Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

danielo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez danielo

  1. M1 Franowo godzina chyba 16ta.
  2. Pytanko do speców jest możliwość aby ktoś mi ukradł konto na AW zniknął mi program z lapka nie kasowałem po prostu znikła ikona na pulpicie a dodatkowo nie mogę się zalogować na swoje konto.
  3. Panowie robimy spota 8 maja razem z Audi Poznań + Klub Gniezno + Nowy Tomyśl pod M1?
  4. Witam a dla wielkoluda może Suzuki B-King 1300
  5. Też mam rodzinkę i wsiadając na moto myślę czy się jeszcze spotkamy co ma być to będzie.Możesz jeździć super bezpiecznie ale trafi się jakiś idiota naprzeciwko i pozamiatane.Tak jak tu krzyżówka w mojej okolicy.
  6. W Moto GP też się będzie działo na linii Lorenzo Rossi a do moto to Ducati ma piekielnie mocny sprzęt na sezon Ianone wykręcił dziś rekord 351,2km/h
  7. Wczoraj jechałem 11ką to w Jastrowiu spotkałem dwóch na Orlenie i w Pile też widziałem kilka maszyn.
  8. A nie na Suzuki Gladius
  9. Zapodaj
  10. Zamierzam w sezonie na moto zaliczyć i góry i morze tak więc szukam coś do ładowania telefonu (navi+yanosik) upatrzyłem takie coś dyskretne to na +. http://allegro.pl/wysoka-jakosc-gniazdo-zapalniczki-usb-5v-2-1a-dysk-i5979655095.html Ktoś już montował u siebie?
  11. Widzisz nie do wszystkich dociera to jak wygląda kurtka tekstylna po ostrym szlifie a jak skóra ale można sobie pisać i tak wybór każdy ma swój.Ważne że ja czuje się bezpieczniej A tak na marginesie jak się wydaje więcej kasy na motor to trzeba oszczędzać na strój
  12. jezdzilem kiedys w skorze ale to w lato za cieple, w wiosne jesien za zimne. od 2009 mam kurtke i spodnie z hein gericke (goretex), byla oferta -20% to wzialem, bylo to w sumie jakies 2200zl. przejechalem jakies 60tkm od tej pory, dziury na d*pie nie mam, szwy wszystkie ok, nadal nie przemakalna. jeden dzwon 2014 ale nie z mojej winy, motor nie naprawialem bo za duzo kasy bym musial wydac. ja polecam textylne unranie. buty polecam SIDI Cobra Goretex, super wygodne i na kazda pogode. Tydzień temu jeździłem w tej kurtce z podpinką i miałem założony tylko pas nerkowy i bluzkę termo z długim rękawem przy temp. 6stopni i nie odczułem zimna więc Twoja skóra po prostu była kiepska
  13. Witam ja mam nakeda i tylko skóra do niego pasuje mam taką http://www.4ride.pl/kurtka-skorzana-rst-blade-biala.html bez żadnego garba i na pewno będziesz lepiej wyglądał niż w tekstylnej nie wspomnę o bezpieczeństwie
  14. danielo odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    20" koło w B7 i normalna jazda
  15. danielo odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Odpowiedź na Twoje pytanie.
  16. danielo odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Proszę bardzo https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwj0l87_0KLLAhUGZg8KHf1DCwwQjRwIBw&url=http%3A%2F%2Fwww.motor-talk.de%2Ffahrzeuge%2F223306%2Faudi-a4-b7-8e&psig=AFQjCNGtzgLUsDHeCFGw1wpRcPmh_A7Udg&ust=1457029629787355
  17. Ja mam kupiłem we wrześniu motor i było zamontowane na razie jak dla mnie jest wszystko ok nic i nigdzie mi olej nie kapie jak się będzie kończył sezon to będę się mógł więcej wypowiedzieć.
  18. Dziś w Kaźmierzu ustrzelona B5 z klubowymi ramkami na PZ jechałem czerwoną FZ6N
  19. Chyba,że ma wlepkę z golfa i o tym nie wie że auto sprowadzone do Gniezna zagłębia klepiska
  20. Witam ja już sezon uważam za otwarty 80km polatałem i jutro myślę że poprawka
  21. Ja kupując FZ6N nawet nie pomyślałem żeby przymierzać kurtkę tekstylną tak dla lansu jak to ktoś napisał ale i dla swojego bezpieczeństwa.
  22. Ja latam na tych i jest całkiem spoko http://www.oponeo.pl/dane-opony/nankang-ns-2-215-35-r19-85-y#106200425 czy w deszcz czy sucho dobrze się prowadzą i ciche są.
  23. Jeśli w miarę tanio to JMT żelowy Czytałem dużo o tych fabrycznych Yuasa większość podróbki z Chin na aledrogo a cena kosmiczna 300pln.Był bym skłonny wydać tyle za aku ale mając pewność że będzie made in japan.
  24. Muszę kupić akumulator do swojej FZ6N co polecacie?
  25. Ja jak będę kupował coś do zabawy to tylko czterosuw.Kilka osób znam i widziałem częste zacierki 2T,ten silnik wymusza pewną specyfikę jazdy. jak słonko przyświeci tak jutro jak dziś to otwarcie sezonu i moto wyprowadzone z garażu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.