Treść opublikowana przez beemek88
-
[B5 AVG] Ciężko działa wspomaganie
to wtedy jest dobrze
-
[B5 AVG] Ciężko działa wspomaganie
u mnie też pompa nie piszczy ani nic tego typu...jest dokładnie tak samo jak u ciebie jak będę miał kasę to wymieniam pompę bo gdzieś czytałem że jak są objawy typu że nie ważne jak dużo dasz gazu i kierownica kreci się tak samo ciężko to pompa do wymiany a jak to nie bedzie to niestety magiel do regeneracji trzeba bedzie oddać
-
[B5 AVG] Ciężko działa wspomaganie
To powiem Ci że miałem tak samo :> że po zalaniu nowego płynu kierownica przez chwilę chodziła jednym palcem,parę obrotów i wróciła do normy wymien i na[isz czy pomogło bo ja narazie nie miałem funduszy na to bo musiałem zmieniać rozrząd
-
[B5 AHH] Wzmacniacz anteny w Awancie 2000r a gubienie fali
od góry sie rozbiera.najpierw odkręcasz bat anteny.później podważasz ten plastik do którego wkręcony był ten bat.jest na zatrzaskach.pod nim masz śrubę na klucz 17.odkręcasz i to tyle :>
-
[B5 AVG] Moduł komfortu
w sumie to jedyne co zrobiłem to usunąłem błąd vagiem i od tej pory nie ma problemów :>
-
[ALL B5] Problem z nawigacją DX
problem w tym że nawet żadna instalka się nie uruchamiała ani nic...brak mi już pomysłów
-
[B5 AHH] Wzmacniacz anteny w Awancie 2000r a gubienie fali
wzmacniacz antenowy o ile wiem jest przy antenie.jak wyjmiesz lampkę bagażnika to zobaczysz.Miałem podobny problem jak twój to kupiłem w sklepie antenę za 30 zł z kablem 3,5 metra zamontowałem bezpośredni do radia i działa cacy :>
-
[ALL B5] Problem z nawigacją DX
Niedawno kupiłem Navigation Plusa o numerach 8D0 035 192 G czyli jest to DX.Mój problem polega na tym że nie mogę uruchomić nawigacji mimo że wszystko mam antenę adapter itp wchodząc w menu nawigacji wszystko jest niedostępne nie da sie nawet zobaczyć info na temat wersji nie działa mapa DX a na nawigacji cały czas pisze że jest uruchamiana w języku włoskim próbowałem wgrać polskiego softa ale sie nie da ponieważ nie mogę uruchomić płyty z tym softem.Mam wrażenie że kupiłem szrota ma ktoś jakiś pomysł jak to ugryźć? oto wersja oprogramowania MCM SW: 0C14R / 8427C / SH SW: 0915 / 0102 NAV SW: ------ / ------ / ------ NDB SW: ------ / ------ / ------ Kontrast: 32 NAV HW: ------ / ------
-
[B5 AVG] Moduł komfortu
szyby już działają :> same się naprawiły :> a co do lampki to który z kabelków odpowiada za sygnał że się przekręciło stacyjkę w pozycje zapłon?
-
[B5 AVG] Moduł komfortu
aha.ale centralny zamek działa normalnie :> wiec czy ta pompka może być do wymiany?
-
[B5 AVG] Moduł komfortu
witam. mam problem z modułem komfortu.otoż od pewnego czasu nie działa mi domykanie szyb z kluczyka oraz oświetlenie w środku nie przygasa po przekręceniu kluczyka w pozycje zapłonu tak samo nie uruchamia się po wyciągnięciu kluczyka.gdzie leży problem???
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
za to odpowiada pin SAFE ze stałym +12v,sprawdziałem :>[br]Dopisany: 28 Lipiec 2011, 09:28_________________________________________________coś dalej mi nie działa mi ta navi radio jest okej :> MCM SW: 0C14R / 8427C / SH SW: 0915 / 0102 NAV SW: ------ / ------ / ------ NDB SW: ------ / ------ / ------ Kontrast: 32 NAV HW: ------ / ------ co to za wersja oprogramowania?nie ma jej w tabeli na drugiej stronie;/
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
hehehe na tyle się znam że wiem gdzie sie wpina antenę dzięki za link :> nawigacja ożyła jak i głośniki przód wielkie dzięki koledzy za pomoc już wszystko działa a mam jeszcze takie pytanie.Czy do pinu o oznaczeniu S-kont podłączamy +12v po stacyjce?i co to da jak tak zrobie?
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
ładuje laptopa i zaraz pójde zobaczyć :> udało mi się wysunąć płytę :> a co do radia to nawet jak sie ustawi na auto wyszukiwanie to nawigacja przeskakuje wszystkie pasma i nic nie znajduje
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
mam u siebie głośniki pasywne.jak zmienić kodowanie??? z antena czy bez anteny nie szumi. opisze ktoś dokładniej jak wywalić płyte z navi? może mi ktoś podać link do polskiego softu. moja navi ma końcówkę 192 G
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
otóż mam taki problem,kupiłem sobie navi plus DX z s4.niestety nawigacja nie łapie mi żadnego radia a w głośnikach nic nie słuchać nawet szumu mimo tego że antena radiowa jest podłączona radio słychać tylko i wyłącznie jak wejdę w opcje Telefon Mute i tam na suwaku dam głośniej ale to tylko przez chwile bo zaraz włącza sie nawigacja i sama stamtąd wychodzi.No i totalnie nie wiem o co chodzi i jak zrobić żeby radio działało. Jak wyciągnąć płytę z nawigacji? jak zmienić język na angielski bo moja jest po włosku;/
-
[B5 AVG] Ciężko działa wspomaganie
229 zł można mieć nówkę...jakaś z allegro
-
[B5 AVG] Ciężko działa wspomaganie
mam dokładnie te same objawy ;(
-
[B5 AVG] Ciężko działa wspomaganie
ja mam wylatane niby 213 tys ale auto jest od handlarza także nie wiem :>
-
[B5 AVG] Ciężko działa wspomaganie
o to jak coś Ci wyjdzie to napisz tutaj.Chętnie sam się dowiem :>
-
[B5 AVG] Ciężko działa wspomaganie
u mnie obroty nie maja nic do tego. czy silnik jest na 1000 obrotów czy na 4000 kierownica chodzi tak samo
-
[B5 AVG] Ciężko działa wspomaganie
u mnie też nieco ciężej chodzi kierownica niż w innych a4.wymieniałem płyn 2 razy i dalej jest tak samo
-
[ALL B5] Czy wiąki el.pasują z przedlifta,do polifta?
no bo mam taki komplecik do kupienia w dobrej cenie i właśnie się waham
-
[ALL B5] Czy wiąki el.pasują z przedlifta,do polifta?
Czy wiązka elektryczna i wszystko potrzebne do montażu czterech elektrycznych szyb pasują z a4 avant przedlift 98 r do a4 avant 99 r polift??? i czy to samo dotyczy się wiązki audio??
-
[B6 AVF] Jak podłączyć alarm dokładany w kluczyk scyzoryk
to pozostaje ci chyba kupienie nowej centralki z pilotami scyzorykami.Tak chyba będzie najłatwiej.