Treść opublikowana przez Remik-A4
-
[ALL B5] Soczewki s4 - wybór hidów
dlaczego ??? podczas deszczu nie ma zadnego problemu a mieszkam w UK gdzie prawie codziennie leje a wlasciwosci jezdne o wiele lepsze :gwizdanie: niz przy zwyklych standardowych zarowach wiec jakie nieporozumienie ??? Miales takie Philipsy ? bo to inna polka HIDow niz " no name " za 200zl w alletanio :gwizdanie:
-
[ALL] Konfiguracja komputera stacjonarnego, co polecacie??
ten co wymieniles 750 W powinien wystarczyc:good: przy tej konfiguracji...
-
Czy nowe nokie to padło??
no to dosrales teraz posiadaczom...
-
[ALL B5] Soczewki s4 - wybór hidów
Ja rowniez polecam Philips Mam Philipsy HID 6000K od ponad 2 lat i wszystko idealnie :gwizdanie: http://www.hidxenonlights.com/h9-hid-bulbs-c-648/philips-hid-conversion-kit-4300-6000k-p-262
-
Montaż LED zamiast postojówek
- Czy nowe nokie to padło??
Mialem sobie kupic N8 ale kolega z pracy mnie wyprzedzil i dobrze tak na marginesie on kupuje tylko Nokie Rozkminialismy ja i soft troche muli Najlepszy jest aparat robi foto zajeb... ciekaw jestem jeszcze jak bateria trzyma Mialem kiedys N80 , N93 Black , N73 Black i N96 Black - Swietna jakosc ale bateria trzymala 2 dni ( a z wieksza moze 3 ) i sofcik mula mial iPhone juz byl szybszy a zdecydowanie ma wiecej aplikacji :gwizdanie: i tez trzymal 2 lub 1 dzien Uwielbiam Nokie za jakosc i design ale bateria i soft mnie bynajmniej BARDZO to przeszkadza Jezeli ktos nie zwraca na to uwagi to Nokia jest :>- W co kto gra (X360 & PS3) ?
o np. tu - http://www.fanatec.de/html/index.php?id=250&lang= Porsche 911 Turbo S tez kozak [br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 17:39_________________________________________________troche chyba przesadzil z cena :gwizdanie: ale pisze, ze to limit edition 3000 szt. na swiat tylko :kox: http://cgi.ebay.co.uk/Fanatec-Porsche-911-Turbo-S-Racing-Wheel_W0QQitemZ120646890575QQcategoryZ139969QQcmdZViewItemQQ_trksidZp3286.m7QQ_trkparmsZalgo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D3%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D5042120923109030961- W co kto gra (X360 & PS3) ?
no G27 :kox: a co myslisz o Fanatec Porsche GT3 RS [br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 16:00_________________________________________________http://www.fanatec.de/html/index.php?id=230 cena troche 320 euro + przesylka Jakosc niemiecka wiec podejdzie do PC lub PS3 i wydaje sie byc lepsza od Loga a moze ktos z klubowiczow taka ma ??? [br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 16:04_________________________________________________tutaj ktos zakupil ale nie szprecham za bardzo http://extreme.pcgameshardware.de/eingabegeraete-und-peripherie/94122-logitech-g27-oder-fanatec-porsche-911-gt3-rs-wheel-clubsport-edition-6.html- W co kto gra (X360 & PS3) ?
ja raczej nie ale i tak sobie kupie i przy okazji jaka kiera najlepsza do PC ??? no to pewnie beda emocje :kox: a nie chillout DiRT 3 + Ken Block + DC Dirt 3 Debut Trailer [HD][br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 15:31_________________________________________________wyjdzie z tego co czytalem 1 marca 2011- [ALL B6] WKŁADKA PIPERCROSS DO 1.8 T
zostaw papier ori :gwizdanie:- [B5 ABC] Głeboki bas, ale nie pierdzioch, jak to uzyskać??
to moze Milltek http://www.millteksport.com/- W co kto gra (X360 & PS3) ?
przyznaje z tym dzieckiem 6 letnim to przesadzilem bo puzniej nie jest tak latwo :gwizdanie: na zloto przejechac ale i tak Reniu wiecej oczekiwalem od tej gry :gwizdanie: Oczywiscie zabawa jest choc jak dla mnie bardziej chillout- W co kto gra (X360 & PS3) ?
no i cale szczescie bo ten NFS Hot itd.2010 to dobry na zabawe po pol litra prosty jak... :gwizdanie: dziecko 6 letnie powinno zaliczyc trasy na zloto :gwizdanie: bardzo slabe ustawienia graf. itp. szalu nie ma no chyba, ze po dopalaczach z nitro :polew: [br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 12:32_________________________________________________ teraz tylko Black Ops- W co kto gra (X360 & PS3) ?
wlasnie instaluje pelna wersje zobaczmy...- [ALL] Felgi S6 plus kolorowanie
ja bym zostawil kolor bo ten najbardziej pasuje do body- [ALL] Przyciemnianie lamp Lamin-x
u mnie wszystko jest MEGA bez pecherzykow - klejone bylo na sucho no i ta folia Lamin-X jest bardzo gruba i sztywna - jak brystol Wiec zdecydowanie wieksze wlasciwosci ochronne no i montaz prostrzy Ta folia to naprawde wysoka jakosc nie jeden " fachowiec " sie zdziwi :gwizdanie:- [ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
ledy- [ALL] Galeria Tuningu AUDI
Przeciez nie musi :> sam fakt, ze ta Pani ( ideal ) zmodzila auto profesjonalnie :gwizdanie: ja to doceniam inni chyba tyz przynajmniej na Audizine.com :gwizdanie: http://www.audizine.com/forum/showthread.php/244512-Pics-2008-Street-Cars-Fest-Finals Raczej WIELKIE zainteresowanie motoryzacja u pan to rzadkosc te ktore znaja sie na tuningu itp. to juz w ogole ewenement :gwizdanie: a to, ze komus na tym forum sie nie spodoba to bylo przeciez zrozumiale odbiega za bardzo od ori czesci :bicz3: z mojej strony WIELKI szacunek dla tej " Szwedki " audio - http://www.audizine.com/forum/showthread.php/138331-It-time-for-some-good-sound!-%29*lots-of-pics* wnetrze - http://www.audizine.com/forum/showthread.php/219681-Small-interior-project nagrody - http://www.audizine.com/forum/showthread.php/244512-Pics-2008-Street-Cars-Fest-Finals http://www.audizine.com/forum/showthread.php/199398-Pics-lt-lt-This-is-the-result!- W co kto gra (X360 & PS3) ?
Dobre audio w domu to podstawa :gwizdanie: Moje moze nie jest mega ale wystarczy Wzmak Yamaha + Sub Yamaha , 2 kolumny Eltax , kino domowe Jamo z kolejnym subem i wszycho mozna dodatkowo :gwizdanie: wystroic przez karte muz. na kompie- [ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Siema Dalsze plany pewnie po Nowym Roku teraz nadchodza wielkie wydatki swiateczne itp. Wpierw pewnie wyloze na hamulce S4 albo wydech MILLTEK - Milltek Sport Performance Exhausts lub robiony na zamowienie POWERFLOW - Modified & Custom Cars - Powerflow Exhausts tu wszystko jest bardziej szczegolowo pokazane Fitting - Powerflow Exhausts wybierasz jaki chcesz wyglad, brzmienie oraz rozmiar Mam do nich okolo 40 mil wiec wstepne rozmowy zaliczone ale jeszcze zobaczymy :gwizdanie: Dalej zastanawiam sie nad brzmieniem i szczerze nie wiem co wybrac Remus ( 500 funa na ebay za same 2 koncowki :gwizdanie: , Millteka wyrwe troche taniej :gwizdanie: a tzw. custom jeszcze taniej Tu sa filmiki A4 1.8T B6 Milltek :notworthy: jak dla mnie nr.1 :gwizdanie: Remus jak padnie na Custom to raczej przebarwie na Milltek lub Remus. Co do twoich lamp Tomek to rzeczywiscie zbyt rzucaja sie w oczy moze zapodaj takie jak ja mam lub z lekka sciema + wymalowanie srodka na czarno - to jest mega rozwiazanie moim zdaniem choc trzeba rozklejac Ja raczej sie nie podejme bo bym pewnie cos spartolil a folia ktora mam idealnie sciemnia widocznosc troche gorsza ( barwa ) ale nadrabiam fogami wiec zaru na razie nie zmieniam i zostaje 6000K :> ps. jak sie wyrobie to pod koniec nastepnego tygodnia zaloze progi :>- [ALL] Galeria Tuningu AUDI
[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 09:51_________________________________________________dodam, ze te auto zmodzila KOBIETA Ideal :> :> :> a teraz zgarnia nagrody za swoje dzielo- [ALL B6] Grill S4 a zderzak przedni S-line
no lepszej opcji raczej nie ma- [ALL B6] Czarna strzała :))
wszystko jest na forum BAZE juz masz wiec do dziela- [B6 AWX] Lampy i halogeny w kolorze żółtym SKOŃCZONE
no 19" BBS swietnie by pasowaly szczegolnie cale czarne z mat rantem to akurat repliki... lub BBS motorsport tu cerwone LMy podobne ale nie BBS ok dosc tego OT 3maj sie swoich planow a krytyka jest i zawsze bedzie... wiec sie nie przejmuj i dzialaj dalej- W co kto gra (X360 & PS3) ?
jakis numer kontaktowy do tej pieknej pani jest ? :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 12:30_________________________________________________ no to byla masssakrraaaa prawdziwa rzeznia :decayed: - Czy nowe nokie to padło??