Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Flota BOR wzbogaciła się o 27 samochodów Audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

udane zakupy :good:

PS na to to mają kase :disgust: rządowcy zafajdani :wallbash:

Opublikowano

no pewnie

to jest wlasnie łatanie dziury budzetowej

Opublikowano

i znowu my obywatele zapłacimy za tą flotę

a oni będą sie bujac

w morde

Opublikowano

tak było jest i będzie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wszedzie tak jest , ale zamiast tych aut lepiej bylo zainwestowac w jakies samoloty :wink4:

Opublikowano

I dobrze, niech jeszcze samoloty jakieś normalne kupią :rolleyes:

Opublikowano

dobrze że :audi: a nie jakieś BMW :naughty:

Opublikowano

dobrze że :audi: a nie jakieś BMW :naughty:

o wypraszam sobie :disgust: BMW E38 (takie m.in. ma BOR) są za***iste :gwizdanie: :kox:
Opublikowano

o wypraszam sobie :disgust

to zabrzmiało jakbyś miał bmw... a te audi, które dostali są milion razy lepsze niż E38 :gwizdanie:

Opublikowano

o wypraszam sobie :disgust

to zabrzmiało jakbyś miał bmw...

mam w marzeniach :wink4:
Opublikowano

dobrze że :audi: a nie jakieś BMW :naughty:

o wypraszam sobie :disgust: BMW E38 (takie m.in. ma BOR) są za***iste :gwizdanie: :kox:

za***iste nie za***iste ale Oudi lepiej się prezentuje :wink4:

A co do BMW serii 7... to tylko E65/66 :kox:

Opublikowano

wolałbym miec taką stara 7 niz 10 nowych i 100 audi

BMW7Series-E32--medium-779_10.jpg

Opublikowano

wolałbym miec taką stara 7 niz 10 nowych i 100 audi

BMW7Series-E32--medium-779_10.jpg

to załóż sobie wątek co świerzak84 by wolał :facepalm:

Opublikowano

k**wa na nic niema kasy w polsce,zamykaja szkoly by oszczedzac zlobki......a tu takie autka

Opublikowano

Polska....i VAt 23% potem za rok będzie 24% i tak dalej... takie :audi: kosztuję w utrzymaniu :naughty:

Opublikowano

wolałbym miec taką stara 7 niz 10 nowych i 100 audi

BMW7Series-E32--medium-779_10.jpg

to załóż sobie wątek co świerzak84 by wolał :facepalm:

zanim zaczniesz sie wymądrzac to idz do szkoly i sie naucz ortografii

Opublikowano

Weźcie pod uwagę to, ile te auta u nich służą.W124,fiat i E38 mają stare blachy z połowy i poczętku lat 90

Opublikowano

wolałbym miec taką stara 7 niz 10 nowych i 100 audi

BMW7Series-E32--medium-779_10.jpg

to załóż sobie wątek co świerzak84 by wolał :facepalm:

zanim zaczniesz sie wymądrzac to idz do szkoly i sie naucz ortografii

i właśnie w tym wątku będziesz poprawiał wszystkim błędy :nose:

Opublikowano

wolałbym miec taką stara 7 niz 10 nowych i 100 audi

BMW7Series-E32--medium-779_10.jpg

to załóż sobie wątek co świerzak84 by wolał :facepalm:

zanim zaczniesz sie wymądrzac to idz do szkoly i sie naucz ortografii

i właśnie w tym wątku będziesz poprawiał wszystkim błędy :nose:

tylko tobie, nikt inny nie robi :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.