Treść opublikowana przez beemek88
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
panowie wiecie może czy w Jeleniej jest na szrocie jakiś avant po lifcie?potrzebuje flaków
-
[ALL B5] Dziwne wtyczki w bagażniku ( BOSE )
byłem zobaczyć u siebie i ta pierwsza kostka co masz na zdjęciach jest od przekaźnika który jest u mnie zamocowany przy wzmacniaczu antenowym.
-
[ALL B5] Dziwne wtyczki w bagażniku ( BOSE )
a kupiłeś napewno tego woofera co trzeba???tzn po lifcie? zwróć uwagę na wtyczkę od zmieniarki jest okrągła. W takmi razie sam już nie wiem od czego jest ta różowa :mysli:
-
[ALL B5] Dziwne wtyczki w bagażniku ( BOSE )
też mam taką różową identyczną kostkę jak twoja w bagażniku i wydaje mi się że jest ona od zmieniarki. a ta okrągła jest chyba od anteny.
-
Nie pies nie wydra, a raczej nie z4 nie supra
boże ale masakra
-
[B6 AVJ] Klima kapie woda?
też jak kupiłem audice to się o to martwiłem :> ale to zupełnie normalne jak jest gorąco to na włączonej klimie moja audiczka potrafi zostawić niezłą plamę wody
-
[B5 AGB] Moja Eska Avant
no te hamulce wyglądają zajebiaszczo
-
[ALL B5] TA-TECHNIX - zawieszenie gwintowane
przeczytałem cały temat i zamotałem się totalnie czyli jaki gwint najlepiej wybrać tak żeby było nie za twardo?? -ta technix piszecie że piszczy i nie ma odbojów w komplecie ale za to nie za twardy -mts maja odboje w komplecie i twardsze od ta technix - fk problem z gwarancja chcialbym sobie jakiś gwint na urodziny zafundować ale nie mam pojęcia na co się zdecydować
-
[B5 AVG] Prośba o analizę logów
niestety jeśli chodzi o statyczne to wyskauje w programie Groupe not available oto dynamiczny 004:
-
[B5 AVG] Dziwne wibracje całego samochodu na wolnych obrotach
narazie jej nie ruszałem bo mam inne wydatki
-
[B5 AVG] Prośba o analizę logów
tak katalizator dalej jest.
-
[B5 AVG] Prośba o analizę logów
Oto i logi z podniesioną gruszką na maksa w górę. Osobno grupa 003 Grupa 010 Grupa 011
-
[B5 AVG] Prośba o analizę logów
a zdradzisz mi kolego jak na podstawie tych danych wyciągasz takie wnioski??? kata mogę usunąć bo chyba koszty są nie duże.na sztandze są pozaznaczane na żółto znaki wiec chyba tam nikt nie mieszał.dziury w dolocie nie mam na 100 % po patrzyłem
-
Montaż Sterownika Centralnego Zamka z pilota
może sie komuś przydać
-
[B5 AVG] Prośba o analizę logów
log 11 log 10
-
[B5 AVG] Prośba o analizę logów
a jak ją sprawdzić??
-
[B5 AVG] Prośba o analizę logów
Oto i najnowsze logi :> proszę o ich analizę Grupa 003 008 011 dynamiczne Grupa 011 statyczne Grupa 003 statyczne Grupa 004 statyczne
-
[B5 AVG] Dziwne wibracje całego samochodu na wolnych obrotach
no rurą też trzesię :> ok to jak będzie kasa to wymienię tą plecionkę i zobaczymy jaki będzie efekt :>
-
[B5 AVG] Dziwne wibracje całego samochodu na wolnych obrotach
ile kosztuje wymiana tej plecionki???
-
[B5 AVG] Dziwne wibracje całego samochodu na wolnych obrotach
plecionka nie wygląda na uszkodzoną a wieszaki mam okej bo robiłem je jakieś 3 miechy temu....a co do klimatyzacji to naprawdę jak buda mi drży to wystarczy ją włączyć i problem ustępuje. PS: a wtryski to który jest kanał??? 003 czy 008??
-
[B5 AVG] Dziwne wibracje całego samochodu na wolnych obrotach
Od miesiąca walczę z problem wibracji samochodu na wolnych obrotach.Problem zaczął się kiedy to pewnego dnia na skrzyżowaniu wystartowałem z piskiem opon.Od tamtej pory samochód na postoju i na wolnych obrotach wpada w takie dziwne wibracje które są odczuwalne na całej karoserii.Jest to o tyle dziwne że nie dzieję się to non stop tylko co jakiś czas,nieraz wystarczy przejechać 100 m od świateł do świateł i przechodzi,albo włączyć klimatyzacje i wtedy wibracje nie występują wcale. Byłem u mechanika sprawdził poduszki i powiedział mi że to może być koło dwumasowe jednak mam co do tego wątpliwości bo samochód nie szarpie i biegi chodzą okej.zresztą co ma klimatyzacja do koła dwumasowego że jak ją włączę to wibracje ustają. proszę o porady
-
[B5 AHU] AUDI A4 B5 1,9TDI 90KM małe zmiany
no dokładnie :> moja też bedzie musiała isc do gleby bo wysoko stoi
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
było spoko :> i powoli ekipa się rozkręca :>
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
no i ja też się chętnie pojawię po 3 miechach nieobecności :> tylko napiszcie gdzie konkretnie żebym nie latał po JG i szukał jak głupi:)
-
[B5 AVG] Tempomat problem
a gdy się włączy już ten tempomat to zapala sie jakaś kontrolka na desce?