Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Remik-A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Remik-A4

  1. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sklep sprawdzony wiec tak... Votexa masz za polowe ceny tutaj - http://cgi.ebay.co.uk/NEW-GENUINE-AUDI-A4-B6-VOTEX-REAR-BUMPER-SPOILER-SKIRT-/190453556954?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2c57eaa6da a tutaj ABT jak na razie 10x taniej - http://cgi.ebay.co.uk/NEW-Audi-A4-B6-8E-Saloon-ABT-Rear-Skirt-RRP-440-/190462089055?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2c586cd75f
  2. Dalej glosujcie na PiS i PO to nigdy sie nie doczekacie prawda to typowy standard bez wiekszych swiezych zmian... przez kolejne lata
  3. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    idealne zdanie Mateo Lukasz o gustach sie nie rozmawia ale jak by mnie sie nie podobal to bym nie kupil lub juz dawno zmnienil :gwizdanie: moze kiedys przyjdzie czas na takie zmiany wtedy pewnie bedzie wiecej pozytywnych ocen Mnie ogolnie tuning fascynuje wiec kazda Audice i nie tylko :gwizdanie: bym tuningowal np. korzystajac z botoksu tj. Rieger, Abt, Oettinger, Caractere , Kerscher, Votex, Sportec itd... zwykla seria nie robi szalu z zew. setki tys. takich jezdzi nie chce miec podobnego lub takiego samego auta jak sasiad czy sasiadka :gwizdanie: jednemu to pasuje drugiemu nie takie zycie
  4. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no to nie tylko twoje zdanie ale ja nie robie nic pod publiczke :gwizdanie: Tuning to tuning jednemu pasuje to drugiemu tamto... Wazne ze wszystko jest oryginalne Ja postanowilem zrobic mix ktory przede wszystkim bedzie mnie cieszyl :kox: dojda jeszcze progi ABT z nowej kolekcjii :shocked: Wiec bedzie tak z przodu Rieger - progi ABT - tyl Votex taki misz masz w moim stylu
  5. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    prubowac , prubowac chlopaki co do tych cen z USA to ja bym proponowal kupic caly arkusz bo w tych wycietych moze braknac mm i co wtedy :gwizdanie: a tak masz 100 % pewnosc ze wystarczy no i " kierunki " itp. sie zmienia tez Ta z alletanio na pewno jest kilka razy ciensza !!! a z przepuszczaniem swiatla i ochrona moze rowniez byc roznie :gwizdanie: ale za 20zl mozna sie przeciez przekonac
  6. Wow ta jest piekna swego czasu jak szukalem felgi takie Roty chcialem brac
  7. tak tez kolega mnie radzil mowil ze xeny 4300K najlepsze swiatlo daja na razie nie zmieniam... bo wszystko dobrze widac ale tez nie wykluczm bo moze byc rzeczywiscie lepiej a przeciez oto chodzi
  8. pokrywaja tylko czesc widoczna... zastanawialem sie czy sciagac brewki ale zostaly... [br]Dopisany: 28 Październik 2010, 17:18_________________________________________________Dzisiaj ponowne testy nocne tym razem wybralem sie w bardziej zaciemnione miejsca i roznica jest ale nie tak spora jak by sie wydawalo dlugosc bicia switla pewnie jest taka sama lecz barwa jest troche bledsza niz poprzednio. mialem/mam ksenon 6000K zdjecia robione tel. ale mimo wszystko chcialem pokazac... realnie jak wiadomo wyglada to lepiej/jasniej !!!
  9. postanowilem odgrzebac stare Metro 2033 :> polecam wszystkim - grafika i klimat powala Metro 2033 - Pc Gameplay "Maximum Settings" Epic [HD]
  10. z tego co pamietam okolo 1500 zl
  11. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no Wczoraj mnie zatrzymali za blache tylna ( mialem cala czarna ) - http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=150351967452&ssPageName=STRK:MEWNX:IT bo ta standardowa zolc psuje auto jezdzilem 2 miesciace na czanej mandatu nie dostalem bo sciagnolem na miejscu. I co najlepsze szyby i swiatla zostawili w spokoju a wiez mi ze takie CZARNE auto to obchodza i sprawdzaja chyba z 10 razy
  12. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    upierdliwy przeciez wiesz jak... W PL takie mody to raczej rzadkosc i pewnie wiecej uzytkownikow by taka chcialo ale mandaty i niepotrzebne problemy raczej wykluczaja zakup. choc z drugiej strony jak nie szkoda 130zl to moze warto sprobowac :gwizdanie: a moze delikatna scieme tzw. Subtle tinted - http://www.lamin-x.co.uk/gallery/subtletint.htm bo GunSmoke jest 2x bardziej sciemniany
  13. a'la S4, S-line to moze Ms Design / Votex wyglada to tak :
  14. spora cena wiec pewnie jakosc odpowiednia jak sie tobie podobaja srebrne to bierz
  15. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no wlasnie lamp bym raczej nie rozklejal bo bym jeszcze cos spartolil a chinszczyzny nie lubie wiec folia zrobila robote
  16. pytasz czy mozna gdzies dokupic klucz na wzor sruby czyli nie mozesz zdjac felgi... dobrze rozumiem ???
  17. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://www.lamin-x.co.uk/
  18. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wyglada :shocked: szczegolnie na czarnej
  19. na tylne na 100% juz nie starczy musisz kupic 2 rolki
  20. powinno wystarczyc David mnie jeszcze zostalo na kierunki i na fogi a cena zrozumiala bo to nie jest badziew za 20zl Jakosc zawsze koszuje niewazne co kupujesz
  21. piekna no i czarna wieksze felgi i bedzie :shocked:
  22. nic sie nie zmienilo :gwizdanie: tylko technologia nowsza Brawo :oklaski: dla tego goscia ma " jaja " przygotowal sie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.