Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Lusterka satynowe, ma ktoś moze założone ?


sysek27

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie czy ktos z Was kupil juz te obudowy a jesli nie to jak to oceniacie???

http://moto.allegro.pl/alu-obudowy-lusterka-audi-a3-a4-b6-b7-a6-4f-s4-s6-i1275812822.html

Jak myslicie warte tych pieniedzy cze lepiej dolozyc i kupic ori... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem chromowane nakładki, trzy razy tańsze, wygląd super, z daleka i podczas jazdy nie widać różnicy między nakładkami, a całymi obudowami. Naprawdę polecam.

Tylko to co Ty zalozyles to sie swieca a mi o takie nie chodzi te z linka, ktory wkleilem sa matowe chodzi o to zeby byly podobne do ori dlatego zadalem to pytanie czy ktos porownywal te z allegro z ori czy jest duza roznica w odcieniu :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem chromowane nakładki, trzy razy tańsze, wygląd super, z daleka i podczas jazdy nie widać różnicy między nakładkami, a całymi obudowami. Naprawdę polecam.

pojeździj troche z nakładkami to zobaczymy czy zmienisz zdanie, tez miałem nakładki i poszły do kosza

po zimie masakra sie z nimi dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co kupawać coś takiego .Ja kupiłem parę dni temu oryginalne satynowe obudowy od kolegi z forum za 500zł w idealnym stanie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co kupawać coś takiego .Ja kupiłem parę dni temu oryginalne satynowe obudowy od kolegi z forum za 500zł w idealnym stanie :gwizdanie:

No jak się trafi w idealnym stanie ORI to wiadomo, że wybór może być TYLKO jeden... :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wyglądało u mnie na B6

lusterka.JPG

1.jpg

Bardzo podobnie jak ORI w S4

Zdecydowanie lepiej zamontować całą obudowę niż tanie nakładki, które zresztą może nam byle gówniarz za*ebać na parkingu.

Cena na tej aukcji bardzo dobra. Ja 3 lata temu płaciłem z przesyłką z Niemiec około 600PLN.

Oczywiście tylko satyna. Żaden błyszczący chrom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wyglądało u mnie na B6

lusterka.JPG

1.jpg

Bardzo podobnie jak ORI w S4

Zdecydowanie lepiej zamontować całą obudowę niż tanie nakładki, które zresztą może nam byle gówniarz za*ebać na parkingu.

Cena na tej aukcji bardzo dobra. Ja 3 lata temu płaciłem z przesyłką z Niemiec około 600PLN.

Oczywiście tylko satyna. Żaden błyszczący chrom.

Oczywiście jestem tego samego zdania... Żadnego chromu! P.S. Wygląda kox! :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie czy ktos z Was kupil juz te obudowy a jesli nie to jak to oceniacie???

http://moto.allegro.pl/alu-obudowy-lusterka-audi-a3-a4-b6-b7-a6-4f-s4-s6-i1275812822.html

Jak myslicie warte tych pieniedzy cze lepiej dolozyc i kupic ori... :mysli:

jak dla mnie beznadzieja a cena kosmiczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...