Treść opublikowana przez wookash
-
numer taśmy
witam!! koledzy potrzebuje numer taśmy kierownicy pod mutlifunkcję i tempomat. Mam B6 z kierownicą B7 pozdro
-
Airbag - kontrolka
Witam!! Koledzy pomóżcie zdiagnozować przyczynę świecącej sie kontrolki AIRBAG. Po zaświeceniu sie kontrolki Airbag rozebrałem kierownicę ,przeczyściłem styki, podpiąłem VAG'a (polska wersja 4,09) i skasowałem błąd: "588 - zapłonnik poduszki powietrznej kierowcy -N95 niezidentyfikowany rodzaj uszkodzenia - BŁĄD SPORADYCZNY" po ponownym odpaleniu auta błędu nie było. Problem pojawia się zawsze rano jak wyjeżdzam do roboty, kontrolka znowu świeci. Może temperatura lub wilgoć ma coś z tym wspólnego ??? Gdzie szukać przyczyny ?? Da sie ten zapłonnik wymienić czy trzeba nowa poduchę kupić?? ---------- Post dopisany 26-10-2012 at 07:49 ---------- Poprzedni post napisany 25-10-2012 at 07:15 ---------- up.
-
gdzie znajdę sensor
Koledzy dzieki za pomoc!! Faktycznie gąbka nad sensorem mokra jak gnój co powodowało "śniedz" Usunąłem, przeczyściłem styki ,osuszyłem sensor, skasowałem Vagiem błąd i kontrolka nie świeci. pozdro
-
co to za częsć ??
koledzy co to jest : 8E0 959 643 ??? podobno sensor! ile może to kosztować ??? pozdro
-
gdzie znajdę sensor
słupek B to ten od strony przedniego pasażera ??
-
gdzie znajdę sensor
koledzy gdzie mam szukać tego sensora?? na pasie przednim jest sensor ale od przednich poduszek a gdzie jest ten od poduszki bocznej ?? podobno w słupku B ale jak zdjąłem obudowę to nic tam nie widać. Pomóźcie !! ---------- Post dopisany 13-10-2012 at 12:19 ---------- Poprzedni post napisany 25-07-2012 at 17:58 ---------- up
-
kto pomoże ?
poszło na PW
-
kto pomoże ?
Dominik będe bardzo wdzięczny!! ---------- Post dopisany at 13:44 ---------- Poprzedni post napisany at 09:19 ---------- up
-
kto pomoże ?
Koledzy prosze o pomoc. Wyczerpały mi sie pomysły jak podłączyć zmieniarkę CD pod Rns-e. Problem nastąpił juz wtedy gdy zmieniałem RNS-D na RNS-E (bez przejściówki z Naviserwis). Navi działa bez zarzutu, kodowanie zrobione Vagiem, piny podpięte wg schematu podanego przez kolegów a zmieniara za cholere nie chce ruszyć. Po wskazówkach kolegów zmieniłem zmieniarkę z końcówką C na końcówkę D i to też nie pomogło. Coś mi sie wydaje że ten schemat to jakiś lipny jest:( pinyrnsvh0.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl (nie ma gdzie wpiąć pinu 18 z rns-d do rns-e) Może macie jakiś inny schemat podpięcią zmieniary pod rns-e ??? Znacie może jakiegoś fachowca z tej dziedziny z woj. śląskiego ??????
-
H&R, Eibach, Weitec... ile faktycznie obniżają?
u mnie przy 1BA założyłem Springi EIBACHY PRO KIT i auto siadło 2 cm. Po przejechaniu na polskich drogach 1200 km ładnie się ułożyły do 3cm.
-
jaka zmieniara pod rns-e ?
ok dzieki - dalej będe z tym walczył pozdro
-
jaka zmieniara pod rns-e ?
koledzy czy pod rns-e podjedzie zmieniarka z końcówką C ??? pod rns-d mi działała a pod rns-e - lipa
-
problem ze zmieniarką
a znasz kogoś to to przetestował ?? bo nie chce niepotrzebnie nowej zmieniary kupować
-
problem ze zmieniarką
dzięki za podpowiedź! To pewne ?? bo co niektórzy piszą tu że z konćowką C powinna działać.
-
problem ze zmieniarką
Koledzy proszę o pomoc Po zmianie RNS-d na RNS-e pojawił się problem ze zmieniarką . Koleś co mi zakładał rns-e stwierdził że nie będzie ona działać i wogóle mi jej nie podłączył. Podobno musi mieć inny numer kat. (ja mam z końcówką C) Czytając niektóre posty na forum niektórzy twierdzą że powinna działać bez zarzutu. Nie wiem teraz gdzie szukać przyczyny. Jednocześnie podłączyłem zmieniarkę wg schematu : No i niestety dalej nie działa. Może coś jest pomylone w tym schemacie??? Zauważyłem że nie ma gdzie podłączyć pinu 18 z RNS-d (złącze I 20 stykowe - T20d) do RNS-e (złącze B-12-stykowe- T12n) Dodatkowo jak rozłącze pin 2 (złącze B-12-stykowe- T12n) z pinem 10 (złącze I 20 stykowe - T20d) i przyłoże (pin 10) do obudowy (masa) to: - zmieniara ma zasilanie (diody świecą) - słychać mechanizm zmiany płyt - widzi ją RNS-e - widać na ekranie CD1......CD6 (ale nieaktywne, szare) - nie można włączyć żadnej z płyt CD Co robić w tej sytuacji ???
-
co to za część ?
dzięki wielkie za podpowiedz pozdro
-
co to za część ?
witam koledzy! gdy rozbierałem boczek drzwi od strony pasażera znalazłem luźną cześć (plastik) o numerze 8E0 837 350 Co to za część ??
-
gdzie znajdę sensor
bobikos nie irytuj sie. załozyłem tylko dwa
-
lokalizacja sensora
słupek B to ten z przodu ??? szukać go po stronie pasażera nie ??
-
gdzie znajdę sensor
Koledzy pojawił mi się problem mianowicie : od pewnego czasu świeci mi się kontrolka "AIR BAG". dziwne jest to że nie świeci przez cały czas tylko z przerwami. Sprawdziłem VAGiem i pojawił sie taki błąd: <br /><br /> Wychodzi na to że coś jest nie tak z sensorem. I teraz pytanie gdzie go szukać ???? żeby ewentualnie go rozebrać i przeczyścić styki.
-
lokalizacja sensora
Koledzy pojawił mi się problem mianowicie : od pewnego czasu świeci mi się kontrolka "AIR BAG". dziwne jest to że nie świeci przez cały czas tylko z przerwami. Sprawdziłem VAGiem i pojawił sie taki błąd: <br /><br /> Wychodzi na to że coś jest nie tak z sensorem. I teraz pytanie gdzie go szukać ???? żeby ewentualnie go rozebrać i przeczyścić styki
-
Spoty Katowice i okolice
i co wyszło jak zawsze Sorry chłopaki ale małżonka wymysliła " konieczny" wyjazd do teściowej
-
Spoty Katowice i okolice
to jutro podjade na mój dziewiczy spot
-
Spoty Katowice i okolice
będzie jutro ktoś na spocie ??
-
Felga z RS4 42et + 235/40 będzie pasować do B6
racja tomek piasta w B8 większa:) sorry za błąd.Pozdro