Treść opublikowana przez Remik-A4
-
B6 DIVISION
Sklep sprawdzony wiec tak... Votexa masz za polowe ceny tutaj - http://cgi.ebay.co.uk/NEW-GENUINE-AUDI-A4-B6-VOTEX-REAR-BUMPER-SPOILER-SKIRT-/190453556954?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2c57eaa6da a tutaj ABT jak na razie 10x taniej - http://cgi.ebay.co.uk/NEW-Audi-A4-B6-8E-Saloon-ABT-Rear-Skirt-RRP-440-/190462089055?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2c586cd75f
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
Dalej glosujcie na PiS i PO to nigdy sie nie doczekacie prawda to typowy standard bez wiekszych swiezych zmian... przez kolejne lata
-
B6 DIVISION
idealne zdanie Mateo Lukasz o gustach sie nie rozmawia ale jak by mnie sie nie podobal to bym nie kupil lub juz dawno zmnienil :gwizdanie: moze kiedys przyjdzie czas na takie zmiany wtedy pewnie bedzie wiecej pozytywnych ocen Mnie ogolnie tuning fascynuje wiec kazda Audice i nie tylko :gwizdanie: bym tuningowal np. korzystajac z botoksu tj. Rieger, Abt, Oettinger, Caractere , Kerscher, Votex, Sportec itd... zwykla seria nie robi szalu z zew. setki tys. takich jezdzi nie chce miec podobnego lub takiego samego auta jak sasiad czy sasiadka :gwizdanie: jednemu to pasuje drugiemu nie takie zycie
-
B6 DIVISION
no to nie tylko twoje zdanie ale ja nie robie nic pod publiczke :gwizdanie: Tuning to tuning jednemu pasuje to drugiemu tamto... Wazne ze wszystko jest oryginalne Ja postanowilem zrobic mix ktory przede wszystkim bedzie mnie cieszyl :kox: dojda jeszcze progi ABT z nowej kolekcjii :shocked: Wiec bedzie tak z przodu Rieger - progi ABT - tyl Votex taki misz masz w moim stylu
-
B6 DIVISION
prubowac , prubowac chlopaki co do tych cen z USA to ja bym proponowal kupic caly arkusz bo w tych wycietych moze braknac mm i co wtedy :gwizdanie: a tak masz 100 % pewnosc ze wystarczy no i " kierunki " itp. sie zmienia tez Ta z alletanio na pewno jest kilka razy ciensza !!! a z przepuszczaniem swiatla i ochrona moze rowniez byc roznie :gwizdanie: ale za 20zl mozna sie przeciez przekonac
-
Virtual Tuning - wasze prace
Wow ta jest piekna swego czasu jak szukalem felgi takie Roty chcialem brac
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
tak tez kolega mnie radzil mowil ze xeny 4300K najlepsze swiatlo daja na razie nie zmieniam... bo wszystko dobrze widac ale tez nie wykluczm bo moze byc rzeczywiscie lepiej a przeciez oto chodzi
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
pokrywaja tylko czesc widoczna... zastanawialem sie czy sciagac brewki ale zostaly... [br]Dopisany: 28 Październik 2010, 17:18_________________________________________________Dzisiaj ponowne testy nocne tym razem wybralem sie w bardziej zaciemnione miejsca i roznica jest ale nie tak spora jak by sie wydawalo dlugosc bicia switla pewnie jest taka sama lecz barwa jest troche bledsza niz poprzednio. mialem/mam ksenon 6000K zdjecia robione tel. ale mimo wszystko chcialem pokazac... realnie jak wiadomo wyglada to lepiej/jasniej !!!
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
postanowilem odgrzebac stare Metro 2033 :> polecam wszystkim - grafika i klimat powala Metro 2033 - Pc Gameplay "Maximum Settings" Epic [HD]
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
grafit
-
[ALL B6] Spojler, Dokładka na klapę a'la S4, S-line
z tego co pamietam okolo 1500 zl
-
B6 DIVISION
no Wczoraj mnie zatrzymali za blache tylna ( mialem cala czarna ) - http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=150351967452&ssPageName=STRK:MEWNX:IT bo ta standardowa zolc psuje auto jezdzilem 2 miesciace na czanej mandatu nie dostalem bo sciagnolem na miejscu. I co najlepsze szyby i swiatla zostawili w spokoju a wiez mi ze takie CZARNE auto to obchodza i sprawdzaja chyba z 10 razy
-
B6 DIVISION
upierdliwy przeciez wiesz jak... W PL takie mody to raczej rzadkosc i pewnie wiecej uzytkownikow by taka chcialo ale mandaty i niepotrzebne problemy raczej wykluczaja zakup. choc z drugiej strony jak nie szkoda 130zl to moze warto sprobowac :gwizdanie: a moze delikatna scieme tzw. Subtle tinted - http://www.lamin-x.co.uk/gallery/subtletint.htm bo GunSmoke jest 2x bardziej sciemniany
-
[ALL B6] Spojler, Dokładka na klapę a'la S4, S-line
a'la S4, S-line to moze Ms Design / Votex wyglada to tak :
-
[ALL B7] Lusterka satynowe, ma ktoś moze założone ?
spora cena wiec pewnie jakosc odpowiednia jak sie tobie podobaja srebrne to bierz
-
B6 DIVISION
no wlasnie lamp bym raczej nie rozklejal bo bym jeszcze cos spartolil a chinszczyzny nie lubie wiec folia zrobila robote
-
[ALL B5] Problem ze śrubami
pytasz czy mozna gdzies dokupic klucz na wzor sruby czyli nie mozesz zdjac felgi... dobrze rozumiem ???
-
B6 DIVISION
http://www.lamin-x.co.uk/
-
B6 DIVISION
wyglada :shocked: szczegolnie na czarnej
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
na tylne na 100% juz nie starczy musisz kupic 2 rolki
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
powinno wystarczyc David mnie jeszcze zostalo na kierunki i na fogi a cena zrozumiala bo to nie jest badziew za 20zl Jakosc zawsze koszuje niewazne co kupujesz
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
dokladnie
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
piekna no i czarna wieksze felgi i bedzie :shocked:
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
jedna...
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
nic sie nie zmienilo :gwizdanie: tylko technologia nowsza Brawo :oklaski: dla tego goscia ma " jaja " przygotowal sie