Treść opublikowana przez wookash
-
Felga z RS4 42et + 235/40 będzie pasować do B6
te fele idealnie Ci podejdą, co do opon to szer. 235 przy tym ET mogą (ale nie muszą) ocierać ale jest lekarstwo na to = dystans 10 -15 mm i po kłopocie. Na minimalny wzrost spalania ma wpływ szerokość opony (opory toczenia) a nie średnica ( 17 czy 18) Przy zmianie kółek nie odczujesz wielkiego spadku mocy Rozmiar piasty 57,1 mm, rozstaw 5 x112
-
Obniżenie
potwierdzam - spokojnie możesz założyć nizsze spgingi (-30mm) do standardowych sprawnych amorów. Ja mam u siebie Eibachy Pro Kit - 30mm i ori amory - nie narzekam
-
Róznica materiału
koledzy czy bardzo różni sie materiał speed od soul ?? bo chce kupić stołki speed a boczki mam soul
-
Oklejanie wnetrza folia 3M, jak okleic ?
potwierdzam trzeba naciągac z umiarem bo jak sie za mocno naciągnie to albo sie przedziurawi. Jak jest zbyt mocno naciągnięta folia to podczas upałów może sie pofałdować.
-
Czy podejdzie ta zawiecha ?
Koledzy nosze się z zamiarem zglebowania auta ale mam problem z wyborem zawiechy. Mam u siebie 1BA , klasy wagowe : przód 9 (OJJ); tył 10 (OYK) Czy podejdzie do mnie to ?? : http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?225967-ALL-B6-B7-zawieszenie-s-line-1BV-A4-B6-B7-avant Z góry dzięki za podpowiedzi
-
[ALL B6] Wkłady lusterek nie grzeją
Witam panowie!! Tak się zdarzyło że moja A4 nie była wyposażona w grzane wkłady. Wtrafił mi sie prawy wkład grzany, zamontowałem go i elegancko śmigał. Dokupiłem lewy i okazuje sie że nie działał, więc go dla sprawdzenia podpiałem do prawego lusterka i działa.Więc spowrotem zamontowałem obydwa i co sie okazuje - teraz żaden juz nie działa (( Co sie spierdzieliło ?????? HELP !
-
[ALL B6/B7] podłączenie zmieniaryCD do RNS-e
bromchit! podłączyłem tak jak są przypisane piny na schemacie.Widocznie coś rzeczywiście musi być gdzieś błąd w tych opisach pinów bo mi nie śmiga zmieniara Czyli gdzie podłączyć ten pin2 ??? wskaż proszę na schemacie.
-
[ALL B6/B7] podłączenie zmieniaryCD do RNS-e
Z kodowaniem nie ma problemu bo podpinasz pod Vaga i wpisujesz odpowiedni kod. Ja niestety mam trochę utrudnione zadanie bo podłączono mi RNS-e bezpośrednio bez użycia adaptera i zapomniano mi podłączyć zmieniary i teraz męczę sie jak ją podłączyć.Podpiąłem piny według schematu i mi zmieniara dalej nie działa. Więc chyba ci nie pomoge
-
[B6 AVF] Mocne buczenie przy skręcie w prawo
Koledzy co może być przyczyną takiej sytuacji ???: Przy prędkości ok. 100 - 140km/h skręcając w prawo słychać mocne buczenie w lewym kole. Po wyprostowaniu kierownicy buczenie zanika. Czy to opona?? a może łożysko ??
-
Spoty Katowice i okolice
koledzy wozi ktos ze sobą na spota Vaga??? bo potrzebuje zmieniarkę CD zakodować pod RNS-e.
-
[ALL B6/B7] podłączenie zmieniaryCD do RNS-e
dzięki dominik!! Przekaże te cenne wskazówki osobie która mi podepnie Vaga, bo ja sie na tym trochę nie znam Pozdro
-
[ALL B6/B7] podłączenie zmieniaryCD do RNS-e
dominik pytasz mnie czy zakodowałem zmieniare w rns-e???? no jak narazie tylko podłączyłem piny wg schematu i własnie pytam czy trzeba coś majstrować Vagiem jeszcze żeby Navi widziala zmieniarę??? bo narazie zmieniara ani drgnie.
-
[ALL B6/B7] jak podłączyć zmieniarę CD pod rns-e
Koledzy jestem na etapie podłączenia zmieniary CD (śmigała wcześniej z RNS-d) do Navi Rns-e ale chyba coś pomieszałem z podłączeniem pinów po nie ma żadnej reakcji. Macie może jakie przejrzysty schemat oznaczenia pinów ?? Ja podłączyłem wg tego i niestety nie śmiga sad Trzeba jeszcze zakodować Vagiem ??
-
[ALL B6/B7] podłączenie zmieniaryCD do RNS-e
Koledzy jestem na etapie podłączenia zmieniary CD (śmigała wcześniej z RNS-d) do Navi Rns-e ale chyba coś pomieszałem z podłączeniem pinów po nie ma żadnej reakcji. Macie może jakie przejrzysty schemat oznaczenia pinów ?? Ja podłączyłem wg tego i niestey nie śmiga Trzeba jeszcze coś kodować VAgiem??
-
[B6 AVF] Ciężko wchodzi na obroty przy odpalaniu :(
Koledzy co może być przyczyną takiego zachowania??? : Przeważnie po dłuższym postoju (kilkanaście godzin) przy odpalaniu auto ciężko wchodzi na normalne obroty.Rozrusznik działa normalnie ale bardzo szarpie w początkowej fazie rozruchu (1 - 2 sekundy),po czym auto wchodzi na obroty. Wiem że najlepiej auto podpiąć pod Vag,a ale nie ma mi kto tego zrobić dlatego chodzi mi o wasze opinie i podpowiedzi na tą chwile. Z góry dzięki
-
[ALL B6/B7] Co sądzicie o tym ogłoszeniu (RNS-E)
darek a powiedz mi czy w tej cenie miałeś pl menu i lektora ?? był kod do Navi ??
-
[ALL B6/B7] Co sądzicie o tym ogłoszeniu (RNS-E)
to po ile chodzą tera RNS-E ?? skoro twierdzisz że to drogo dzwoniłem i pytałem: sprzedarz z montazem w tej cenie
-
[ALL B6/B7] Co sądzicie o tym ogłoszeniu (RNS-E)
Jak w temacie : co sądzicie o tym????? http://allegro.pl/rns-e-nawigacja-audi-montaz-dojazd-caly-kraj-wa-wa-i1713963750.html Oglądając inne oferty wydaje mi sie troche tanio. I jeszcze ta mobilnosć na cały kraj hmmm Czy warto z tego skorzystac ?? pozdrawiam
-
[ALL B6] Nie działa sterowanie kiery multi po wymianie ze zwykłej
Niestety nie zadziała lewa rolka:( Wiem bo mam tak u siebie. Trzeba zmienić na jakies radio po 2005 r to rolka zadziała Pozdro
-
[ALL B6] Nie działa sterowanie kiery multi po wymianie ze zwykłej
Sorry Dominik zamieszałem troche Koleś co mi zakładał kiere multi powiedział że mam założony z B7 (czyli albo Q albo R). Jak wróce z pracy to sprawdzę osobiście Jako laik w tym temacie próbuje sie dowiedzieć czemu nie działa mi ta cholerna lewa rolka. Pomyslałem że może zamiana modułów coś pomoże. (np moduł N lub L z B6 + kiera multi z B7)
-
[ALL B6] Nie działa sterowanie kiery multi po wymianie ze zwykłej
a jak by moduł z B7 obsługujący multi założyć do mojej B6 to może by kiera komunikowałaby sie z rns-d ???
-
[ALL B6] Nie działa sterowanie kiery multi po wymianie ze zwykłej
A czy aktualizacja softu w radiu może spowodować że ta lewa rolka zadziała?? Prosze sie nie śmiać bo sie na tym nie znam
-
[ALL B6] Nie działa sterowanie kiery multi po wymianie ze zwykłej
Nie wiadomo kogo słuchać. Kolega co mi zakładał kiere z MF z B7 twierdził że nie spotkał sie z sytuacją żeby kiera MF nie komunikowała sie z radiem. Niestety mnie sie to przydarzyło :(
-
[ALL B6] Nie działa sterowanie kiery multi po wymianie ze zwykłej
Jak w temacie: Po wymianie kierownicy zwykłej na multifunkcyjną okazało sie że że nie działa lewe kółko przewijania (to koło przycisku "mode") Prawe kółko przewijania (funkcja głosności) działa bez zarzutu. Mam Navi PLus rns-d (to z dwoma pokrętłami) Podświetlenie wszystkich przycisków kiery i klakson - działa bez zarzutu Koledzy pomóżcie
-
[ALL B6] Nie działa przycisk na kier.multi sterujący Navi Plus
Jak w temacie: Po wymianie kierownicy zwykłej na multifunkcyjną okazało sie że że nie działa lewe kółko przewijania (to koło przycisku "mode") Prawe kółko przewijania (funkcja głosności) działa bez zarzutu. Mam Navi PLus rns-d (to z dwoma pokrętłami) Podświetlenie wszystkich przycisków kiery i klakson - działa bez zarzutu Koledzy pomóżcie