Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wookash

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wookash

  1. wookash opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    witam!! koledzy potrzebuje numer taśmy kierownicy pod mutlifunkcję i tempomat. Mam B6 z kierownicą B7 pozdro
  2. Witam!! Koledzy pomóżcie zdiagnozować przyczynę świecącej sie kontrolki AIRBAG. Po zaświeceniu sie kontrolki Airbag rozebrałem kierownicę ,przeczyściłem styki, podpiąłem VAG'a (polska wersja 4,09) i skasowałem błąd: "588 - zapłonnik poduszki powietrznej kierowcy -N95 niezidentyfikowany rodzaj uszkodzenia - BŁĄD SPORADYCZNY" po ponownym odpaleniu auta błędu nie było. Problem pojawia się zawsze rano jak wyjeżdzam do roboty, kontrolka znowu świeci. Może temperatura lub wilgoć ma coś z tym wspólnego ??? Gdzie szukać przyczyny ?? Da sie ten zapłonnik wymienić czy trzeba nowa poduchę kupić?? ---------- Post dopisany 26-10-2012 at 07:49 ---------- Poprzedni post napisany 25-10-2012 at 07:15 ---------- up.
  3. Koledzy dzieki za pomoc!! Faktycznie gąbka nad sensorem mokra jak gnój co powodowało "śniedz" Usunąłem, przeczyściłem styki ,osuszyłem sensor, skasowałem Vagiem błąd i kontrolka nie świeci. pozdro
  4. wookash opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    koledzy co to jest : 8E0 959 643 ??? podobno sensor! ile może to kosztować ??? pozdro
  5. słupek B to ten od strony przedniego pasażera ??
  6. koledzy gdzie mam szukać tego sensora?? na pasie przednim jest sensor ale od przednich poduszek a gdzie jest ten od poduszki bocznej ?? podobno w słupku B ale jak zdjąłem obudowę to nic tam nie widać. Pomóźcie !! ---------- Post dopisany 13-10-2012 at 12:19 ---------- Poprzedni post napisany 25-07-2012 at 17:58 ---------- up
  7. Dominik będe bardzo wdzięczny!! ---------- Post dopisany at 13:44 ---------- Poprzedni post napisany at 09:19 ---------- up
  8. Koledzy prosze o pomoc. Wyczerpały mi sie pomysły jak podłączyć zmieniarkę CD pod Rns-e. Problem nastąpił juz wtedy gdy zmieniałem RNS-D na RNS-E (bez przejściówki z Naviserwis). Navi działa bez zarzutu, kodowanie zrobione Vagiem, piny podpięte wg schematu podanego przez kolegów a zmieniara za cholere nie chce ruszyć. Po wskazówkach kolegów zmieniłem zmieniarkę z końcówką C na końcówkę D i to też nie pomogło. Coś mi sie wydaje że ten schemat to jakiś lipny jest:( pinyrnsvh0.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl (nie ma gdzie wpiąć pinu 18 z rns-d do rns-e) Może macie jakiś inny schemat podpięcią zmieniary pod rns-e ??? Znacie może jakiegoś fachowca z tej dziedziny z woj. śląskiego ??????
  9. u mnie przy 1BA założyłem Springi EIBACHY PRO KIT i auto siadło 2 cm. Po przejechaniu na polskich drogach 1200 km ładnie się ułożyły do 3cm.
  10. ok dzieki - dalej będe z tym walczył pozdro
  11. koledzy czy pod rns-e podjedzie zmieniarka z końcówką C ??? pod rns-d mi działała a pod rns-e - lipa
  12. a znasz kogoś to to przetestował ?? bo nie chce niepotrzebnie nowej zmieniary kupować
  13. dzięki za podpowiedź! To pewne ?? bo co niektórzy piszą tu że z konćowką C powinna działać.
  14. Koledzy proszę o pomoc Po zmianie RNS-d na RNS-e pojawił się problem ze zmieniarką . Koleś co mi zakładał rns-e stwierdził że nie będzie ona działać i wogóle mi jej nie podłączył. Podobno musi mieć inny numer kat. (ja mam z końcówką C) Czytając niektóre posty na forum niektórzy twierdzą że powinna działać bez zarzutu. Nie wiem teraz gdzie szukać przyczyny. Jednocześnie podłączyłem zmieniarkę wg schematu : No i niestety dalej nie działa. Może coś jest pomylone w tym schemacie??? Zauważyłem że nie ma gdzie podłączyć pinu 18 z RNS-d (złącze I 20 stykowe - T20d) do RNS-e (złącze B-12-stykowe- T12n) Dodatkowo jak rozłącze pin 2 (złącze B-12-stykowe- T12n) z pinem 10 (złącze I 20 stykowe - T20d) i przyłoże (pin 10) do obudowy (masa) to: - zmieniara ma zasilanie (diody świecą) - słychać mechanizm zmiany płyt - widzi ją RNS-e - widać na ekranie CD1......CD6 (ale nieaktywne, szare) - nie można włączyć żadnej z płyt CD Co robić w tej sytuacji ???
  15. wookash odpowiedział(a) na wookash temat w Audi A4 B6
    dzięki wielkie za podpowiedz pozdro
  16. wookash opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    witam koledzy! gdy rozbierałem boczek drzwi od strony pasażera znalazłem luźną cześć (plastik) o numerze 8E0 837 350 Co to za część ??
  17. bobikos nie irytuj sie. załozyłem tylko dwa
  18. słupek B to ten z przodu ??? szukać go po stronie pasażera nie ??
  19. Koledzy pojawił mi się problem mianowicie : od pewnego czasu świeci mi się kontrolka "AIR BAG". dziwne jest to że nie świeci przez cały czas tylko z przerwami. Sprawdziłem VAGiem i pojawił sie taki błąd: <br /><br /> Wychodzi na to że coś jest nie tak z sensorem. I teraz pytanie gdzie go szukać ???? żeby ewentualnie go rozebrać i przeczyścić styki.
  20. Koledzy pojawił mi się problem mianowicie : od pewnego czasu świeci mi się kontrolka "AIR BAG". dziwne jest to że nie świeci przez cały czas tylko z przerwami. Sprawdziłem VAGiem i pojawił sie taki błąd: <br /><br /> Wychodzi na to że coś jest nie tak z sensorem. I teraz pytanie gdzie go szukać ???? żeby ewentualnie go rozebrać i przeczyścić styki
  21. i co wyszło jak zawsze Sorry chłopaki ale małżonka wymysliła " konieczny" wyjazd do teściowej
  22. to jutro podjade na mój dziewiczy spot
  23. będzie jutro ktoś na spocie ??
  24. racja tomek piasta w B8 większa:) sorry za błąd.Pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.