Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wookash

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wookash

  1. robi robotę !!!!
  2. i znowu my obywatele zapłacimy za tą flotę a oni będą sie bujac w morde
  3. wookash odpowiedział(a) na LortG temat w 1.9TDI
    no dokładnie to miałem na myśli. filtr wszystko wyłapał - sorry przejęzyczenie
  4. no ten wzór kosmiczny - lepiej coś bardziej stonowanego ale oczywiście w granicach 18'' pozdro
  5. bierz ten felunek - bedzie git
  6. rozebrać, przeczyścić i złożyć - koledzy juz na forum pisali jak to zrobić
  7. a co to za kolor LX7Z ??
  8. tak juz jest: woda dochodzi do uszczelki i tam zalega
  9. wookash odpowiedział(a) na LortG temat w 1.9TDI
    Niunia wypaliła ci wszystkie paprochy zalegające na dnie baku i zapchało filtr paliwa. Do wymiany!!!
  10. dokładnie to klocki hamulcowe. Sprawdz jeszcze wizualnie w jakim stanie są !!
  11. Ja tez mam taki problem: po włączeniu grzania tylnej szyby szumy i trzaski tylko słychac w radiu. Co można z tym zrobić?? (oprócz wymiany wzmacniacza na nowy)[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 10:21_________________________________________________koledzy momóżcie !!!
  12. Kolego zwykłym ALL Player'em zrobisz zdjęcie (SnapShot) - wciskasz F12 podczas odtwarzania filmu i fotka gotowa Pozdro
  13. Racja. Jak ktoś nie jest pewny to sie musi sam przekonać. Każdy ma inne poczucie komfortu
  14. Nie musi jeżdzić po polnych drogach - wystarczy że wyjedzie po zimie na nasze drogi a tam dziura na dziurze i ciężko czasem ominąć "nierówności" . Najwyżej będzie uskuteczniał jazdę patrolową :>
  15. No to poważna sprawa!! Gdzieś Ci się zbiera dużo wilgoci w kabinie, może płyn ze spryskiwaczy dostaje sie w okolicach wlotów powietrza hmmm - sam nie wiem Rozkminiałem to na kilka sposobów ale chyba ci nie pomogę Sory
  16. mnie ekipa Górali z Nowego targu wstawiła za 250 zł
  17. spokojnie też tak mam przy zimowym komplecie na 15'' (stal). Nawet w serwisie opon po założeniu zimowego kompletu chłopaki się zastanawiali czy kółka się obrócą :>
  18. jedno jest pewne pełen komfort to poczujesz na balonach typu 205/65/15. :> jak włożysz 18'' to musisz sie liczyć z pewnymi niedogodnościami żeby wypośrodkować między komfortem a jako takim wyglądem załóż 17''
  19. U mnie też nawiew sie dziwnie zachowuje: raz samoczynnie się zwiększa a niekiedy zmniejsza.gdy tego nie zauważe (minimalny nawiew) przez dłuższy czas to szyby tez parują ale w minimalnym stopniu - nie przeszkadza mi to w jeździe. A u Ciebie bardzo parują szyby ???
  20. Ja też zauważyłem silniejszy nawiew gdy spryskam szybę ale u mnie dzieje sie tak na postoju, lub chwile po odpaleniu auta. Było o tym w jakimś wątku i koledzy podobnie mieli.
  21. Może jeszcze w Szybex'ie spróbuj : http://www.szybex.pl/filie.html Pozdro
  22. a mogło byś tak pięknie.
  23. A jak nie silikon to preparat do smarowania gumowych uszczelek.W każdym sklepie moto to dostaniesz.
  24. A jaki zawias masz ?? 1BE czy 1BA ???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.