Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] niebieski obdarciuch poobklejany spojlerami by Puniek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! I od razu chwalę się swoim nowym pierdolotem:

- 1.8T AVJ 150KM 2001 rok

- na zewnątrz pakiet MS HOFFMAN (lub coś na "H")

- alu 17' ALUETT

- ładny kolor :)

Auto początkowo miało być sprzedane ale ze względu na bdb stan w środku oraz udokumentowany do końca przebieg 160kkm postanowiłem je zostawić na jakiś czas. Niestety auto ma lewą stronę do malowania (czego nie widać na kiepskiej jakości zdjęciach). Podejrzewam, że obtarło o barierkę na autostradzie...

Nie planuję zrealizować na aucie wielu modów ale na pewno poważnie myślę nad:

- zainstalowaniem pełnego FIS-a i temopmatu - DONE

- TIP

- może jakiś program

- zmiana kółek na ździebko większe

A z tych przyziemnych spraw to obowiązkowo do wymiany mam G28 i aku... (DONE) No i oczywiście lakierowanie lewej strony auta... :(

Ponieważ nie przewiduję żeby auto do stopnienia śniegu wyjeżdżało z garażu... nie prędko załaduje nowe, na pewno lepszej jakości zdjęcia.

-------------------------------------------------------

Śnieg stopniał no i są fotki:

mg0206.jpg

mg0209.jpg

mg0211.jpg

mg0214l.jpg

mg0216.jpg

mg0218.jpg

mg0221.jpg

mg0222f.jpg

mg0223.jpg

mg0224u.jpg

Opublikowano

Votex :kox: :kox: :kox: Caly pakiet ??? :mysli: chyba oprucz spojlera na klape :cool1:

tez taki pakiet mialem :naughty:

tylko inne fele bym zalozyl :wink4: choc te wcale nie sa zle :cool1::wink4: tylko 18 /19 :kox:

Bardzo udany ten jak to nazwales " obdarciuch " :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

Własnie na spojlerze na tylnej klapie przeczytałem coś na "H" :evil: nie pamiętam teraz co ale jak będę w garażu to sprawdzę i napisze.

A kółka zmienię jak dorobię końcówkę na śrubę zabezpieczającą...

Opublikowano

Jak mozesz sprawdz jaiej firmy masz te lampy z przodu? nawet dobrze wygladają! :mysli:

Opublikowano

fajna furka...jak byś chciał sprzedać pakiet zderzaków lub zmienic na ori to daj znać :)

Opublikowano

fajna furka...jak byś chciał sprzedać pakiet zderzaków lub zmienic na ori to daj znać :)

te ledy z przodu tez bym wywalił :sick3:

ładny kolor i sedan :decayed:

Opublikowano

Ładny :good: tylko te ledy to porażka :sick3:

Opublikowano

Ładny :good: tylko te ledy to porażka :sick3:

Dokładnie :) autko bardzo fajne ale jak dla mnie te ledy do zmiany i felgi - nie podobają mi się. Poza tym fura pierwsza klasa :)

Opublikowano

Z tymi LEDami nie wiem czy do końca porażka. Jeden lubi córkę, a inny teściową. Więcej na temat takich lamp można poczytać tutaj: http://www.audizine.com/forum/showthread.php/340891-New-Depo-Bi-Xenon-Headlights-w-LED. Bardzo obszerny i ciekawy artykuł.

Jak mozesz sprawdz jaiej firmy masz te lampy z przodu? nawet dobrze wygladają! :mysli:

Lampy to depo Bi-Xenon.

BTW autko bardzo ładne, szczególnie kolor :) Bezproblemowego użytkowania :)

Opublikowano

to nie są lampy depo bixenon, depo bixenon mają kierunek w środku

Opublikowano

Jak mozesz sprawdz jaiej firmy masz te lampy z przodu? nawet dobrze wygladają! :mysli:

:dziura:

Dla mnie to odmładzanie na siłę. Niszczy się spójność sylwetki i stylistykę auta.

O ile ledy w b7 jakoś można przełknąć (reflektory bardziej ukośne zachodzące na maskę) tak w b6 czy b5 to tragedia.

Ja rozumiem, że pod remizą jest teraz moda na ledy, ale czy to powód żeby niszczyć wygląd swojego auta? Raczej nie :rolleyes:

Opublikowano

sprzedaj ten grill :cool1: i kup MS Design bedzi sie wtedyladnie komponowalo z calym pakietem :good:

lampy :confused4: ja bym zmienil na ori bixy

Opublikowano

grill ja chetnie wezme :) a co do ledow to jedynie takie jak adamo. marzenie!

Opublikowano

bardzo przyjemny, nawet ta blenda na tylnej szybie mi się tu widzi :chytry:. kolor super, grill też spoko . lampiony przód out i fele inne. reszta :good:

wrzuc z jedno zdjecie srodka :wink4:

Opublikowano

Ja tez chetnie przygarne grill :naughty:

Opublikowano

Nie masz ?:P

Opublikowano

Mam taki jak Ty w avatarze :cool1:

Opublikowano

No ale wiesz... Kolejka obowiązuje :D :D

Opublikowano

Kolor :kox: taki jak mój zresztą :decayed: ogólnie auto ładne tylko lampy :no:

Opublikowano
  • Autor

Kolejka kolejką... ale kto powiedział, że chcę go sprzedać :P

Dzięki za opinie, co do LED-ów to na początku też byłem zdecydowany je wymienić na ori ale z czasem zaczęły mi się podobać... a i jakość oświetlenia w porównaniu z moją byłą B6 (ori) wg mnie jest lepsza. Myślę, że w realu wyglądają zdecydowanie lepiej niż na foto... no ale to kwestia gustu. Na razie auto zimuje w garażu więc mam czas na podjęcie decyzji...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.