Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Remik-A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Remik-A4

  1. dlaczego ??? podczas deszczu nie ma zadnego problemu a mieszkam w UK gdzie prawie codziennie leje a wlasciwosci jezdne o wiele lepsze :gwizdanie: niz przy zwyklych standardowych zarowach wiec jakie nieporozumienie ??? Miales takie Philipsy ? bo to inna polka HIDow niz " no name " za 200zl w alletanio :gwizdanie:
  2. ten co wymieniles 750 W powinien wystarczyc:good: przy tej konfiguracji...
  3. no to dosrales teraz posiadaczom...
  4. Ja rowniez polecam Philips Mam Philipsy HID 6000K od ponad 2 lat i wszystko idealnie :gwizdanie: http://www.hidxenonlights.com/h9-hid-bulbs-c-648/philips-hid-conversion-kit-4300-6000k-p-262
  5. Mialem sobie kupic N8 ale kolega z pracy mnie wyprzedzil i dobrze tak na marginesie on kupuje tylko Nokie Rozkminialismy ja i soft troche muli Najlepszy jest aparat robi foto zajeb... ciekaw jestem jeszcze jak bateria trzyma Mialem kiedys N80 , N93 Black , N73 Black i N96 Black - Swietna jakosc ale bateria trzymala 2 dni ( a z wieksza moze 3 ) i sofcik mula mial iPhone juz byl szybszy a zdecydowanie ma wiecej aplikacji :gwizdanie: i tez trzymal 2 lub 1 dzien Uwielbiam Nokie za jakosc i design ale bateria i soft mnie bynajmniej BARDZO to przeszkadza Jezeli ktos nie zwraca na to uwagi to Nokia jest :>
  6. o np. tu - http://www.fanatec.de/html/index.php?id=250&lang= Porsche 911 Turbo S tez kozak [br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 17:39_________________________________________________troche chyba przesadzil z cena :gwizdanie: ale pisze, ze to limit edition 3000 szt. na swiat tylko :kox: http://cgi.ebay.co.uk/Fanatec-Porsche-911-Turbo-S-Racing-Wheel_W0QQitemZ120646890575QQcategoryZ139969QQcmdZViewItemQQ_trksidZp3286.m7QQ_trkparmsZalgo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D3%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D5042120923109030961
  7. no G27 :kox: a co myslisz o Fanatec Porsche GT3 RS [br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 16:00_________________________________________________http://www.fanatec.de/html/index.php?id=230 cena troche 320 euro + przesylka Jakosc niemiecka wiec podejdzie do PC lub PS3 i wydaje sie byc lepsza od Loga a moze ktos z klubowiczow taka ma ??? [br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 16:04_________________________________________________tutaj ktos zakupil ale nie szprecham za bardzo http://extreme.pcgameshardware.de/eingabegeraete-und-peripherie/94122-logitech-g27-oder-fanatec-porsche-911-gt3-rs-wheel-clubsport-edition-6.html
  8. ja raczej nie ale i tak sobie kupie i przy okazji jaka kiera najlepsza do PC ??? no to pewnie beda emocje :kox: a nie chillout DiRT 3 + Ken Block + DC Dirt 3 Debut Trailer [HD][br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 15:31_________________________________________________wyjdzie z tego co czytalem 1 marca 2011
  9. zostaw papier ori :gwizdanie:
  10. to moze Milltek http://www.millteksport.com/
  11. przyznaje z tym dzieckiem 6 letnim to przesadzilem bo puzniej nie jest tak latwo :gwizdanie: na zloto przejechac ale i tak Reniu wiecej oczekiwalem od tej gry :gwizdanie: Oczywiscie zabawa jest choc jak dla mnie bardziej chillout
  12. no i cale szczescie bo ten NFS Hot itd.2010 to dobry na zabawe po pol litra prosty jak... :gwizdanie: dziecko 6 letnie powinno zaliczyc trasy na zloto :gwizdanie: bardzo slabe ustawienia graf. itp. szalu nie ma no chyba, ze po dopalaczach z nitro :polew: [br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 12:32_________________________________________________ teraz tylko Black Ops
  13. wlasnie instaluje pelna wersje zobaczmy...
  14. ja bym zostawil kolor bo ten najbardziej pasuje do body
  15. u mnie wszystko jest MEGA bez pecherzykow - klejone bylo na sucho no i ta folia Lamin-X jest bardzo gruba i sztywna - jak brystol Wiec zdecydowanie wieksze wlasciwosci ochronne no i montaz prostrzy Ta folia to naprawde wysoka jakosc nie jeden " fachowiec " sie zdziwi :gwizdanie:
  16. Przeciez nie musi :> sam fakt, ze ta Pani ( ideal ) zmodzila auto profesjonalnie :gwizdanie: ja to doceniam inni chyba tyz przynajmniej na Audizine.com :gwizdanie: http://www.audizine.com/forum/showthread.php/244512-Pics-2008-Street-Cars-Fest-Finals Raczej WIELKIE zainteresowanie motoryzacja u pan to rzadkosc te ktore znaja sie na tuningu itp. to juz w ogole ewenement :gwizdanie: a to, ze komus na tym forum sie nie spodoba to bylo przeciez zrozumiale odbiega za bardzo od ori czesci :bicz3: z mojej strony WIELKI szacunek dla tej " Szwedki " audio - http://www.audizine.com/forum/showthread.php/138331-It-time-for-some-good-sound!-%29*lots-of-pics* wnetrze - http://www.audizine.com/forum/showthread.php/219681-Small-interior-project nagrody - http://www.audizine.com/forum/showthread.php/244512-Pics-2008-Street-Cars-Fest-Finals http://www.audizine.com/forum/showthread.php/199398-Pics-lt-lt-This-is-the-result!
  17. Dobre audio w domu to podstawa :gwizdanie: Moje moze nie jest mega ale wystarczy Wzmak Yamaha + Sub Yamaha , 2 kolumny Eltax , kino domowe Jamo z kolejnym subem i wszycho mozna dodatkowo :gwizdanie: wystroic przez karte muz. na kompie
  18. Siema Dalsze plany pewnie po Nowym Roku teraz nadchodza wielkie wydatki swiateczne itp. Wpierw pewnie wyloze na hamulce S4 albo wydech MILLTEK - Milltek Sport Performance Exhausts lub robiony na zamowienie POWERFLOW - Modified & Custom Cars - Powerflow Exhausts tu wszystko jest bardziej szczegolowo pokazane Fitting - Powerflow Exhausts wybierasz jaki chcesz wyglad, brzmienie oraz rozmiar Mam do nich okolo 40 mil wiec wstepne rozmowy zaliczone ale jeszcze zobaczymy :gwizdanie: Dalej zastanawiam sie nad brzmieniem i szczerze nie wiem co wybrac Remus ( 500 funa na ebay za same 2 koncowki :gwizdanie: , Millteka wyrwe troche taniej :gwizdanie: a tzw. custom jeszcze taniej Tu sa filmiki A4 1.8T B6 Milltek :notworthy: jak dla mnie nr.1 :gwizdanie: Remus jak padnie na Custom to raczej przebarwie na Milltek lub Remus. Co do twoich lamp Tomek to rzeczywiscie zbyt rzucaja sie w oczy moze zapodaj takie jak ja mam lub z lekka sciema + wymalowanie srodka na czarno - to jest mega rozwiazanie moim zdaniem choc trzeba rozklejac Ja raczej sie nie podejme bo bym pewnie cos spartolil a folia ktora mam idealnie sciemnia widocznosc troche gorsza ( barwa ) ale nadrabiam fogami wiec zaru na razie nie zmieniam i zostaje 6000K :> ps. jak sie wyrobie to pod koniec nastepnego tygodnia zaloze progi :>
  19. [br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 09:51_________________________________________________dodam, ze te auto zmodzila KOBIETA Ideal :> :> :> a teraz zgarnia nagrody za swoje dzielo
  20. no lepszej opcji raczej nie ma
  21. wszystko jest na forum BAZE juz masz wiec do dziela
  22. no 19" BBS swietnie by pasowaly szczegolnie cale czarne z mat rantem to akurat repliki... lub BBS motorsport tu cerwone LMy podobne ale nie BBS ok dosc tego OT 3maj sie swoich planow a krytyka jest i zawsze bedzie... wiec sie nie przejmuj i dzialaj dalej
  23. jakis numer kontaktowy do tej pieknej pani jest ? :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 12:30_________________________________________________ no to byla masssakrraaaa prawdziwa rzeznia :decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.