Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ohm

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ohm

  1. a jeszcze rano nie był... Gallardo TT 2005koni, manual, nowy rekord na 1 mile - 21,8s, 424km/h. od 0-400km/h 18sekund.
  2. Jest grubo, czekamy na wynik ostateczny. tymczasem w Rosji... Lamborghini LP570 Underground Racing R2 (2000 HP)
  3. LOOK who's coming! Będzie monster. ale cena również...
  4. "Jestem talibem Ferrari". Dante Cinque sprzedał firmę, by wprowadzić do Polski kultową włoską markę | NaTemat.pl
  5. serio tylko 6 sztuk przewidzieli na ten rok? dla 38mln kraju? wiem,że żaden z nas ważny rynek,ale ludzie.. tu sie sprzedaje rocznie 40 ferrarek po 1,5 bańki, wiec mysle,ze i chetnych na RS6 by sie znalazło.
  6. i czy temat czerwonego RS6 ucichł czy czekamy na nowy temat na a4klub :kox:
  7. niedługo w kalendarzu święto, 12 lipca, dzień 4.0 V8
  8. SPORTMILE POLSKA w kooperacji z MRC TUNING zaprasza klientów posiadających jednostkę 4.0 tt na modyfikacje elektroniczną. Od dzisiaj auta S6 S7 RS6 RS7 nie stanowią żadnego problemu . I tym miłym akcentem zaczynamy weekend. :decayed:
  9. Szymon, możesz mi przypomnieć bo przekopać 83 strony tematu ciężko, mierzyleś kiedyś 0-100? I z jakim wynikiem?
  10. no ale RSy kuredu można przyjąć jako dwa,bo tradycją jest,że przy zakładaniu tematu wrzuca również kilka fotek auta brata Szymeniu - rozważasz oczywiście M5 2014, po lifcie,z LEDowymi lampami i kierownicą M6,czy 2012?
  11. ja pier... nie wierze w was panowie!! albo grubo albo wcale! 3 RS6 na forum...
  12. ale wysyp RSów na mobile szkoda,że 99% identycznych czarny, pakiet carbon, czarna skóra z czerwonym szwem i czerwone pasy. jeden białasek sie uchował, na alcantarze Audi RS6 Avant 4.0 TFSI Quattro SHZ LEDER KLIMA NAVI jako Kombi w Bietigheim-Bissingen
  13. ale jak już można,to czemu nie
  14. kuredu, a jak tam Wasza decyzja? pozytywnie rozpatrzone czy odpuszczasz?
  15. O, widzisz. Najważniejsze według mnie,że sprobowałeś, i przynajmniej wiesz na czym stoisz wiem,że to inna półka,ale.. zostałem zmiażdżony. Wawa, wczoraj wieczór -
  16. czwartek to dziś - pojechałeś? jedziesz? czy dziś już inna myśl?
  17. Szymon tylko sprawdź czy w Magdeburgu powodzi nie było, bo możesz trafić na angebota za 10k €
  18. ale temat zastygł.. jakieś wieści o modach?
  19. ja również pokojowo nastawiony jestem tylko oprócz Bartka było tam jeszcze kilku moich kolegów, i są w pełni przekonani, ze jezdzili wersjami z ceramiką. Może były i takie i takie.
  20. Nie zgadzam się, tarcza bazowych hamulców jest mniejsza i ma inny wzór - http://tiny.pl/hs7lb
  21. ''była u Adama jedna'' - masz na myśli RS6? tak szybko juz ktos dostal i pojechal wzmacniać? Pachura wczoraj zrobił nowe S8 na 635ps, ale to box ABT. Kuredu - sztuka którą testował faktycznie miała ceramikę - Galeria: Pierwsza jazda: Audi RS6 Avant (15/36) - Autokrata.pl

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.