Kamil_losIII

O Kamil_losIII

Osiągnięcia Kamil_losIII

Reputacja

1. Oddałem i mama i siostra (jak trzeba to mogę zaświadczenie wysłać tylko adres na priv )
  2. A ostatnio nawet Hiluxem na ręcznym próbowali ...zapraszam;)
  3. Przyjedzcie w piątek na luka specjalnie wolne biorę to się zapoznamy i nie bać się
  4. ja wymieniłem: napinacz + sprzęgiełko alternatora i pasek Gatesa na nowy i rano jakoś rzęziło coś do momentu wymiany na CONTI od tamtej pory cisza 1,5 msc. Nawet napisy na pasku COnti są do tej pory a na Gatesie po 2 dniach nie było Czyli pasek Gatesa był za "miękki" i sie szybko poddał(rozciągnął). A sprzegiełko jakie? ori? sprzęgiełko firmy INA chyba ina to ori Z tego co wiem z tej firmy idzie na pierwszy montaż, a tak swoją drogą czy wiecie że niektóre firmy żądają od producenta podwyższonych norm danego towaru, który idzie na pierwszy montaż i jest on trochę lepszy od tego samego towaru kupionego w sklepie- to chyba takie zabezpieczenie w ramach gwarancji serwisowej.
  5. ja wymieniłem: napinacz + sprzęgiełko alternatora i pasek Gatesa na nowy i rano jakoś rzęziło coś do momentu wymiany na CONTI od tamtej pory cisza 1,5 msc. Nawet napisy na pasku COnti są do tej pory a na Gatesie po 2 dniach nie było Czyli pasek Gatesa był za "miękki" i sie szybko poddał(rozciągnął). A sprzegiełko jakie? ori?
  6. Pasek wielorowkoy Continental, ale nie jestem pewien. ps. sama wymiana paska na długo nie pomoże jeżeli napinacz "zużyty" no i po wymianie napinacza praca silnika cichsza(napinacz sprężynowy w moim modelu)
  7. Dobrze jeszcze maglownice sprawdzić czy wycieków na końcówkach przy gumowych osłonach nie ma i ich stan bo jak sól się dostanie to po zimie wyjdzie i maglownica do wymiany.[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 15:46_________________________________________________Jak sprawdzic co? Słuchać, popsikac wd-40 miejsce jak na chwilę ucichnie to tzn. że to , ewentualnie zdjąć pasek i słuchać. Dziś wymieniałem sprzęgiełko alternatora bo zatarło sie na amen, przy okazji napinacz paska bo drgał na wolnych i wspomaganie słabsze było, teraz jest perfekt.
  8. Dziś finał superoes na torze...jadę poogladać...jedzie ktoś?
  9. Zapraszam na Lukoil na warszawskiej dziś po 21
  10. Ja miałem zużyty napinacz paska, pasek też był w nienajlepszym stanie, lecz sama wymiana paska(Continental) rozwiązała problem na miesiąc czasu, pózniej znowu było słychac drgania napinacza przy zimnym silniku i delikatne popiskiwanie przy pełnym skrecie w miejscu na szerokich oponach.
  11. Podczas pracy łożysko się rozgrzewa materiał rozszerza pod wpływem ciepła i luzy automatycznie sie kasuja aż do pewnego momentu w którym łożysko może się rozsypać, być moze trafił pan na jakąś wadliwą sztukę...(z przebiciem szlifu itp. i nie wytrzymało warunków pracy)
  12. Kamil z Kielc witam Wszystkich Audimaniaków , znalazłem się tu przez jednego Pana który Vagował dziś moje auto, a jest w tym klubie (Tomek pozdrawiam oraz rozmawiałem raz z ekipą z A4 klubu na zlocie aut z grupy Vag w Bałtowie