Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

beemek88

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez beemek88

  1. niestety nie udało mi się i nie mam pojęcia co z tym dalej zrobić gdzie dokładnie znajduje się ta gruszka???[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 15:31_________________________________________________ sprawdzić czy manetka jest w ogóle podłączona narazie nie mam czasu nic rozkręcać przy kierownicy
  2. sprawdziłem i niestety okazało się że manetka nie daje żadnego sygnału więc co dalej??? dziwny jest fakt że skoro mam fabryczny tempomat to powinien być bezpiecznik numer 11 a tymczasem gniazdo jest puste,nie ma pinów na bezpiecznik
  3. wielkie dzięki Sławek zaraz idę obadać a więc już przetestowane pedały działają :> natomiast nie moge się połączyć z kontrolerem kierownicy (steer wheel nr 16) wyskakuje komunikat o braku odpowiedzi można gdzieś indziej sprawdzić manetkę tempomatu?
  4. Sławek a jak to zrobić??? Vaga mam od wczoraj wiec dopiero się uczę
  5. Witam.Mój problem polega na tym że kupiłem samochód z fabrycznym tempomatem który nie działał.Na forum czytałem że trzeba go uruchomić Vag Com`em co też zrobiłem niestety nie przyniosło to żadnych zmian czy może ktoś wie w czym tkwi problem?
  6. panowie spokojnie :wallbash:bez kłótni logi zrobię za tydzień bo kabel pożyczam od kolegi a co do n18 to gdzie się dokładnie znajduje ten zawór?? bo n75 wiem gdzie jest. dzięki za zainteresowanie moim problemem kolego ciahciah i przemik
  7. oki w takim razie czekam na info na pw co i jak mam zrobić :> samochód posiadam od 3-4 miesięcy a wcześniej nie miałem do czynienia z turbodieslami więc wybaczcie że trochę nie ogarniam
  8. przy sztandze nikt nie grzebał bo są tam oryginalnie pozaznaczane na żółto odcinki.A samo moje czyszczenie polegała na rozruszaniu sztangi,popsikaniu kierownic w turbinie wd40 i kąpiele w nafcie ponieważ nie mogłem jej rozpołowić czyli muszę rozebrać turbo jeszcze raz i je tym razem konkretnie wyczyścić?
  9. Proszę o analizę logów dynamicznych.Wcześniej autko wpadało mi przy 3 tys w tryb awaryjny więc wyczyściłem turbinę i już jest okej.Jednak dalej nie czuje zbyt mocnego strzału turbo przy 2 tys obrotów, jeździłem dla porównania kolegi afn i lepiej sie zbiera log grupy 003 log grupy 008 log grupy 011
  10. beemek88 odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    też chętnie wpadnę jak się ugadacie co do daty spotu :>
  11. no i stalo się ukręciłem nypel przy turbine i teraz mam problem ze znalezieniem byłem w skodzie w Wałbrzychu i mi zaśpiewali 107 za ta śrube wiecie chłopaki może gdzie w Jg jest jakieś 1.9 tdi na szrocie?? jak ktoś coś takie znajdzie to prosze o info na pw
  12. oki daj numer bo kurde potrzebuje kogoś żeby ja rozpołowić
  13. oki dzięki :> i jeszcze jedno pytanko :> macie jakieś patenty żeby rozpołowić turbine? za cholere nie moge jej rozpołowić pukam już 2 godziny młotkiem :wallbash:
  14. po dwudniowej walce udało mi się ją w końcu wyciągnąć :> maskara była :> wiecie może czy w JG można kupić uszczelki do turbiny??chodzi mi o uszczelkę kolektor wydechowy-turbina.
  15. znacie kogoś w JG kto sie zajmuje czyszczeniem turbo? i ile za to bierze? wczoraj cały dzień próbowałem odkręcić turbinę i lipa dwie śruby za cholerę nie puszczą :angry:
  16. obstawiałbym na świece
  17. oczywiście że tak :> musiałem się do sesji szykować
  18. hohoh widzę że Audi Jelenia Góra się rozwija :>
  19. proszę 600 331 830 :>
  20. foty nawet nie najgorsze wyszły :> i myślę ze tak raz w miesiącu regularny spot może być
  21. a ma ktoś z was może VAGa?
  22. no i ja jutro też na 100%,mogę się spóźnić tak z 15 minut jak to zwykle u mnie bywa :>
  23. jestem za matexem :> już parę razy byłem tam na spotach
  24. mi bardziej pasowało by pod tesco i myślę że to lepsza miejscówka z racji tego że o 19 jest ciemno a tam jest oświetlenie :>
  25. o to może też wpadnę a ile jest osób?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.