem, masz papier MOT, specjalnie zaczniesz kaleczyc angielski i do tego masz prawko PL powiesz, ze takiego kuples i nie wiedziales, ze to nielegalne bo przechodzil przeglad co roku - to w najgorszym przypadku bedziesz musial ja zdjac wiesz w UK wiele bardzo pomodzonych aut jezdzi na patencie Jeszcze nie slyszalem/widzialem aby ktos dostal mandat od Policji za czarne szyby, swiatla, glosny wydech itp. Moze dlatego, ze nie sa tacy zaczepni, nie znaja " komuny " ani zomo :gwizdanie: sa mozna nawet powiedziec przyjacielscy - kur... nigdy bym nie przypuszczal, ze to kiedys powiem Raczej wola upominac niz rozdawac mandaty... oczywiscie nie za wypadki a w PL jak wiadomo moze byc roznie z policja :gwizdanie: lapowki, trzepanie kasy jak sie da na kierowcach, lizanie d*py przelozonemu no i oczywiscie awans :gwizdanie: (widza ze masz tak pomodzony samochod to tylko czekaja jak by cie tu... wliczajac w to staz miesna ) Taka mentalnosc... :gwizdanie: [br]Dopisany: 21 Październik 2010, 16:26_________________________________________________- [ALL] Przyciemnianie lamp Lamin-x
raczej to moze byc allletania oferta Ja wlasnie kupilem folie Lamin-X - jak w temacie Nie trzeba zamawiac z USA w UK tez sa a opinie jak najbardziej pozytywne link - http://www.lamin-x.co.uk/cgi-bin/feedback/guestbook.cgi? a wyglada to tak : ten niepotrzebnie zaoszczedzil na instalacji- YouTube - filmy warte obejrzenia
:notworthy:- YouTube - filmy warte obejrzenia
Tuning Gemballa - Enzo :gwizdanie: Jedyny na swiecie Jak zwykle wlasciciel szejk [br]Dopisany: 21 Październik 2010, 01:15_________________________________________________FERRARI ENZO MIG-U1 GEMBALLA START UPCiekawe ile pali ? :> :polew: Londymek London Supercars 2010 Arab Special!- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
ja mysle ze ten koleszka i tak by to zrobil powiem wiecej moze teraz nawet bedzie to robil czesciej :> chyc moge sie mylic [br]Dopisany: 21 Październik 2010, 00:54_________________________________________________na pewno dobrze sie dogadales ? :polew:- Hotele w Sharm El Sheik- Egipt
no a ile rolek poszlooo- [ALL B6] Listwy drzwiowe s-line Seat Exeo
:good:- Hotele w Sharm El Sheik- Egipt
Ceny ofert do Egiptu w UK sa chorendalne nawet 800zl drozej niz z PL :> Bylem rok temu, pobyt 7 nocek - Lipiec - all inclusive okolo 680 funtow przelot i wszystkie oplaty wliczone... oprucz wizy ktora kupisz w Sharm na lotnisku za jakies 15 dolarow Wylot z Polski zdecydowanie taniej :good:- Hotele w Sharm El Sheik- Egipt
Hotel Park inn w Sharm El Sheikh za***isty hotel nurkowaniie " rafa" + Aqua park chyba z 10 basenow, sztuczne fale, 6 rurek wszystko za darmo ( all inclusive ) Apartamenty super pelen lux nawet tel w toalecie, ciekawe po co ? 2 albo 3 restauracje i chyba z 6 barow centrum handlowe itd. itp. Polecam- [ALL B6] Listwy drzwiowe s-line Seat Exeo
kolega kupil na szrocie za 35 funtow Gosc chyba nie wiedzial co sprzedaje :> i ladnie sie jebnol :gwizdanie: [br]Dopisany: 20 Październik 2010, 20:56_________________________________________________Ja za swoje uzywki dalem 300 euro na ebay.de na szczescie byly juz wymalowane wiec jakies 120 funtow zaoszczedzilem :>- [ALL] Przyciemnianie lamp Lamin-x
inna firma :> kolorowo i przyda sie na pewno http://www.youtube.com/watch?v=w9R03Y8jtLQ&feature=player_embedded#! Applying Blue Headlight & Tail Light Film by DECALFX.COM Applying Yellow Head & Tail Light Film by DECALFX.COM- YouTube - filmy warte obejrzenia
:notworthy:- [ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
i z tego co dobrze widze to nie bedziesz musial malowac $$$- [ALL B6] Listwy drzwiowe s-line Seat Exeo
laminaty to badziew poczytaj na audizine.com, www.audi-sport.net itp. jak juz tansza opcja to z ABSu - plastik ( ale jak narazie nigdzie takich nie ma oprucz ori ) ktos trzepnie niezla kase jak wyprodukuje z plastiku !!! - [ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.