Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

beemek88

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez beemek88

  1. panowie wiecie może czy w Jeleniej jest na szrocie jakiś avant po lifcie?potrzebuje flaków
  2. beemek88 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    byłem zobaczyć u siebie i ta pierwsza kostka co masz na zdjęciach jest od przekaźnika który jest u mnie zamocowany przy wzmacniaczu antenowym.
  3. beemek88 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    a kupiłeś napewno tego woofera co trzeba???tzn po lifcie? zwróć uwagę na wtyczkę od zmieniarki jest okrągła. W takmi razie sam już nie wiem od czego jest ta różowa :mysli:
  4. beemek88 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    też mam taką różową identyczną kostkę jak twoja w bagażniku i wydaje mi się że jest ona od zmieniarki. a ta okrągła jest chyba od anteny.
  5. też jak kupiłem audice to się o to martwiłem :> ale to zupełnie normalne jak jest gorąco to na włączonej klimie moja audiczka potrafi zostawić niezłą plamę wody
  6. no te hamulce wyglądają zajebiaszczo
  7. przeczytałem cały temat i zamotałem się totalnie czyli jaki gwint najlepiej wybrać tak żeby było nie za twardo?? -ta technix piszecie że piszczy i nie ma odbojów w komplecie ale za to nie za twardy -mts maja odboje w komplecie i twardsze od ta technix - fk problem z gwarancja chcialbym sobie jakiś gwint na urodziny zafundować ale nie mam pojęcia na co się zdecydować
  8. niestety jeśli chodzi o statyczne to wyskauje w programie Groupe not available oto dynamiczny 004:
  9. narazie jej nie ruszałem bo mam inne wydatki
  10. Oto i logi z podniesioną gruszką na maksa w górę. Osobno grupa 003 Grupa 010 Grupa 011
  11. a zdradzisz mi kolego jak na podstawie tych danych wyciągasz takie wnioski??? kata mogę usunąć bo chyba koszty są nie duże.na sztandze są pozaznaczane na żółto znaki wiec chyba tam nikt nie mieszał.dziury w dolocie nie mam na 100 % po patrzyłem
  12. może sie komuś przydać
  13. Oto i najnowsze logi :> proszę o ich analizę Grupa 003 008 011 dynamiczne Grupa 011 statyczne Grupa 003 statyczne Grupa 004 statyczne
  14. no rurą też trzesię :> ok to jak będzie kasa to wymienię tą plecionkę i zobaczymy jaki będzie efekt :>
  15. ile kosztuje wymiana tej plecionki???
  16. plecionka nie wygląda na uszkodzoną a wieszaki mam okej bo robiłem je jakieś 3 miechy temu....a co do klimatyzacji to naprawdę jak buda mi drży to wystarczy ją włączyć i problem ustępuje. PS: a wtryski to który jest kanał??? 003 czy 008??
  17. Od miesiąca walczę z problem wibracji samochodu na wolnych obrotach.Problem zaczął się kiedy to pewnego dnia na skrzyżowaniu wystartowałem z piskiem opon.Od tamtej pory samochód na postoju i na wolnych obrotach wpada w takie dziwne wibracje które są odczuwalne na całej karoserii.Jest to o tyle dziwne że nie dzieję się to non stop tylko co jakiś czas,nieraz wystarczy przejechać 100 m od świateł do świateł i przechodzi,albo włączyć klimatyzacje i wtedy wibracje nie występują wcale. Byłem u mechanika sprawdził poduszki i powiedział mi że to może być koło dwumasowe jednak mam co do tego wątpliwości bo samochód nie szarpie i biegi chodzą okej.zresztą co ma klimatyzacja do koła dwumasowego że jak ją włączę to wibracje ustają. proszę o porady
  18. no dokładnie :> moja też bedzie musiała isc do gleby bo wysoko stoi
  19. było spoko :> i powoli ekipa się rozkręca :>
  20. no i ja też się chętnie pojawię po 3 miechach nieobecności :> tylko napiszcie gdzie konkretnie żebym nie latał po JG i szukał jak głupi:)
  21. a gdy się włączy już ten tempomat to zapala sie jakaś kontrolka na desce?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.