Treść opublikowana przez danielo
-
Spotkania na drodze
Następnym razem zapraszam na browara
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam trzeba było trąbić sory że powielam ale miałem problem z przeglądarką i nie mogłem cytować
-
Spotkania na drodze
Co dziennie tam jestem do przedszkola synka odstawiam rano i po południu pozdrawiam. To ja trzeba było trąbić
-
Strefa motocyklistów
Ja się ubrałem od stóp po głowę w 4ride oczywiście będąc w sklepie i bez przymiarki nie wyobrażam sobie kupna kurtki a przede wszystkim kasku,przez internet to możesz sobie gatki na d*pę kupić.
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
05.02 godzina ok 15ej trasa Poznań-Szamotuły widziany czarny avant B6 PCT ....... satynowe lusterka być może S4 lub pakiet chyba z klubowymi ramkami pozdrawiam.
-
Strefa motocyklistów
Ale ten Żuk w tle też kosa już pomału unikat
-
Strefa motocyklistów
za***isty uwielbiam nakedy
-
Strefa motocyklistów
Oczywiście opony wymienione wszystkie płyny reszta w idealnym stanie więc pozostaje tylko czekać na wiosnę i śmigać aż miło.
-
[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..
Na razie czekam aż sprzedam swoje stołki i wlatuje Recaro Auto idzie na sprzedaż więc jak ktoś jest zainteresowany to mogę zdemontować tylne ledy i oferty kierować na PW.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Trzeba było się zapytać dzięki za spota i namiar na sklep zabawka kupiona Święta uratowane tylko tatuś bez prezentu
-
Strefa motocyklistów
Co to masz za sprzęta że płyn hamulcowy jak na tor a olej do lekkiej turystyki? Jak tak mocno heblujesz to w silnik trzeba było brać 7100 albo 300v Sport-turystyk FZ6N
-
Strefa motocyklistów
zakupy zrobione moto też dostało coś pod choinkę wkrótce wymiana http://allegro.pl/plyn-hamulcowy-motul-dot-5-1-syntetyczny-500ml-i5803383579.html http://allegro.pl/motul-inugel-g13-ultra-50c-1l-koncentrat-do-chlod-i5276228509.html http://allegro.pl/olej-motul-5100-4t-10w40-ma2-4l-mamy-filtry-i5801800475.html
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
5. drut ( na 80% ) 6.danielo
-
Strefa motocyklistów
Moja też w garażu czeka na serwis
-
Strefa motocyklistów
Witam u mnie dziś 15 stopni więc była okazja nowe buciki przetestować w trasie
-
Strefa motocyklistów
Ja tam też jeszcze nie zakończyłem sezonu i pogoda na następny tydzień zadowalająca na
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Marcin nie miałem czasu kto mnie dziś obtrąbił w Pamiątkowie ok 16ej czarny sedan B8
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
Ktoś mnie dziś obtrąbił czarny sedan B8 PZ...... w Pamiątkowie po 16ej- Strefa motocyklistów
Jak nie będzie mnie stać na nowe części do moto i na serwis to go sprzedam- Strefa motocyklistów
Ja bym używki omijał szerokim łukiem co Ty jeszcze amortyzatory używane sobie kup.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A jakieś fotki ze spota mata- Strefa motocyklistów
http://allegro.pl/prostownik-ladowarka-impulsowa-ctek-mxs-7-0-12v-7a-i5738510336.html Ja zakupiłem coś takiego do swojego Fazerka Dobrze kojarzę, że kupiłeś na pierwsze moto fz6? Bo miał bym parę pytań jak co; ) Tak jest za***isty ja mam 165cm wzrostu i go spokojnie ogarniam wiem że jest wyrywny ale w głowie poukładane.Pytaj śmiało o co kaman.- Strefa motocyklistów
Coś podobnego mam tylko ten kabelek który podłączysz pod aku z kostką jest trochę za krótki i mi nie sięgał do siedziska i go przedłużyłem a właśnie taki impulsowy zakupiłem tylko innej firmy- Strefa motocyklistów
Hejka zapaleńcy coś dłubiecie już przy moto ja dziś pierwszy modzik wykonałem poprowadziłem kabelki z aku pod siedzenie w swoim Fazerku.Teraz żeby ładować aku nie muszę podnosić baku tylko ściągam siedzisko i podpinam prostownik - Widziany,widziana-kiedy i gdzie?